Counter Strike 1.6 Online

سلام علیک !
آقا هر کی دوست داره کانتر با سرعت عالی بازی کنه بره به سایت rapgame.ir
طریقه بازی :
باید کانتر 1.6 ( ترجیحا با پچ 1.19 داشته باشین )
روی find server کلیک کنید
به قسمت Favorite برید .
Add Server رو بزنید !
این IP ها رو وارد کنید .
هر کدومشون یه سروره !
80.191.163.10:27015
80.191.163.20:27015
از بازی لذت ببرید !!
منم توی سرور ها با اسم
RapGame] S - A - M]
میام معمولا
البته هر چی به Sam و SamFisher مربوط باشه منم ! :lol:

دوستان من کانتر رو با اینترنت راحت بازی می کنم
ولی با شبکه و با دوستم (lan) نمی تونیم بازی کنیم همدیگر رو پیدا نمی کنیم
IP هم میدیم ( مثل اینکه برا IP باید بعدش یه : بزنیم و پروکسی یا یه همچین چیزی بدیم اگه آره از کجا میشه فهمید چنده؟)

کلا یه توضیح دقیق بدید که چجوری میشه شبکه کردش

( بازی های دیگه رو راحت شبکه بازی می کنیم فقط این نمیشه )

ممنون

با سلام . :cheesygri
يه سوال داشتم .
حقيقتش من يه گيم نت دارم تو شهرستان كه بچه ها بيشتر بازي كانتر رو بازي ميكنن .
وقتي بازي در حال اجرا هستش تيكها و گيرهاي خيلي كوچيكي تو بازي پديدار ميشه كه باعث اذيت بچه هاست . البته من كمي تحقيق كردم و فهميدم كه اشكال از fps هستش كه كمي پايينه و روي شصته . مي خاستم ببينم اگه من بخوام fps رو بالا ببرم و اونو به 100 برسونم بايد چكار كنم . البته من تا حدودي به اين نتيجه رسيدم كه ايراد كار از كارت گرافيك پايين سيستمهاست ولي براي اطمينان گفتم كه از شما كه خيلي وارد تريد بپرسم .:cheesygri

بابا يكي جواب مارو بده . دو روزه منتظرم .

دوست عزیز اگه فریم ریت شما روی 60 باشه که دیگه مشکل از کارت گرافیک شما نیست!چون بطور عادی بالاترین فریم ریتی که چشم انسان میتونه تشخیص بده همین 60 fps هست من احتمال میدم مشکل شما از تنظیمات Lanتون باشه...

دوست عزیز اگه فریم ریت شما روی 60 باشه که دیگه مشکل از کارت گرافیک شما نیست!چون بطور عادی بالاترین فریم ریتی که چشم انسان میتونه تشخیص بده همین 60 fps هست من احتمال میدم مشکل شما از تنظیمات Lanتون باشه...

خيلي ممنون از كمك شما . :love:
كسي از دوستان هست كه تنظيمات lan رو خيلي خوب بلد باشه وبتونه نكات مهمش رو بگه .
در ضمن من جاهاي ديگه ديدم كه fps رو صد بود و خيلي خوب جواب ميداد ولي نمي دونم چطور ميشه fps رو به 100 رسوند . خيلي ممنون ميشم اگه در اين مورد هم منو راهنمايي كنيد :(
در ضمن امكان داره ايراد از سيستمي باشه كه بعنوان سرور بكار ميره . اخه سيستمي كه بعنوان سرور بكار ميبرم يكم از لحاظ سرعت پايينه .

خيلي ممنون از كمك شما . :love:
كسي از دوستان هست كه تنظيمات lan رو خيلي خوب بلد باشه وبتونه نكات مهمش رو بگه .
در ضمن من جاهاي ديگه ديدم كه fps رو صد بود و خيلي خوب جواب ميداد ولي نمي دونم چطور ميشه fps رو به 100 رسوند . خيلي ممنون ميشم اگه در اين مورد هم منو راهنمايي كنيد :(
در ضمن امكان داره ايراد از سيستمي باشه كه بعنوان سرور بكار ميره . اخه سيستمي كه بعنوان سرور بكار ميبرم يكم از لحاظ سرعت پايينه .

سلام

با دستور Fps_max 100 فریم ریت شما به 100 میرسه . اگر باز خوب نبود باید توی تنظیمات Nvidia یکسری Config ها انجام بدی .
شما Patch 1.29 رو اگر نصب نکردی که اونم نصب کن .

سلام
با دستور Fps_max 100 فریم ریت شما به 100 میرسه . اگر باز خوب نبود باید توی تنظیمات Nvidia یکسری Config ها انجام بدی .
شما Patch 1.29 رو اگر نصب نکردی که اونم نصب کن .

خيلي متشكرم از كمكت ولي دو تاي اول تاثيري نداشت . حالا ميخام patch 1.29 رو نصب كنم ولي برنامشو ندارم . ميخاستم از دو سه تا لينك داونلود كنم وسطش ارور مي داد . اگه بشه يه لينكي بزاري كه داونلودش كنم خيلي ممنونت ميشم . مرسي;)

سلام

من کانتر 1.19 را دارم میتونم آنلاین بازی کنم ؟
بعدشم من سرعت 52kb را دارم سرعت دانلود هم 6kb در حالت عادی البته تا 7 و 8 هم میره؟؟
فرق پچ 1.29 با یکی 1.19 چیست؟ آیا میشه با هاش آنلاین بازی کرد؟؟

آخرین ویرایش:
خيلي متشكرم از كمكت ولي دو تاي اول تاثيري نداشت . حالا ميخام patch 1.29 رو نصب كنم ولي برنامشو ندارم . ميخاستم از دو سه تا لينك داونلود كنم وسطش ارور مي داد . اگه بشه يه لينكي بزاري كه داونلودش كنم خيلي ممنونت ميشم . مرسي;)

سلام

http://www.apl.kz/files/patches/cs/cs16_patch_full_v29.exe

اگر باز مشکل داشتی بگو که من یکسری توضیحات باید در مورد Config کارتت بگم . البته کارت شما هم خیلی ضعیفه .

سلام میخواستم بدونم الان بهترین ورژن کانتر چنده؟
ضمنا من از کانتر 2 یا همون سورس خوشم نمیاد و 1.6 را بیشتر ترجیح میدن اما کانتر 3 هم اومده که 6 تا سی دی البته میخوام ببینم مثل سورس یا نه اگه مثل سورس بی خیالش شم یک سوال دیگه لینک دانلود بهترین کانتر الان بدون باگ و با کیفیت بالا را بزارید

سلام
http://www.apl.kz/files/patches/cs/cs16_patch_full_v29.exe
اگر باز مشکل داشتی بگو که من یکسری توضیحات باید در مورد Config کارتت بگم . البته کارت شما هم خیلی ضعیفه .

پچ 1.29 هم جواب نداد . شما راست ميگي . من هم خودم به اين نتيجه رسيدم كه كارت گرافيك خيلي ضعيفه . انشاالله بعد از يه مدتي بايد همشونو از بيخ و بن عوض كنم . بحرحال از راهنمايي شما دوست عزيز متشكرم . :(
اين سوال من به اين تاپيك خيلي ربطي نداره . ولي الان بهترين كارت گرافيك تو بازار كه قيمتي بين 80 تا 100 تومن داشته باشه چيه :confused:

یه سوال: چهطور میشه از بازیه خودمون demo بگیریم؟(تو کانتر)
در ضمن اینو نمیدونم درسته یا نه ولی ایا میشه تو کانتر رنگ aim رو تار کرد؟(کم رنگ کردن نه تار کردن)

تو google بزن counter strike 1.6 digital zone و دانلود کن

سلام میخواستم بدونم الان بهترین ورژن کانتر چنده؟

ميتونی يه asus 8500 gt بگيری

اين سوال من به اين تاپيك خيلي ربطي نداره . ولي الان بهترين كارت گرافيك تو بازار كه قيمتي بين 80 تا 100 تومن داشته باشه چي

تو کنسول مينويسی record بعد اسم رو وارد ميکنی
برای مثال record 1

یه سوال: چهطور میشه از بازیه خودمون demo بگیریم؟(تو کانتر)

اين ديگه چه کاريه ؟
توی همون option کنار spray عکس هست که رنگ های مختلف رو ميتونی بزاری ديگه

در ضمن اینو نمیدونم درسته یا نه ولی ایا میشه تو کانتر رنگ aim رو تار کرد؟(کم رنگ کردن نه تار کردن)

http://baltgames.lv/v2/downloads/150/

سلام
اگه لطف کنید لینک دانلود پچ 2.1 رو بزارید ممنون میشم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or