Condemned : Criminal Origins

من تعجبم چرا کسی برای این بازی تاپیک نزده بود ، دیگه گفتم من افتتاحش کنم با اجازه

این بازیا نصب کردم ، به نظر من یه سرو گردن گرافیکش از F.e.a.r بالاتره ؟!!!!!!!!!
واقعا حیرت زده شدم از دیدن این بازی
ولی یک مقداری از F.e.a.r سنگینتر اجرا میشه ولی به نظر من خیلی خوش اجرا هستش
امین با این سیستم میتونی راحت بازی را اجرا کنی ولی به شرطی که تنظیماتت را یکمی بیاری پایین من با این سیستمی که دارم در حالت Auto Detect
گذاشتش روی 460 در 640 ولی خوب خیلی عجیبه Vc در حالت On بودش !!! ولی من Vc را Off کردم و گذاشتم روی 600 در 800 ( Monitor من 15 اینچ هستش برای همین 600 در 800 برای من مثل 1024 هستش )
یه نکته ی جالب این بود که مثل F.e.a.r یه گزینه ی Softshadow داشت که من هنوز فعالش نکردم تموم تنظیمات من در حالت Max هستش ولی خوب زمانی که من این بازی را در حالت 600 در 800 بازی میکنم همون مقدار فریم را دارم که توی بازیه F.e.a.r در حالت 1024 دارم پس اینا مطمین باشید که از بازیه F.e.a.r کمی سنگین تر اجرا میشه ولی گرافیکش واقعا خیره کننده تر از F.e.a.r هستش

بازی از لحاظ Game Play مشکل داره مخصوصا در اوایل کار
البته شاید نشه گفت که مشکل ، چون کنترل بازی کلا با بازی هایی که قبلا بازی کردیم متفاوت هستش
و تا بیاد دست عادت کنه بهش کمی طول میکش
هوش مصنوعی در بالاترین سطحی که وجود داشته هستش !!!باید خودتون بازی کنید تا ببینید ، یه تشابح دیگه ای که با F.e.a.r داره اینه که شما قبل از اینکه با دشمنان مواجه بشید صدای اونا را میشنوید حالا ممکنه صدای سلفه کردن باشه ( واقعا جالب ...) یا ریخت و پاش کردنهای روانی کننده یا صدای دویدن های دیوانه وار
کلا بازی یک مقداری آدما روانی میکنه !! روی اعصاب من که خیلی تاثیر گذاشت
دلیلشم شاید این باشه که 95% در گیری ها از نزدیک هستش و دیگه فرصت اینا ندارید که از فاصله ی دور با اصلحه دشمنا را هدف قرار بدید
یک مورد جالب دیگه که در بازی های Fps خیلی به ندرت پیش میاد اینه که شخصیتی که شما باهاش بازی میکنید در طول بازی ممکنه خیلی پیش بیاد که صحبت کنه
طوری که کاملا احساس میکنید این کلمات از طرف اول شخص داره گفته میشه
از لحاظ صدا خیلی مشکل داشته ، البته شاید سیستم من تنظیم نبوده یا ....
مثلا در یک صحنه ممکنه که یک سری کلاغ از پشت شیشه به سمت شما حمله ور بشند ولی هیچگونه صدایی شنیده نمیشه و فقط ما تصویر داریم !!!
بازم میگم شاید این مشکل فقط برای من بوده
در کل بازیه واقعا زیباییه ، به همراه گرافیک خیره کننده ...
ولی اگر خدایی نکرده مثل من مشکل عصبی دارید اصلا طرف این بازی نرید ... از من گفتن بود

تنها چیزی که بازی از نبودش رنج میبره GAME PLAY هستش که البته به نظر من به راحتی میشه نادیده گرفتش
کلام آخر این که بازی فوق العادست

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سلام عزیزم

شما نیازی زدن به یه تاپیک جدید نبود

همین جا خوبه ولی باید صبر کنید که کسی که میدونه مشکل شما چیه یا بازی رو انجام داده

بیاد جواب بده و یا اینکه صاحب تاپیک اقا احسان بیاند

+++++++++++++

بعد اینکه در مورد مشخصات کامپیوتری که دادی اون

Ram 1024 چی هستش چندین نوع هستش مدل Ddr? Bus

بعد گرافیک رو هر طوری که میخوام بخونم نمیتونم یعنی دوتا کارت گرافیک انداختی

چرا مقدار رم کارتت 512 هستش مارکش چیه

مین شما چیه

از هارد Sata استفاده میکنید

مشخصات یه خورده ناقص دادید

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
23.gif
23.gif
23.gif
23.gif

Minimum System Requirements

System: P4 2.0 GHZ or equivalent
RAM: 512 MB
Video Memory: 128 MB
Hard Drive Space: 8000 MB
Other: DX9 compliant graphics card (ATI 9500 or NVIDIA 6200)

Recommended System Requirements

System: P4 2.4 GHZ or equivalent
RAM: 768 MB
Video Memory: 256 MB
Hard Drive Space: 8000 MB
Other: DX9 compliant card (ATI 9800 or NVIDIA 6800)

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
hard maxtor
VGA: 256 nvidia geforce fx 5500
Ram DDR
اخه تنها این بازی نیست oblivionکه انقدر کند اجرا مشود که از خیرش گذاشتم تقریبا این بازیهای چند وقته رو خیلی کند اجرا میکنه دیگه اعصابم رو خور کردهنمیدونم چیکار کنم

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اخه تنها این بازی نیست oblivionکه انقدر کند اجرا مشود که از خیرش گذاشتم تقریبا این بازیهای چند وقته رو خیلی کند اجرا میکنه دیگه اعصابم رو خور کردهنمیدونم چیکار کنم

کار خاصی لازم نیست بکنی

یه 200 هزارتومن خرج کنی دیگه این مشکلاتو نداری !

FX5500 خیلی وقته که عمرش تموم شده ... باید تو فکر یه کارت جدید باشی ;)

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
من وقتی این بازی رو که نصب میکنم بعد از اینکه تقریبا دو سومش نصب شده یه ارور میده و قطع میشه. یه فایل با پسوند rra رو میاره و میگه که جای خالی نداری. ولی من برای این بازی 9 گیگ خالی کردم. بعدا متن کامل ارور رو هم میزارم. حالا اگه کسی میدونه یه کمکی بکنه.

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
نوشته شده توسط ngn:
hard maxtor
VGA: 256 nvidia geforce fx 5500
Ram DDR

همونطور كه بهزاد گفت اين كارت گرافيك ديگه نميتونه از تكنولوژيهاي جديد مثل Pixel Shader 3 و انواع حالتهاي مختلف سايه زني استفاده كنه ... يكي از راههاش هم خريد يك كارت گرافيك سري شش به بالاست

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نوشته شده توسط gavelock:
من وقتی این بازی رو که نصب میکنم بعد از اینکه تقریبا دو سومش نصب شده یه ارور میده و قطع میشه. یه فایل با پسوند rra رو میاره و میگه که جای خالی نداری. ولی من برای این بازی 9 گیگ خالی کردم. بعدا متن کامل ارور رو هم میزارم. حالا اگه کسی میدونه یه کمکی بکنه.
دوست عزيز براي نصب اين بازي كه اين ارور رو نده بايد درايو NTFS باشه روي Fat 32 نصب نميشه
من اين بازي رو تموم كردم بازي خيلي جالبي و تجربه بسيار خوبي بود واقعا خط داستانيه فوي داشت داستان پليسي و تخيلي باحال
كلا اگر خوره بازي اول شخص هستيد اين بازي رو فراموش نكنيد
راستش من با اين بازي از نظر سنگين بودن مشكلي نداشتم و اين بازي و فير و با بهترين تنظيمات گرافيكي بازي ميكردم حتي با Anti alaising .
اما براي بهتر اجرا شدن در دو بازي shadow رو خاموش كردم چون خيلي در روون اجرا شدن تاثير داره

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
دوستان من اکانت ندارم ، فقط شبانه ...
تا ساعت 8 اگه شد الان میرم توی بازی عکس از توی بازی میزارم براتون اگر اکانتم تموم نشد جواب دوستان را اگر بتونم و بدونم میدم ....ببخشید خلاصه

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
فعلا یه توضیح کوچیک بدم که این بازی به دلیل اینکه با AIMING زیاد سراکار ندارید احتیاج به فریم بالا ندارید ،(به خلاف F.E.A.R)
مقدار فریم 25 هم کافی هستش ولی بالا تر باشه خوب قطعا بهتره

باز هم رو حرفم هستم که گرافیک این بازی یه سر و گردن از F.E.A.R بالاتره
تنها بازیه که از نظر سبک میشه باهاش مقایسه کرد RIDDICK هستش !!!
مبارزاتش خیلی شبیهه RIDDICK هستش
البته به هیچ عنوان ارزش RIDDICK را کم نمیکنه ولی خوب از لحاظ گرافیک واقعا ...

چیزه جالب دیگه اینکه سازنده یک سری شباهت هایی توی 2 تا بازیه F.E.A.R و CONDEMNDED گذاشته ، مثل پلاستیک چیپس که دقیقا مثل همونا توی F.E.A.R دیدیم ، یا اینکه اول هر 2 تا بازی از تویه ماشین پیاده میشه و ....
اینم یادتون باشه که تا آخر بازی اصلا به هیچ وجه تکراری نخواهد بود
به خلاف F.E.A.R از محیط های مختلفی استفاده شده
اینم یادتون باشه که فایل CONFIG مربوط به تنظیمات در حالت READONLY قرار داره
و ممکنه هر دفعه که VERTICAL SYNCE را غیر فعال میکنید اگر دوباره بازی را اجرا کنید بر میگرده به حالت اول یعنی ON میشه
و این باعث میشه که شما افت فریم خیلی زیادی داشته باشید

آخرین ویرایش:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
بازی رو گرفتم خیلی قشنگه بازی فقط یه سیستم خیلی خوب میخاد مخصوصا یه کارت گرافیک توپ
در کل بازی خیلی خوبی است
ارزش بازی کردن رو داره

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
و ممکنه هر دفعه که Vertical Synce را غیر فعال میکنید اگر دوباره بازی را اجرا کنید بر میگرده به حالت اول یعنی On میشه
و این باعث میشه که شما افت فریم خیلی زیادی داشته باشید

اي بابا چند بار برات توضيح بدم ! ورتيكال سينك براي زير 60 فريم چه روشن باشه چه خاموش تفاوتي تو تعداد فريم ها ايجاد نميكنه. حالا هي اطلاع رساني غلط بكن.

mehrdad_

کاربر سایت
Oct 1, 2005
192
من تو این باز گیر کردم اگه کسی میدونه کمک کنه اونجای گیر کردم که با بیل باید درو باز کنی بد بری تو ایستگاه قطار بد یه در هست که با یه میله مخصوص باز میشه ولی هرچی میگردم پیداش نمیکنم آیا قبلش باید کاری کنم ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر