Condemned 2 : Bloodshot

اینجا موندم وقتی اون جعبه سبز از دیوار برش میدارم منفجر میشه:confused:
2zny59e.jpg

اگه اشتباه نکنم بایستی از پنجره قبل از اینکه منفجر بشن پرتشون کنی بیرون -

اینجا موندم وقتی اون جعبه سبز از دیوار برش میدارم منفجر میشه:confused:
2zny59e.jpg
اره 6تا هست که باید از پنجره بندازی بیرون تا بتونی بری روی در کتابخونه کار کنی.من هفته ی پیش تمومش کردم :(وااااااااقعا من نمیدونم از قشنگی این بازی چی بگم.همه چیزش خدا بود مخصوصآ صحنه های کشف جرم.تو این بازی زبان انگلیسی واقعا به درد میخوره.من انگلیسی یه کم بلدم هر جا هم مشکل بود یه دیکشنری خوف دانلود کردم که 3سوت معنی میکرد.وقتی فیزیک این بازی رو ادم میبینه بعضی بازی ها خنده دار میشن یکیش alone in the dark که برین تریلر گیم پلی رو دانلود کنین ببینین بعد قضاوت کنین البته درسته که اون سوم شخصه ولی زیادی حرکاتش مصنوعی

سلام
شاید سوالی که می خوام بپرسم قبلا پرسیده باشن ولی من وقت نکردم به همه صفحات نگاه کنم
من تازه 360 گرفتم و فقط در وهله اول به خاطره این بازی گرفتم اما حالا که بازی رو گرفتم مشکل دارم.
اول بگم بازی روی دیسکه اچ پی 2 ایکس ، زده شده.من وقتی بازی رو میزارم 10-15 دقیقه بازی می کنم و یه هو وسط بازی کنسول هنگ می کنه بعضی اوقات در بین همون 10 دقیقه یه تیکیی میزد که می خواد هنگ کنه.بعدشم که هنگ می کنه باید یه ریست کنم .
حالا جالب اینجاست که وقتی بعده ریست می خوام دوباره بازی کنم صفحه سیاه میادو کنسول دوباره هنگ می کنه.
وقتی بعدش کنسولو می خوابونم اروره آنریدبل میده.
جالب تر اینه که وقتی چند تا بازیه دیگه میکنم فرداش بازی رو دوباره میزارم تو دستگاه بازی بالا میاد و بازم بعده 10-15 دقیقه همین آش و همین کاسه هست.
حالا نمی دونم مشکل از دیسکه یا دستگاه .من خیلی تو کفه این بازیم.لطفا راهنمایی کنید.:((:((
ممنون

سلام
شاید سوالی که می خوام بپرسم قبلا پرسیده باشن ولی من وقت نکردم به همه صفحات نگاه کنم
من تازه 360 گرفتم و فقط در وهله اول به خاطره این بازی گرفتم اما حالا که بازی رو گرفتم مشکل دارم.
اول بگم بازی روی دیسکه اچ پی 2 ایکس ، زده شده.من وقتی بازی رو میزارم 10-15 دقیقه بازی می کنم و یه هو وسط بازی کنسول هنگ می کنه بعضی اوقات در بین همون 10 دقیقه یه تیکیی میزد که می خواد هنگ کنه.بعدشم که هنگ می کنه باید یه ریست کنم .
حالا جالب اینجاست که وقتی بعده ریست می خوام دوباره بازی کنم صفحه سیاه میادو کنسول دوباره هنگ می کنه.
وقتی بعدش کنسولو می خوابونم اروره آنریدبل میده.
جالب تر اینه که وقتی چند تا بازیه دیگه میکنم فرداش بازی رو دوباره میزارم تو دستگاه بازی بالا میاد و بازم بعده 10-15 دقیقه همین آش و همین کاسه هست.
حالا نمی دونم مشکل از دیسکه یا دستگاه .من خیلی تو کفه این بازیم.لطفا راهنمایی کنید.
ممنون
کسی نیست جواب بده!!!:(

سلام
من 5 تا بازی رایت کردم هر 5 تاش خراب شد.رایترم هم سوزوکیه و دی وی دی خامم هم تی گیت اگه کسی بازیارو رایت می کنه و مشکلی نداره یه pm بده و رایترو دی وی دی خامش رو معرفی کنه(شرمنده آف صحبت کردم:blushing:)
من که دی وی دی رو فرستادم برام سالم بفرستن ممنون از توجهتون.واقعا بازیه بی نظیریه من که بهش 9.5 میدم :biggrin1:

با سلامه دوباره
من دی وی دی سالم رو گرفتم:cool:بازی رو هم تا چند مرحله رفتم.
1.کسی می تونه یه خلاصه کلی از داستانه شماره 1 و بخصوص آخرش بگه .چون فکر می کنم 2 ساله پیش بود که 1 رو بازی کردم و الان دقیق یادم نیست:blushing:
2.این کمبو ها که در بازی وجود داره همه رو می تونیم اجرا کنیم یا تویه خوده مرحله بعدی آموزش می ده؟(من مرحله بعد موزه هستم .بعده سقوط از هواپیما)
3.مراحل خیلی تاریک هستن شما هم روشنایی رو بالا بردین؟یا مشکل از مانیتوره منه؟!:biggrin1:
4.در قسمت های دمو صداها و افکت ها تقریبا صامت هستن به غیر از ویس و یه سری چیزا.منظورم اینه که خیلی صدا ها در اون زمان عادی نیست.این طبیعیه؟
خیلی ممنون میشم:love:

من تا این مرحله 11 که رفتم اصلا مشکلی نداشتم ولی نمیدونم چرا این مرحله بدجور گیر کردم. بعد اینکه سوار یه آسانسور میشه میره بالا(همون مرحله بعد منفجر کردن هلی کوپتر) اونجا یه دریه بستست. و هیچ راه دیگه ای نیست. خواهشا کمک کنید .راه دیگه ای نداره اصلا...

دوستان Condemned 2 از 1 ترسناکتره ؟
صد در صد;)

من تا این مرحله 11 که رفتم اصلا مشکلی نداشتم ولی نمیدونم چرا این مرحله بدجور گیر کردم. بعد اینکه سوار یه آسانسور میشه میره بالا(همون مرحله بعد منفجر کردن هلی کوپتر) اونجا یه دریه بستست. و هیچ راه دیگه ای نیست. خواهشا کمک کنید .راه دیگه ای نداره اصلا...
دوست عزیز کمبو های 5 و 10 ایکس قدرت رو بعدا آموزش میده من اوله مرحله ایم که با هواپیما سقوط می کنه؟

:(بابا شما که همتون تمومش کردید یه راهنمایی هم به من بکنید اینجا رو رد کنم.;)

بابا شما که همتون تمومش کردید یه راهنمایی هم به من بکنید اینجا رو رد کنم.

مطمئن نیستم کجا رو میگی اما فک کنم باید اون راهرو باریک بالای آسانسور ( L مانند ) رو باید دور بزنی و برسی اون تهش بعد احتمالا یه دکمه در هست که باید Active بکنیش، بعد دوباره راهرو رو برگردی جایی که اول بودی و حالا اون دره باید وا شده باشه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or