Counter Strike 1.6 Online

سلام علیک !
آقا هر کی دوست داره کانتر با سرعت عالی بازی کنه بره به سایت rapgame.ir
طریقه بازی :
باید کانتر 1.6 ( ترجیحا با پچ 1.19 داشته باشین )
روی find server کلیک کنید
به قسمت Favorite برید .
Add Server رو بزنید !
این IP ها رو وارد کنید .
هر کدومشون یه سروره !
80.191.163.10:27015
80.191.163.20:27015
از بازی لذت ببرید !!
منم توی سرور ها با اسم
RapGame] S - A - M]
میام معمولا
البته هر چی به Sam و SamFisher مربوط باشه منم ! :lol:

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
با سلام من هرطور شد پچ رو2هفته پيش دان كردم.
ولي مشكل پينگ دارم .
پينگم دورو بره 600 هست كه بالا تر هم ميره.
حالا شما پيشنهاد ميكنيد من adsl 128 بگيرم خوبه يا 256 ؟ميخام پينگم بياد زيره 100.
من با Dr.Ezrail وارد ميشم.
با تشكر.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سرعت اینترنت شما هیچ ربطی به پینگنون نداره، شاید این 200 هزارمین باریه که من این مسئله رو تاکید میکنم. همین الان من 256 داتک دارم پینگم تو سرور خودم 200 ـه در حالی که دوستم که 128 شاتل داره پینگش 70-80 ـه... مطلقاً هیچ ربطی به سرعت اینترنت شما ندارد. بلکه به نحوه سرویس دهی Isp شما مربوط میشه. اگر مثل داتک دزد و مال مردم خور باشه از هر سوراخی که بتونه تو پاچت میکنه...

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
با تشكر از Darkfie1d .
كساني كه در شيراز (شهر) زندگي ميكنن و از ADSL استفاده ميكنن اگر پينگشون در بازي خوب هست ميشه اسم شركت با سرعتشون رو بنويسن.
ممنون ميشم.

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
آقا من روی ویستا کانتر ریختم.زیرو عمل می کنه و 1.6 هم اکثرا اجرا میشه.فایل C-d که برای آنتی چیت هست وقتی باز می کنم دیگه 1.6 باز نمیشه و ارور میده.خواستم ببینم فایلی چیزی هست تقویتش کنه؟؟؟

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
آقا من روی ویستا کانتر ریختم.زیرو عمل می کنه و 1.6 هم اکثرا اجرا میشه.فایل C-d که برای آنتی چیت هست وقتی باز می کنم دیگه 1.6 باز نمیشه و ارور میده.خواستم ببینم فایلی چیزی هست تقویتش کنه؟؟؟

C-D روی هیچکدوم از سرورها نیست (البته فکر میکنم بجز TGame mashhad) درضمن این برنامه رو اونائی نوشتن که کانتر اوریجینال استفاده نمیکردن و بعداز مدتی هم دیگه آپدیت نشد، الان دیگه بدرد نمیخوره چون چیتای زیادی هست که میتونه C-D رو بایپس کنه. پس لازم نیست بریزی، من خودم تا زمانی که تو سرور هستم کسی جرات چیت زدن نداره، چون بنش میکنم (پیشگامان یا همون GameZone) وقتی هم من نباشم معمولاً بچه ها هستن. پس برو رو پیشگامان بازی کن که خیالت راحت تر باشه من هروقت باشم کسی چیت نمیزنه مگر اینکه بخواد بن شه، حتی اونائی رو هم که از گیمنت کانکت میشن احساس کنم که فری میگیرن بن میکنم، چه برسه به چیترها.

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
:p مهندس ما خودمون توی شرکت سرور ساختیم ولی مشکلم با این نرم افزار هست.چون ما برای جلوگیری از چیت زدن مجبور شدیم ازش استفاده کنیم.سرور ما اختصاصی هست و مخصوص کاربرای ADSL شرکت خودمونه.

می خوام ببینم مشکلم چه جوری حل میشه با اجرای این نرم افزار.آخه اگه این رو اجرا نکنیم کیک میشیم دیگه.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
:p مهندس ما خودمون توی شرکت سرور ساختیم ولی مشکلم با این نرم افزار هست.چون ما برای جلوگیری از چیت زدن مجبور شدیم ازش استفاده کنیم.سرور ما اختصاصی هست و مخصوص کاربرای ADSL شرکت خودمونه.

می خوام ببینم مشکلم چه جوری حل میشه با اجرای این نرم افزار.آخه اگه این رو اجرا نکنیم کیک میشیم دیگه.

اون زباله رو بردار، به هیچ دردی نمیخوره، الان هرکی چیت دانلود میکنه اون دیگه کاری ازش بر نمیاد. به لحاظ بصری یک سری راه حلها داره، مثلاً وقتی از زلاویه اول شخص داری یکی نگاه میکنی، کراسهرش بیخودی میلرزه، یا موقع شلیک حرکات مشکوک از کراسهرش میبینی چیتر، برو به رئیس شرکتتون بگو فیان بگذاره و هرکی چیتر شناخته شد یک روز حقوق کامل جریمش کنه :) این تنها راهه، یا اینکه یکنفرو پیدا کنید کارت اعتباری یا pay-pal داشته باشه برید از Steam به تعداد نفرات بخرج خودشون بخرید، بعد سرور سکیور راه بندازید قیمت هر سریال نامبرم میشه 10 - 15 تومان...

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
سلام
بالاخره منم برای اولین بار مولتی زدن رو تجربه کردم.چقدر کیف میده:love:
من یه سوال دارم این Knif to Knife که میگن یعنی چی؟باید با چاقو همدیگرو تیکه پاره کنیم؟!

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
سلام
بالاخره منم برای اولین بار مولتی زدن رو تجربه کردم.چقدر کیف میده:love:
من یه سوال دارم این Knif to Knife که میگن یعنی چی؟باید با چاقو همدیگرو تیکه پاره کنیم؟!
خوب معلومه حال میده
یادش بخیر من تو TGame با اسم FOXman بازی میکردم خیلی حال میداد :love:
Knife to Knife هم یعنی اسلحه در بیاری خیلی نامردی :biggrin1:

osilatoria

کاربر سایت
Mar 27, 2007
11
سلام دوستان

من تازه به این فروم اومدم. چندتا سوال داشتم.

من ADSL 128 دارم و با سرورهایی که در TAB اینترنت نمایش داده میشه بازی می کنم اما با این حال Latancy ام وقتی خیلی خوبه 500 هست . چیکار می تونم بکنم که بیاد پایین ؟

شما پیشنهاد می کنید به همین طریق بازی کنم یا در سرور هایی که تو سایت گفته شده ؟

در ضمن این C-D چی هست ؟؟؟

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
اول از همه من تو پست قبلی یادم رفت بگم می خواستم از دوستان تشکر کنم .
من تازه به این فروم اومدم.
خوش اومدی به این فروم;)
من ADSL 128 دارم و با سرورهایی که در TAB اینترنت نمایش داده میشه بازی می کنم اما با این حال Latancy ام وقتی خیلی خوبه 500 هست . چیکار می تونم بکنم که بیاد پایین ؟
فکر کنم ISPتون رو عوض کنید و از یه ISP درست و حسابی اکانت بگیرید بهتر باشه.چون این Latancy بستگی به خدمات ISp داره من خودم با DialUp بازی میکنم تو بدترین حالت میشه 250:) اما کمتر از 170 هم نمیاد:-"
شما پیشنهاد می کنید به همین طریق بازی کنم یا در سرور هایی که تو سایت گفته شده ؟
میگم حالا می خوای اوانا رو هم امتحان بکن ضرر نداره اما بعضی هاشون Down شدن.
در ضمن این C-D چی هست ؟؟؟
C-D=Cheating Death
موفق باشید
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این Xfire من همه ی بازی هارو میشناسه اما CS رو اصلا به حساب نمیاره!چرا اینطوریه؟

آخرین ویرایش:

osilatoria

کاربر سایت
Mar 27, 2007
11
میشه چنتا از این سرور ها که کار می کنن رو IP شون رو بدین ؟

در ضمن برای بازی کردن در بسیاری از این سرورها به CD احتیاج هست . این چه جوریه ؟ قابل دانلود هست ؟ اگر میشه لینک بزارید.

یه توضیحی در ضمینه ی sXe هم بدید لطفا:blushing:

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
میشه چنتا از این سرور ها که کار می کنن رو IP شون رو بدین ؟

در ضمن برای بازی کردن در بسیاری از این سرورها به CD احتیاج هست . این چه جوریه ؟ قابل دانلود هست ؟ اگر میشه لینک بزارید.

یه توضیحی در ضمینه ی sXe هم بدید لطفا:blushing:
GameZone Public Server : 85.9.68.10:27015
GameZone Match server : 85.9.68.10:27016
TGame|Aftab|Aim : 217.219.77.249:27015

اينا يوزر دارن مخصوصا دوتاي اولي.
-------------------------------------------------------
بچه ها رپ گيم چش شده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر