Counter Strike 1.6 Online

سلام علیک !
آقا هر کی دوست داره کانتر با سرعت عالی بازی کنه بره به سایت rapgame.ir
طریقه بازی :
باید کانتر 1.6 ( ترجیحا با پچ 1.19 داشته باشین )
روی find server کلیک کنید
به قسمت Favorite برید .
Add Server رو بزنید !
این IP ها رو وارد کنید .
هر کدومشون یه سروره !
80.191.163.10:27015
80.191.163.20:27015
از بازی لذت ببرید !!
منم توی سرور ها با اسم
RapGame] S - A - M]
میام معمولا
البته هر چی به Sam و SamFisher مربوط باشه منم ! :lol:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
آخه صبحش رفته بودم کوه حال و رمق نمونده بود
بعد کاوه جان منظروم از فرگ 2 این بود که 2 نفر بیشتر نکشته بودم(میدونم که خودم غلط گفتم اینو)بعد سعد جان حساب کن وقتی داری بازی میکنی توی بازی یک هو میاد داخل محیط ویندوز اونموقع هستش که دوست داری هر چی تیر بخوه توی اون سرت (توی ااون لحظه ای که میاد داخل ویندوز من با خودم چه فکرهایی که نمیکنم)کاوه جان شما هم نبود من مطمئن بودم که کسی آشنا نبشاه توی این سایت:cheesygriخط خطی هم کردم که کنه ای از بچه ها نداشته باشین(چه ربطی داشت اصلا چرا یکی نمیاد بگه اصلا برو گمشو بازی بلد نیستی:p)بی شوخی یک زمانی من هر وقت توی مپی میرفتم همه منو میشناختن (امید خان به این دوستت هم بگو اینقدر مقرراتی نباشه و خیلی زود از کوره در میره)

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
امید خان به این دوستت هم بگو اینقدر مقرراتی نباشه و خیلی زود از کوره در میره)
به این دوستم !؟ کدوم دوستم؟!
G.Z | H a p p Y منظورته ؟! اگه اونه که به من ربطی نداره اون مقرراته سرور هست کاریشم نمیشه کرد.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
چه مقرراتی که از 16 نفر 10 نفرشون چیت میزدن توی اون سرور مقرارتی!!!!
ببین سپهر بحث Cheat با موضوع تو کاملا جداس. تو هر سروری اقداماتی برای جلوگیری از Cheat میشه (که بازم کارایی نداره) ولی خوب اون موضوع تو میشه گفت یه قانون تو اون سروره !

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
یه سوال داشتم

الان سرور سپنتا برای دیدمچ هستش
میخواستم بدون پچی هستش که بشه نصب کرد روی کانتر که همین کار رو برای گیم نیت انجام بده .؟

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
سلام.
در ضمن اگه با Dial-Up بازی میکنی وقتی میری تو بازی تو منو دکمه ی کنسول(~) رو بزن و این دستورات رو وارد کن.
rate 3000
cl_updaterate 15
cl_cmdrate 15
cl_rate 9999
fps_max 60
ببخشید زدن یا نزدن اینها چه فرقی می کنه ؟ یعنی اگر اینها رو نزنم نمی تونم بازی کنم ؟ راستی چند تا سوال هم داشتم . :
وقتی این فایلی که شما گفتین رو دانلود کردم و شروع کردم بازی کردن باید چی کار کنم ؟ یعنی همه می رن تو یه مپ ؟ یا فقط باید بریم یه مکان:confused: ؟ راستی پلیس یا تروریست شدن دست خودمه ؟ یه توضیحاتی میشه بدین ؟:blushing: :cheesygri :love:

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
میخواستم بدون پچی هستش که بشه نصب کرد روی کانتر که همین کار رو برای گیم نیت انجام بده .؟
اون DeathMatch یه MOD هست که کسی که سرور میشه باید Death Match Mod رو داشته باشه !
ببخشید زدن یا نزدن اینها چه فرقی می کنه ؟ یعنی اگر اینها رو نزنم نمی تونم بازی کنم ؟ راستی چند تا سوال هم داشتم . :
وقتی این فایلی که شما گفتین رو دانلود کردم و شروع کردم بازی کردن باید چی کار کنم ؟ یعنی همه می رن تو یه مپ ؟ یا فقط باید بریم یه مکان ؟ راستی پلیس یا تروریست شدن دست خودمه ؟ یه توضیحاتی میشه بدین ؟
نزنی اشکالی پیش نمیاد ولی خوب اینارو بزنی Lag ت بهتر میشه Ping ت میاد پایین تر و Delay ت بهتر میشه. منظورت رو نفهمیدم از اینکه میرن تو یه مپ یا یه مکان ! اگه ممکنه بیشتر توضیح بده !
ولی خوب این سرورایی که گفتم اکثرا پیرامون این Map ها میچرخن: dust2,nuke,inferno,trian,aztec.
ببین این آنلاین هیچ فرقی با بازی تو GameNet نداره فقط فرقش اینه که اونجا پینگت خیلی پایینه و ثابت نسبت به اینجا. CT یا Terorristشدن هم دسته خودته ولی یه زمان ممکنه یه طرف زیاد باشن نتونی مثلا تروریست که میخوای بری و مجبوری بری CT. ولی کلا دسته خودته.

kaveh007

کاربر سایت
Aug 22, 2006
33
نام
کاوه ولی پو
سلام.

وقتی این فایلی که شما گفتین رو دانلود کردم و شروع کردم بازی کردن باید چی کار کنم ؟ یعنی همه می رن تو یه مپ ؟ یا فقط باید بریم یه مکان:confused: ؟ راستی پلیس یا تروریست شدن دست خودمه ؟ یه توضیحاتی میشه بدین ؟:blushing: :cheesygri :love:

من زیاد قبلا از اینها config ها استفاده میکردم ولی زیاد فایده ای نداشت و بازهم لاگ می گرفتم الان دیگه همه با ADSL میان و کیفیت بازی ما دیال آپی تا حد 50% نزول میکنه چون من خودم بارها شده 2 نفر رو کشتم و در کشتن نفر سوم لاگ خفن گرفتم و اونهم نهایت استفاده رو از لاگم برده ..... برای همین زیاد نمیشه روی این کانفیگ ها حساب باز کرد.
=============

راستی کسی همه Config ها که آرش ساخته رو داره اگه داره لطفا بهم PM بده ممنونش میشم.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
امید جان من اون مود deathmatch رو دانلود کردم روی کانتر نصبش کردم ولی هیچی ندیدم
خودم هم سرور شدم ولی اصلا به اون شکلی که باید باشه نبود منظورم همون خرید هستش

http://www.fileplanet.com/165324/download/Counter-Strike---deathmatch-setup

راستی فرق پچ و مود در چیه .؟

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
:((
سلام.
من بالاخره بعد از یک قرن تونستم اون فایل رو دانلود کنم.
ولی وقتی می رم مثلا رو یکی از اون آیکونهاش (مثلا hl ) این ارور رو میده:
33f93xw.jpg

جون من زودتر کمک کنین!تابستون داره تموم میشه من هنوز یه بار آنلاین بازی نکردم.

ببین این آنلاین هیچ فرقی با بازی تو GameNet نداره فقط فرقش اینه که اونجا پینگت خیلی پایینه و ثابت نسبت به اینجا.
ببخشد من اصلا گیم نت نرفتم!:cheesygri اصلا نمی دونم گیم نت چه شکلی هست!:(

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
من زیاد قبلا از اینها config ها استفاده میکردم ولی زیاد فایده ای نداشت و بازهم لاگ می گرفتم الان دیگه همه با ADSL میان و کیفیت بازی ما دیال آپی تا حد 50% نزول میکنه چون من خودم بارها شده 2 نفر رو کشتم و در کشتن نفر سوم لاگ خفن گرفتم و اونهم نهایت استفاده رو از لاگم برده ..... برای همین زیاد نمیشه روی این کانفیگ ها حساب باز کرد.
=============

راستی کسی همه Config ها که آرش ساخته رو داره اگه داره لطفا بهم PM بده ممنونش میشم.
ببخشید لاگ چی بید ؟ :blushing: میشه این عبارت ها (config , لاگ ) توضیح بدید ؟ :confused:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
ببین توی گیم نت خیلی راحت میتونی بازی کنی بدونه این که یکم بازی تیک تیک کنه(او کی؟)اما توی آنیلاین اگه کارت اینترنتت سرعت خوبی نداشته باشه بازی پر میشه از تیک تیک و هی سرجات خشکت مینه و مجبوری بیای بیرون

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
من زیاد قبلا از اینها config ها استفاده میکردم ولی زیاد فایده ای نداشت و بازهم لاگ می گرفتم
این دیگه بستگی به Acconti هست که شما استفاده میکنی !
امید جان من اون مود deathmatch رو دانلود کردم روی کانتر نصبش کردم ولی هیچی ندیدم
خودم هم سرور شدم ولی اصلا به اون شکلی که باید باشه نبود منظورم همون خرید هستش
من جزییاتشو وارد نیستم.میخوای به خوده TGame یه Email بزن بپرس چی به چیه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر