Counter Strike 1.6 Online

سلام علیک !
آقا هر کی دوست داره کانتر با سرعت عالی بازی کنه بره به سایت rapgame.ir
طریقه بازی :
باید کانتر 1.6 ( ترجیحا با پچ 1.19 داشته باشین )
روی find server کلیک کنید
به قسمت Favorite برید .
Add Server رو بزنید !
این IP ها رو وارد کنید .
هر کدومشون یه سروره !
80.191.163.10:27015
80.191.163.20:27015
از بازی لذت ببرید !!
منم توی سرور ها با اسم
RapGame] S - A - M]
میام معمولا
البته هر چی به Sam و SamFisher مربوط باشه منم ! :lol:

lovelife

کاربر سایت
Apr 4, 2010
134
سلام دوستان
من تازه وارد اين سايت شدم،زياد آشنايي ندارم،اگر پستم در اين قسمت بي مورده عذر ميخوام.

من counter strike source دارم و اينو به چند تا از دوستام دادم تا ورژنامون مثل هم باشه.
کانکت شدم به اينترنت و سرور ساختم و ip رو به دوستام دادم تا منو در favorites از طريق ip اد کنند و join شن.
اما بعضي از تا از دوستام تونستن بيان اما چندتا ديگه با ارور invalid address مواجه شدند.:-s

ممنون ميشم اگر دوستان کمکم کنند.
ميخوايم با counter strike source به صورت آنلاين بازي کنيم و سرورمون طوري باشه که همه دوستام بتونن بيان(يعني private باشه).
ip من اينه : 192.168.15.243:27015

منتظر پاسختون هستم.:)
این برای شبکه لوکال داخلی هست ! و کسانی که از هاب یا مودم شما استفاده می کنند می تونند بازی کنند ، غیر این باید حتما آی پی استاتیک داشته باشید
آی پی استاتیک رو باید از شرکت ای دی اس ال خودتون بخرید ، که درد سر خودش رو داره

titan-computer

کاربر سایت
Nov 25, 2010
8
این برای شبکه لوکال داخلی هست ! و کسانی که از هاب یا مودم شما استفاده می کنند می تونند بازی کنند ، غیر این باید حتما آی پی استاتیک داشته باشید
آی پی استاتیک رو باید از شرکت ای دی اس ال خودتون بخرید ، که درد سر خودش رو داره
ممنون از پاسختون
اما متوجه نشدم،اگه لوکاله چجوري از نقاط مختلف وصل ميشن؟
ما که با هم شبکه نيستيم! هرکدوممون جدا به نت وصليم و از نت استفاده ميکنيم نه از لن.:-s
يعني هيچ راهي نداره؟

با counter strike 1.6 ميشه؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
خب ببین دوست عزیز من کاملترش میکنم منظور از لوکال یا شبکه داخلی اینه که شما چنتا سیستم که مثلا توی ساختمون هستن (مثل گیم نتا) و با هم شبکه هم هستن (دقت کن اینترنت هم ندارن) داریم میایم هر بازی که دوست داشتیم رو رو سیستم اصلی یا همون سرور نصب میکنیم و فقط همین سیستمایی که با هم شبکه هستن میتونن ip سرور رو ببینن و با هم بازی کنن ، چون شما داری سرور میزنی یا بهتر بگم سرور ، سیستم شماست توی شبکه اینترنت باید یه آدرس ثابتی (ip static) داشته باشی حالا جریان ip static چیه توی مودمای adsl و کلا سخت افزارهایی که میخوان به شبکه اینترنت متصل شن یه ip بهشون اختصاص داده میشه که توی اینترنت شناسایی بشن حالا اگه شما ip static یا valid نداشته باشی با یک بار خاموش و روشن شدن مودمت این آدرس یا همون ip عوض میشه دیگه اون ملتی که میخواستن به سرور شما وصل شن روحشون هم از این آدرس جدید خبر نداره حالا شما میای ipت رو static یا valid میکنی (این سرویسی هستش که شما از isp خودتون درخواست میکنین و باقی ماجرا) که با هربار خاموش شدن یا بهتر بگم مثلا رفتن برق این آدرس دیگه عوض نشه و همیشه تو شبکه اینترنت فقط مختص به شما باشه داستان همینه.

titan-computer

کاربر سایت
Nov 25, 2010
8
خب ببین دوست عزیز من کاملترش میکنم منظور از لوکال یا شبکه داخلی اینه که شما چنتا سیستم که مثلا توی ساختمون هستن (مثل گیم نتا) و با هم شبکه هم هستن (دقت کن اینترنت هم ندارن) داریم میایم هر بازی که دوست داشتیم رو رو سیستم اصلی یا همون سرور نصب میکنیم و فقط همین سیستمایی که با هم شبکه هستن میتونن ip سرور رو ببینن و با هم بازی کنن ، چون شما داری سرور میزنی یا بهتر بگم سرور ، سیستم شماست توی شبکه اینترنت باید یه آدرس ثابتی (ip static) داشته باشی حالا جریان ip static چیه توی مودمای adsl و کلا سخت افزارهایی که میخوان به شبکه اینترنت متصل شن یه ip بهشون اختصاص داده میشه که توی اینترنت شناسایی بشن حالا اگه شما ip static یا valid نداشته باشی با یک بار خاموش و روشن شدن مودمت این آدرس یا همون ip عوض میشه دیگه اون ملتی که میخواستن به سرور شما وصل شن روحشون هم از این آدرس جدید خبر نداره حالا شما میای ipت رو static یا valid میکنی (این سرویسی هستش که شما از isp خودتون درخواست میکنین و باقی ماجرا) که با هربار خاموش شدن یا بهتر بگم مثلا رفتن برق این آدرس دیگه عوض نشه و همیشه تو شبکه اینترنت فقط مختص به شما باشه داستان همینه.
ممنون
من هر بار که از نت قطع ميکنم و وصل ميشم ip ثابته 192.168.15.243:27015
فقط همين ip تو کانتر مياد و هيچوقت عوض نميشه،يعني ip استاتيکه؟
مثلا اگر استاتيک نباشه و ما مودم رو خاموش روشن نکنيم و همون لحظه بخوايم کانکت شيم چرا بعضي از دوستام ميتونن تو favorites اد کنن و بعضي نميتونن؟

lovelife

کاربر سایت
Apr 4, 2010
134
ممنون
مثلا اگر استاتيک نباشه و ما مودم رو خاموش روشن نکنيم و همون لحظه بخوايم کانکت شيم چرا بعضي از دوستام ميتونن تو favorites اد کنن و بعضي نميتونن؟
این ایپی سیستم شما هست که استاتیک هست ، ولی آیپی اینترنت شما ثابت نیست
http://www.parsiangame.com/forums/showthread.php?t=6 اگه ای پی استاتیک ندارید ، از این برنامه استفاده کنید که در لینک توضیح داده

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
ممنون
همونطور که دوستمون گفت این ip سیستم شماست نه ip اینترنت ، واسه دیدن ip اینترنت هم میتونی از اون لینکی که گذاشته شد استفاده کنی هم بری تو کنسول مودمت و تو بخش status (با توجه به نوع مودم) ببینی.

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
سلام یکی میگه چطوری باید وصل شد ؟؟؟؟؟؟؟؟
ببیندید من اینو دانلود کردم
http://ftp.physics.auth.gr/pub/win/valve/counterstrike/client/english/steaminstall_cs.exe

رو صفحه دسکتاپ یه آیکون اومده به اسم Steam و روش کلیک میکنم میزنه checking for update و هیچ اتفاقی نمیافته .

دیشب فقط داشتم این فایل رو دانلود میکردم

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
چه عجب یکی لطف کرد جواب مارو داد

کلا رو سون نصب نمیشه ؟ پچی چیزی نیست که بشه بازی کرد حالا 64 بیت نه 32 بیت

میتونم از سون 32 بیت استفاده کنم ولی دیگه نمیشه رفت تو اکس پی .

مگه دو ویندوزه کنم

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
بازی رو نصب کردم همین الان دارم انلاین بازی میکنم

فقط یه سوال داشتم ما تا حالا تو گیم نت زیاد بازی کرده بودیم ولی این مدلی ندیده بودیم

یارو با اسناپ میزنه تو شکمم 448 تا دمیج میگیره
من میزنم تو سرش 54 تا میگیره

با کلاش میزنه تو پام 108 تا دمیج میگره با ام4 میزنم وسط پیشونیش 32 تا میگیره .

یارو میزنه من می افتم اصلا فرصت پیدا نمیکنم تیز بزنم ربطی به حرفه ای بودن هم نداره تیزهای اون ها دمیج زیاد میگره ولی برای من نمیگیره

میخوام بدونم کدی چیزی هست که باید تو قسمت ~ بزنیم که ما بلد نیستیم یا بحث چیز دیگه اس ؟

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
بازی رو نصب کردم همین الان دارم انلاین بازی میکنم

فقط یه سوال داشتم ما تا حالا تو گیم نت زیاد بازی کرده بودیم ولی این مدلی ندیده بودیم

یارو با اسناپ میزنه تو شکمم 448 تا دمیج میگیره
من میزنم تو سرش 54 تا میگیره

با کلاش میزنه تو پام 108 تا دمیج میگره با ام4 میزنم وسط پیشونیش 32 تا میگیره .

یارو میزنه من می افتم اصلا فرصت پیدا نمیکنم تیز بزنم ربطی به حرفه ای بودن هم نداره تیزهای اون ها دمیج زیاد میگره ولی برای من نمیگیره

میخوام بدونم کدی چیزی هست که باید تو قسمت ~ بزنیم که ما بلد نیستیم یا بحث چیز دیگه اس ؟

سلام
نه کد خاصی نیست
انلاین خیلی فرق میکنه با گیم نت
کم کم شما هم راه میافتی
الان در واقع نوبی :d

چیت زیاد میزنن
از وال هک گرفته تا ایم زیاد استفاده میشه در انلاین :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر