Counter Strike 1.6 Online

سلام علیک !
آقا هر کی دوست داره کانتر با سرعت عالی بازی کنه بره به سایت rapgame.ir
طریقه بازی :
باید کانتر 1.6 ( ترجیحا با پچ 1.19 داشته باشین )
روی find server کلیک کنید
به قسمت Favorite برید .
Add Server رو بزنید !
این IP ها رو وارد کنید .
هر کدومشون یه سروره !
80.191.163.10:27015
80.191.163.20:27015
از بازی لذت ببرید !!
منم توی سرور ها با اسم
RapGame] S - A - M]
میام معمولا
البته هر چی به Sam و SamFisher مربوط باشه منم ! :lol:

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
امین تو adsl ات کی ردیف میشه ؟؟؟ اصلا جور میشه ؟؟؟ یا تحریم درسی شدی :biggrin1: ؟؟؟
در هر صورت ما صبرمون زیاده همه بیان اعلام کنن اصلا هر وقت که شما ها گفتید (عید - تابستون - سال 2008 - بعد از جنگ جهانی هشتم - آخرالزمان - بعد از مرگ یا هر وقت که شما بگید )

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
امین تو adsl ات کی ردیف میشه ؟؟؟ اصلا جور میشه ؟؟؟ یا تحریم درسی شدی :biggrin1: ؟؟؟
در هر صورت ما صبرمون زیاده همه بیان اعلام کنن اصلا هر وقت که شما ها گفتید (عید - تابستون - سال 2008 - بعد از جنگ جهانی هشتم - آخرالزمان - بعد از مرگ یا هر وقت که شما بگید )
با منی؟؟:biggrin1:
من قرار بود بگیرم که خوردیم به انقلاب و بعدش شد انقلاب فرهنگی و بعدش رفتیم دانشگاه و بعدش نگرفتم!:biggrin1:

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
من با 128 وصل میشم ولی با دیال آپ هم میشه مثل این که ...

آقا همه ok کنید یه روز و یه ساعتی وصل شیم با هم بازی کنیم
من همیشه هستم. هر وقت اراده کنین میام تو سرور
با ایدی G.Z | GhosTRidEr یا با Viper!! بازی میکنم.
منم یه مدت بود که میرفتم گیمزون و پارس انلاین
ولی الان تا این adsl ام دوباره راه نندازم نمیتونم بیام

این پارس انلاین بعضی موقه ها خیلی ک... تو ک... میشدا
هرچی ترکه دیونه بود میرختن چیزو شعر میگفتن
سرور پارس که تقریبا کارش تموم شد دیگه هیچ کسی توش نمیره.
الان همون GZ هردوش Public و MATCH رو پا هستن و user دارن.
2 تا سرور جدید هم اومده یکی :
Asiatech
85.198.20.21:27015

یکی هم MAster_GAme که فقط مشکلش اینه که چون سرورش تو هلند هست با ADSL پینگ رو 200 هست.
83.98.158.101:27015

در پایان هم هم با Dial-up و هم با ADSL میشه بازی کرد ولی خوب با ADSL خیلی بهتره.

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin

Asiatech

یکی هم MAster_GAme که فقط مشکلش اینه که چون سرورش تو هلند هست با ADSL پینگ رو 200 هست.

در پایان هم هم با Dial-up و هم با ADSL میشه بازی کرد ولی خوب با ADSL خیلی بهتره.

سرور آسیاتک که CD-Key می خواد ...:(
راستی من از آسیاتک adsl گرفتم ولی نمی دونستم که سرور داره

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin

Asiatech

آقا به آسیا تک چه جوری باید وصل شیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
سلام دوستان اگه ميشه يه لينك دانلود پچ 2.1 يا 2.2 رو بزاريد اخه اين كانتري كه نصب كردم هيچ كدوم از ip ها رو نميشناسه
خيلي ممنون

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
آقا به آسیا تک چه جوری باید وصل شیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
والا الان یه تست کردم بدون هیچ مشکلی به سرور وصل شد. پچ منم v21 هست. البته CS 1.6 Orig هم دارم ولی با هردوش تست کردم مشکلی نداشت نمیدونم مشکل شما کجاست:confused:
البته سرورش چیزه خاصی نیست حداکثر میبنی 4-5 نفر توشن. همون GameZone یا Pishgaman الان از همه بهتره و همیشه user هاش زیاده.

اینم لینک دانلود پچ 21 برای joopi_gam3r
http://baltgames.lv/v2/dl2.php?id=150

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
الان جدیدترین پچ چه پچی هستش ؟ و سرورها با کدومش بهتر جواب میدن ؟ میگم شاید ایراد از پچم باشه ... اگه تونستی لینک دانلودش رو هم بزار

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
منم قراره یه adsl 128 بگیرم!!!فقط نمیدونم داستان پچو و سرورو و... چیه ؟!؟!آقای Death Knight (اگه اشتباه نگم امید) اگه میشه کامل توضیح بدید به تازه واردا!!!

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
اقا من رفتم تو ولي تو هر سروري كه ميرم و هر مپي كه وارد ميشم كيك ميشم:( .اون مپ هايي كه تو هر سروري هست user ها ميسازن؟يعني من ميتونم مپ بسازم؟اگه ميشه چجوريه؟

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
اقا من رفتم تو ولي تو هر سروري كه ميرم و هر مپي كه وارد ميشم كيك ميشم .اون مپ هايي كه تو هر سروري هست user ها ميسازن؟يعني من ميتونم مپ بسازم؟اگه ميشه چجوريه؟
والا مشکل شما عجیب هست ! :confused: ببینم وقتی داره کانکت میشه (یعنی اونجایی که یه چیز میاد پر میشه که بری تو سرور تو اونجا کیک میشی یا میری تو مپ بعد از 2-3 ثانیه Kick میشی؟! در کل همچین مشکلی نباید وجود داشته باشه حالا مثلا تو 1 سرور ممکنه باشه ولی نه دیگه همه ی سرور ها.
اون مپ ها هم user ها کاره ای نیستن. اون بازی روی سرور یکی از ISP نصبه وهر تغییراتی که توش داده میشه مثل مپ و اینا باید بری پای خود سرور بشینی !
الان جدیدترین پچ چه پچی هستش ؟ و سرورها با کدومش بهتر جواب میدن ؟ میگم شاید ایراد از پچم باشه ... اگه تونستی لینک دانلودش رو هم بزار
جدیدترین پچ فکر میکنم 29 اینا باشه (نمیدونم) ولی تا اونجا که میدونم از 23 به بعد میگن مشکلاتی داره که پچاش بدرد نمیخوره (خودم تست نکردم ببینم چجوریه) 23 هم خوبه ولی در کل نتیجه ای که خودم گرفتم همون 21 از همه بهتره. خودم 1 سال و خورده ای هست دارم از این استفاده میکنم و هیچ مشکلی نداشتم.
اینم لینک دانلود پچ 23 دانلود کن ببین درست میشه یا نه !(البته این موضوع رو من دقیق نمیدونم)
http://baltgames.lv/v2/dl2.php?id=258

و در مورد آموزش
شما ابتدا Counter-Strike 1.6 رو نصب میکنین ( دقت داشته باشین ورژن بازی 1.6 باشه و از این ورژن های ایرانی مختلف 1.17 اینا نباشه فقط 1.6) سپس این پچ v21 non-steam رو دانلود میکنین.(حجمش 20mg هست)
دانلود پچ v21 non-steam

بعد از نصب پچ وارد وارد بازی می شوید. درون بازی به قسمت Find Servers میروید و سپس به روی قسمت Favorite رفته در پایین صفحه گزینه ای وجود داره به اسم AddServer رو اون کلیک میکنید در اونجا این IP های سرور هایی رو که در زیر میزارم وارد میکنید تا سرور ها توی Favorite شما سیو بشن.

Pishgaman|CounterStrike 1.6|PUBLIC Server
85.9.68.10:27015
Pishgaman|CounterStrike 1.6|MATCH Server
85.9.68.10:27016
پیشنهاد میکنم توی این دو تا سرور بچرخین بیشتر چون بقیه سرور کلا user ندارن. ولی خوب زمانی هست که هر دوی اینها پر هستند و مجبورین به سرور های دیگه وصل شین یا منتظر بمونین تا جا خالی شه تا بازی کنین.
AsiaTech CS 1.6 Public Server
AsiaTech CS 1.6 MATCH Server
85.198.20.21:27016
TGamenet.com|Aim|Aftab|Mashad/IR
217.219.77.249:27015
TGamenet.com|Steam|Azadnet|Tehran/IR(برای وصل شدن به این سرور باید Counter-Strike Original داشته باشین)
80.253.145.242:27025
[MAster_Game] | CS 1.6 PubliC( این سرور چون توی هلند هست پینگش بالاس)
اینا تمام سرور هایی بودن که در حال حاضر فعال هستن
بعد از اینکه اینا رو زدین این سرور ها توی Favorite شما سیو میشن و دیگه میمونن و نمیخواد هر دفعه وارد کنین اینارو.
سپس روی هر کدوم از سرور ها که خواستین کلیک میکنین و میرین توی سرور بازی میکنین:biggrin1:
فقط قبل از اینکه برین توی بازی ~ (کنسول) رو بازی کرده و اینایی رو که میگم بنویسین:
اینا برای Adsl 128 که میگم:
rate 20000 or 25000
cl_updaterate 20
cl_cmdrate 20
برای dial up هم :
rate 3000 or 3500
cl_updaterate 20
cl_cmdrate 20
اینا برای بهتر شدن PING شما هست.

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
خوب منم انشالله شنبه adsl میگیرم!!! وباهم یه حای میکنیم!!!! فقط یه سوال با 128 برای فریم بازی یا چیزای دیگه مشکلی پیش نمیاد؟!؟!؟

ویرایش: اینطور که گفتی سرور از قبل ساخته شده؟!؟!یعنی فقط یه مپ داره؟؟؟حتما اونم dust2 هست؟؟؟نه؟؟

آخرین ویرایش:

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
والا مشکل شما عجیب هست ! :confused: ببینم وقتی داره کانکت میشه (یعنی اونجایی که یه چیز میاد پر میشه که بری تو سرور تو اونجا کیک میشی یا میری تو مپ بعد از 2-3 ثانیه Kick میشی؟! در کل همچین مشکلی نباید وجود داشته باشه حالا مثلا تو 1 سرور ممکنه باشه ولی نه دیگه همه ی سرور ها.
اون مپ ها هم user ها کاره ای نیستن. اون بازی روی سرور یکی از ISP نصبه وهر تغییراتی که توش داده میشه مثل مپ و اینا باید بری پای خود سرور بشینی !

مشكلم حل شد حالا ميتونم برم تو بازي .اول وقتي مپ ها ميومدن به اسم سرور مپ ها توجهي نمي كردم و فكر ميكردم تو همه مپ ها ميتونم برم:cheesygri
ولي حالا يه مشكل بزرگتر از اون دارم latency ام تو بازي افتضاحه:( ...طوري كه اصلا نمي تونم تو بازي حركت كنم با dial-up كانكتم توي بازي هم حداقل ليتنسي كه داشتم2000 بود:eek: ولي بقيه user ها حداثر 200 يا 300 بودن مال شما چجوريه اقاي death knight

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر