Counter Strike 1.6 Online

سلام علیک !
آقا هر کی دوست داره کانتر با سرعت عالی بازی کنه بره به سایت rapgame.ir
طریقه بازی :
باید کانتر 1.6 ( ترجیحا با پچ 1.19 داشته باشین )
روی find server کلیک کنید
به قسمت Favorite برید .
Add Server رو بزنید !
این IP ها رو وارد کنید .
هر کدومشون یه سروره !
80.191.163.10:27015
80.191.163.20:27015
از بازی لذت ببرید !!
منم توی سرور ها با اسم
RapGame] S - A - M]
میام معمولا
البته هر چی به Sam و SamFisher مربوط باشه منم ! :lol:

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
علی جون سلام آقا میگم امکان بازی کردن همین کانتری که تو گیمنتها بازی میکردیم نیست de_dust2 داشت و از این جور برنامه ها ......
کلی لذت میبردیما تو junior :((

اره میشه
در قسمت LAN و پچ 28 مناسب تره واسه لن

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی

Attachments

• gfx.rar
    9.7 KB · مشاهده: 7

emad7

کاربر سایت
May 30, 2008
9
نام
emad
خوب یک کاری کن
پچ 21 بریز اگه حل نشد کانتر مشکل داره

من موقع نصب پچ حواسم نبود کجا داره نصب میشه:-" فکر کردم درست نصب شده اما اشتباه بود
الان درستش کردم :cheesygri
دست درد نکنه زحمت دادم بهت :love::love:

فقط ip چند تا سرور رو میدی که کار کنه من چند تا داشتم امتحان کردم کار نکردن

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
من موقع نصب پچ حواسم نبود کجا داره نصب میشه:-" فکر کردم درست نصب شده اما اشتباه بود
الان درستش کردم :cheesygri
دست درد نکنه زحمت دادم بهت :love::love:

فقط ip چند تا سرور رو میدی که کار کنه من چند تا داشتم امتحان کردم کار نکردن

تمام سرورهای ایران
http://www.game-monitor.com/search.php?location=IR

Niknam1996

کاربر سایت
Aug 23, 2008
3
agha man bazi ye counter strike condition zero ro daram va mikham chand ta chiz bedoonam.avalan man mikham bedoonam che joori skin mitoonam begiram.wa dovoman man winrar nadaram va nemidoonam az koja begiramesh.mitoonin begin az koja MAJANI begiramesh?mamnoon

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
agha man bazi ye counter strike condition zero ro daram va mikham chand ta chiz bedoonam.avalan man mikham bedoonam che joori skin mitoonam begiram.wa dovoman man winrar nadaram va nemidoonam az koja begiramesh.mitoonin begin az koja MAJANI begiramesh?mamnoon

condition zero نمیشه انلاین 1.6 باید باشه
winrar هم یک سرچ ساده میخواد یا سایت های مثل www.p30download.com یا توی قسمت نرم افرار سایت پره

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
condition zero نمیشه انلاین 1.6 باید باشه
winrar هم یک سرچ ساده میخواد یا سایت های مثل www.p30download.com یا توی قسمت نرم افرار سایت پره
condition zero هم سرورهای خودش رو داره!! البته زیاد نیست ولی در هر حال آنلاین میشه!!

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
condition zero هم سرورهای خودش رو داره!! البته زیاد نیست ولی در هر حال آنلاین میشه!!

من منظورم تو ایران بود که هیچ سروری نداره و تو سرورهای خارجیم ارزش نداره چون کانتر=low ping
تو ایران فقط 1.6 و سورس ارزش داره چون سرور داره و پینگ پایینه(سرور کانتر منظورم بود)

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
قابل توجه دوستان کانتر باز:D
یک ماد عالی برای کانتر zombie mod هست که در حال حاضر شاتل زحمت سروررو بر عهده گرفته و سرور اونرو زده که در اول 10 اسلاته و بعد 20 شد و در الان 30 اسلاته شده!!
داستان این ماد از این قراره که ترور و ct با هم یار میشن :eek:و زامبی هارو که اونها هم player هستند میکشند و زامبی ها هم با دست زدن به ادم ها اونارو زامبی میکنند hp زامبی ها 2500:eek:و ادم ها 250 هست و جالب اینجااس مپ کاملا تاریک هست و زامبی ها میتونن ببینن ولی ادما فقط با چراغ قوه یا اسموک (اسموک در این ماد نورانی میکنه )he اتش زنه و فلاش یخ زننده
دوستان کانتر باز دریغ نکنن که دیروز سرور فول بود و سرور داون شد ولی الان با 30 اسلات بالاس :biggrin1:
منم مثل همیشه با اسم OZ میام البته تو این سرور با نیک OZambi :biggrin1::biggrin1:میام
حتما بیاین که عاشقش میشین .............. البته بدونید زامبی ها بات نیستندها!! شما هم در صورت زامبی شدن باید سایر ادمارو به زامبی تبدیل کنید و یک حالت مجیک هم وجود داره که یک نفر زامبی میشه بقیه ادم ولی...ولی hp زامبی 25000 میشه که کشتنش .....!
85.15.54.220:27017
این هم ای پی
دیده زامبی در سرور به صورت نایت ویژن هست
zm_dust2.jpg

آخرین ویرایش:

emad7

کاربر سایت
May 30, 2008
9
نام
emad
قابل توجه دوستان کانتر باز:D
یک ماد عالی برای کانتر zombie mod هست که در حال حاضر شاتل زحمت سروررو بر عهده گرفته و سرور اونرو زده که در اول 10 اسلاته و بعد 20 شد و در الان 30 اسلاته شده!!
داستان این ماد از این قراره که ترور و ct با هم یار میشن :eek:و زامبی هارو که اونها هم player هستند میکشند و زامبی ها هم با دست زدن به ادم ها اونارو زامبی میکنند hp زامبی ها 2500:eek:و ادم ها 250 هست و جالب اینجااس مپ کاملا تاریک هست و زامبی ها میتونن ببینن ولی ادما فقط با چراغ قوه یا اسموک (اسموک در این ماد نورانی میکنه )he اتش زنه و فلاش یخ زننده
دوستان کانتر باز دریغ نکنن که دیروز سرور فول بود و سرور داون شد ولی الان با 30 اسلات بالاس :biggrin1:
منم مثل همیشه با اسم OZ میام البته تو این سرور با نیک OZambi :biggrin1::biggrin1:میام
حتما بیاین که عاشقش میشین .............. البته بدونید زامبی ها بات نیستندها!! شما هم در صورت زامبی شدن باید سایر ادمارو به زامبی تبدیل کنید و یک حالت مجیک هم وجود داره که یک نفر زامبی میشه بقیه ادم ولی...ولی hp زامبی 25000 میشه که کشتنش .....!
ولی الان با 30 اسلات بالاس :biggrin1:
85.15.54.220:27017
این هم ای پی85.15.54.220:27017
این هم ای پی
دیده زامبی در سرور به صورت نایت ویژن هست
zm_dust2.jpg

من تو هیچ کدوم از سرورای شاتل نمی تونم برم . می گه Invalid cd key . ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر