Counter Strike 1.6 Online

سلام علیک !
آقا هر کی دوست داره کانتر با سرعت عالی بازی کنه بره به سایت rapgame.ir
طریقه بازی :
باید کانتر 1.6 ( ترجیحا با پچ 1.19 داشته باشین )
روی find server کلیک کنید
به قسمت Favorite برید .
Add Server رو بزنید !
این IP ها رو وارد کنید .
هر کدومشون یه سروره !
80.191.163.10:27015
80.191.163.20:27015
از بازی لذت ببرید !!
منم توی سرور ها با اسم
RapGame] S - A - M]
میام معمولا
البته هر چی به Sam و SamFisher مربوط باشه منم ! :lol:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
invalid cd key رو فایلشو گزاشتم 2 3 صفحه قبل بریز حل میشه!
خوب حالا Sxe ارور میده اون فایل تکست رو واسم بفرست
مرسی .فقط تو چیزی در مورد CSS online نمی دونی ؟؟سرور های ایرانی دوباره شروع به کار کردند.وقتی میرم توشون میگه ورژنت با سرور ها نمی خونه!!!چیکار باید بکنم کسی میدونه بگه .آیا پچ لازم داره مثه CS1.6 ؟؟؟؟:confused:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
مرسی .فقط تو چیزی در مورد CSS online نمی دونی ؟؟سرور های ایرانی دوباره شروع به کار کردند.وقتی میرم توشون میگه ورژنت با سرور ها نمی خونه!!!چیکار باید بکنم کسی میدونه بگه .آیا پچ لازم داره مثه CS1.6 ؟؟؟؟:confused:
راستی من پچ 27 دارم !!!!:p

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
الان 10 صفحه تاپیک سر همین قضیه آنتی چیت و مشکلات وارد شدن به سرورها و... رفته
من یه پیشنهادی واسه همتون دارم و اونم اینه که CS رو Originalش رو بگیرید تا دیگه نه نیازی به آنتی چیت داشته باشید (چون خیلیا رو میشناسم که sxe رو دستگاهشون کار نمیکنه) و نه برای ورود به سروری مشکلی داشته باشید و هم اینکه دیگه از نبودن Cheater تو بازیتون مطمعن باشید.الان تنها جایی رو که تو ایران میشناسم این کار رو میکنن GameZone هست...که از آدرس زیر میتونید ببینید:
http://www.gamezone.ir/index.php?categoryid=31
شما مبلغ 15000 تومن رو میریزید و اون فرم رو هم پر میکنید...البته قبلش بهتره یک زنگی هم بزنید و بگید.در واقع این پولی رو که میدید روی اکانت Steam شما فعال میشه و بعد میتونید از فروشگاه Steam بازی رو به صورت اوریجینال دانلود کنید.در ضمن شما برای انجام این کار به یک اکانت Steam هم نیاز دارین که میتونین از آدرس زیر اکانتتون رو بسازید:
http://store.steampowered.com/
شما با این کار هم از آنتی چیت و چیتر راحت میشید و هم یهترین تنظیمات و بهترین پینگ رو میتونید داشته باشید و تا آخر عمرتون هم از همین کانتر استفاده کنید.
البته اینم بگم من اصلا قصد تبلیغ نداشتم و تنها هدفم اطلاع رسانی بود.اگرم خواستید میتونید از اینجا نگیرید و به یکی از فامیلاتون از کشورای دیگه بگید که cs رو که 10$ هست رو براتون بفرستن یا میتونید به DC-Games که تاپیکش توی همین بازیسنتر هم هست بگید واستون بیارن.
این پیغامه : invait cdkey چیه؟
این پیغام به این دلیل هست که شما بازیتون Original نیست و نیاز به cdkey دارید.

پ.ن:چیترای عزیز باید بدونن که اینجوری دیگه از چیت نمیتونید استفاده کنید و اگر استفاده کردید از کل سرورای کانتر BAN میشید :biggrin1:

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
من یه پیشنهادی واسه همتون دارم و اونم اینه که CS رو Originalش رو بگیرید تا دیگه نه نیازی به آنتی چیت داشته باشید (چون خیلیا رو میشناسم که sxe رو دستگاهشون کار نمیکنه) و نه برای ورود به سروری مشکلی داشته باشید و هم اینکه دیگه از نبودن Cheater تو بازیتون مطمعن باشید.الان تنها جایی رو که تو ایران میشناسم این کار رو میکنن GameZone هست...که از آدرس زیر میتونید ببینید:
شما مبلغ 15000 تومن رو میریزید و اون فرم رو هم پر میکنید...البته قبلش بهتره یک زنگی هم بزنید و بگید.در واقع این پولی رو که میدید روی اکانت Steam شما فعال میشه و بعد میتونید از فروشگاه Steam بازی رو به صورت اوریجینال دانلود کنید.در ضمن شما برای انجام این کار به یک اکانت Steam هم نیاز دارین که میتونین از آدرس زیر اکانتتون رو بسازید:
شما با این کار هم از آنتی چیت و چیتر راحت میشید و هم یهترین تنظیمات و بهترین پینگ رو میتونید داشته باشید و تا آخر عمرتون هم از همین کانتر استفاده کنید.
البته اینم بگم من اصلا قصد تبلیغ نداشتم و تنها هدفم اطلاع رسانی بود.اگرم خواستید میتونید از اینجا نگیرید و به یکی از فامیلاتون از کشورای دیگه بگید که cs رو که 10$ هست رو براتون بفرستن یا میتونید به DC-Games که تاپیکش توی همین بازیسنتر هم هست بگید واستون بیارن.این پیغام به این دلیل هست که شما بازیتون Original نیست و نیاز به cdkey دارید.

پ.ن:چیترای عزیز باید بدونن که اینجوری دیگه از چیت نمیتونید استفاده کنید و اگر استفاده کردید از کل سرورای کانتر BAN میشید :biggrin1:
اگر بازی ارجینالم باشه برای بازی در سرورهای sxe باید این نرمافزار نصب باشه. بازی ارجینال هم فقط در سرورهای Vac secure جلوی چیتر رو میگیره و اون هم فقط افرادی که استم دارند نمیتونند چیت کنند (یعنی همونهایی که خریدند. و نه افرادی که از نسخه های non-steam استفاده میکنند!!) (شخصا cs1.6 رو ارجینال دارم و تست کردم!)
البته با هدف کلیتون یعنی خرید بازی کاملا" موافقم.

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
اگر بازی ارجینالم باشه برای بازی در سرورهای sxe باید این نرمافزار نصب باشه.
حیف شد... :( چون این sxe هم ما رو بدبخت کرده..از ایجاد مشکل برا Xfire گرفته ..تا خراب کردن Taskbar و منوی Start ویندوز... هر یک ساعت یه بار هم ورژن جدید میده! 2 دقیقه هم بعد از ریلیزش خبر هک شدنش میاد :|
بازی ارجینال هم فقط در سرورهای Vac secure جلوی چیتر رو میگیره و اون هم فقط افرادی که استم دارند نمیتونند چیت کنند (یعنی همونهایی که خریدند. و نه افرادی که از نسخه های non-steam استفاده میکنند!!)
خوب مگه افرادی که non-steam دارن میتونن وارد سرورای Steam بشن؟!من که امتحان میکنم ارور invalid cdkey میده واسم!

اتفاقا چند وقت پیش تو یکی از سرورا یکی رو دیدم که میگفت از یه جور هک Steam استفاده میکنه و وقتی Status سرور رو نگاه کردم جلو اسمش نوشته بود که با Steam وارد شده!اولش فک کردم همین pac steam داره ولی بعد که ازش پرسیدم گفت که از یکی از فرومای روسی یا یه جا دیگه گرفته!

البته اینم بگم که کلا سرورای GameZone فک کنم اگه اشتباه نکنم قصد دارن که کم کم سرورا رو Steam کنن و اتفاقا اون روز یکی از ادمینای GZ که ادمین بازیسنتر هم هست(Darkfie1d) یه نظرسنجی در همین مورد گذاشته بود.الانم GZ یه سرور Steam داره که میخوان مسابقاتشون رو تو این سرور برگزار کنن.اگه GZ سروراش رو Steam کنه مسترگیم هم واسه رقابت سروراش رو Steam میکنه و این وسط هم یکی دوتا سرور معمولی واسه بقیه مثلا میتونن بزارن.

GameZone Steam Server :85.9.77.142
یه بار نشد ببینیم این سرور پر باشه :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
البته اینم بگم من اصلا قصد تبلیغ نداشتم و تنها هدفم اطلاع رسانی بود.اگرم خواستید میتونید از اینجا نگیرید و به یکی از فامیلاتون از کشورای دیگه بگید که cs رو که 10$ هست رو براتون بفرستن یا میتونید به DC-Games که تاپیکش توی همین بازیسنتر هم هست بگید واستون بیارن.این پیغام به این دلیل هست که شما بازیتون Original نیست و نیاز به cdkey دارید.

یعنی تو هیچ کدوم از سرور های ایرانی نمیشه بدون CS original بازی کرد؟!!:(

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
تفاقا چند وقت پیش تو یکی از سرورا یکی رو دیدم که میگفت از یه جور هک Steam استفاده میکنه و وقتی Status سرور رو نگاه کردم جلو اسمش نوشته بود که با Steam وارد شده!اولش فک کردم همین pac steam داره ولی بعد که ازش پرسیدم گفت که از یکی از فرومای روسی یا یه جا دیگه گرفته!
انواع pacsteam پره!! pacemu, steamemu, stumbuster و ... از جمله اینها است. و هزار و یک چیز دیگه. ولی خب pacsteam امکاناتش بیشتره
خوب مگه افرادی که non-steam دارن میتونن وارد سرورای Steam بشن؟!من که امتحان میکنم ارور invalid cdkey میده واسم!
وارد سرورهای steam نمیتونند بشوند ولی بعضی سرورهای non-steam هستند ولی در عین حال vacsecure هم هستند!! منظورم اینها بود.
البته اینم بگم که کلا سرورای GameZone فک کنم اگه اشتباه نکنم قصد دارن که کم کم سرورا رو Steam کنن و اتفاقا اون روز یکی از ادمینای GZ که ادمین بازیسنتر هم هست(Darkfie1d) یه نظرسنجی در همین مورد گذاشته بود.الانم GZ یه سرور Steam داره که میخوان مسابقاتشون رو تو این سرور برگزار کنن.اگه GZ سروراش رو Steam کنه مسترگیم هم واسه رقابت سروراش رو Steam میکنه و این وسط هم یکی دوتا سرور معمولی واسه بقیه مثلا میتونن بزارن.
خیلی عالیه!! (خدا خیرشون بده :cheesygri). شاید با این کارشون اگر چه از CS1.6 هم شروع بشه این رسم بازی ارجینال خریدن جا بیوفته تا یک دقیقه که بازی میکنیم مثل صدها گیمر از هر نقطه جهان از بازی کردنمون لذت ببریم!!
GameZone Steam Server :85.9.77.142
دارم ای پیش رو. ولی من مدتهاست دیگه 1.6 بازی نمیکنم.
حیف شد... :( چون این sxe هم ما رو بدبخت کرده..از ایجاد مشکل برا Xfire گرفته ..تا خراب کردن Taskbar و منوی Start ویندوز... هر یک ساعت یه بار هم ورژن جدید میده! 2 دقیقه هم بعد از ریلیزش خبر هک شدنش میاد :|
اگر در حد نصیحت کردن باشم میگم بیخیال سرورهای sxe َشو.

steam://connect/85.9.77.142:27016

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر