Company of Heroes 2 | Multiplayer

درود
آنلاین بازی همونطور که میدونین کرک شده (لینک 2) دوستان آیدیشونو بذارن اینجا که بازی کنیم
اول کرک مولتی رو دانلود کنین و کپیش کنین تو محل نصب بازی
بعد استیم رو اجرا کنین اگه اکانت ندارین یکی بسازین
از قسمت add game بازی رو پیدا کنین و اضافه کنین به لیست بازهای استیمتون
95429536382499772706.jpg

90798965509287774216.jpg

بازیرو از داخل استیم اجرا کنین بقیش هم طبق عکس معلومه: Online & Skirmish > Custum Match
85867319437503887499.jpg
00905159455827678059.jpg
14669479669920111121.jpg
درضمن آپدیت 1 و 2 برای منکه مولتی جواب نمیده نریزین بهتره
rezarazor

آخرین ویرایش:

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
یه راهنمایی میکنین من چطور این استیم رو راه بندازم؟نصب شده میخواد 96 مگ دان کنه!هی دیسکانکت میشه!!!نمیشه از یه جا دستی فایلا رو جایگزین کرد؟!راهی،چاهی چیزی نداره؟!

-----
یه سوالم داشتم!!!این نسخه فشرده kaos جواب میده واسه مولتی؟!

ممنون

انقدر بذارش تا بلاخره شانسی 96 مگ رو دانلود کنه.....فایل package توی استیم مسئول این آپدیت و این چیزاست موقع پاک کردن استیم یه کپی داشته باش

kamran61

کاربر سایت
Jun 26, 2009
74
نام
kamran_kh
یه راهنمایی میکنین من چطور این استیم رو راه بندازم؟نصب شده میخواد 96 مگ دان کنه!هی دیسکانکت میشه!!!نمیشه از یه جا دستی فایلا رو جایگزین کرد؟!راهی،چاهی چیزی نداره؟!

-----
یه سوالم داشتم!!!این نسخه فشرده kaos جواب میده واسه مولتی؟!

ممنون
دوست عزیز برو به این سایت خودش آماده با اپدیت کامل گذاشته دیگه لازم نیست آپدیت کنی
http://www.warcraft.force-game.net/دانلود-نرم-افزار-steam-آپدیت-شده-بسیار-کم-ح/

kamran61

کاربر سایت
Jun 26, 2009
74
نام
kamran_kh
با روشی که تو این پست توضیح داده شده تا حالا نتونستم انلاین بازی کنم قسمت جستجو و پیدا کردن سایر بازیکن ها و سرور ها قفله ، چطور باز میشه، لطفا توضیح بدید ممنوت

seyed_mahdi110

کاربر سایت
Apr 26, 2013
29
سلام من یه مشکل دارم و اونم اینه که موقع بازی کردن ( سینگل نه مولتی ) هرزگاهی میپره بیرون قضیه چیه ؟ سیستمم هم سیستمی نیست که بخایم بگیم ضعیفه نمیکشه.

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
سلام :

اقا من کلا صفر صفرم تو این زمینه . یکی لطف کنه تو 8 یا 10 مرحله کوتاه راهنمایی کنه که برای اتصال به اینترنت بااین بازی و بازی شبکه باید چیکار کنم ؟! بازی رو نصب کردم ، بخش تکنفره رو هم دارم بدون مشکل تا اخر بازی میکنم

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
سلام :

اقا من کلا صفر صفرم تو این زمینه . یکی لطف کنه تو 8 یا 10 مرحله کوتاه راهنمایی کنه که برای اتصال به اینترنت بااین بازی و بازی شبکه باید چیکار کنم ؟! بازی رو نصب کردم ، بخش تکنفره رو هم دارم بدون مشکل تا اخر بازی میکنم

توی پست اول حسابی توضیح دادن دوستان.اونجایی که مشکل داری رو بگو تا راهنمایی کنیم.

steam id: SHAROSHOR

دوستانی که بازی میکنن منم ادد کنین.
ممنون

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
توی پست اول حسابی توضیح دادن دوستان.اونجایی که مشکل داری رو بگو تا راهنمایی کنیم.

steam id: SHAROSHOR

دوستانی که بازی میکنن منم ادد کنین.
ممنون

استیم چیه ؟ از کجا باید پیداش کنم ؟
چه سرعت و پینگی باید داشته باشم ؟

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
استیم چیه ؟ از کجا باید پیداش کنم ؟
چه سرعت و پینگی باید داشته باشم ؟

استیم یه برنامه هست که میشه باهاش مولتی زد.

اینم تاپیکش:
http://forum.bazicenter.com/thread17054/

پست اول اونجا رو بخون دستت میاد.

سرعت اینترنتت 128-256 باشه هم کفایت میکنه.
پینگ هم هر چی کمتر بهتر.زیر 150 مناسب هستش در کل.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام؛
من بازی رو نصب میکنم، بعدش کرک رو ریپلیس میکنم. اما وقتی که میخوام بازی رو اجرا کنم، با این ارور مواجه میشم:
k29163_Screenshot_94.png

فرقی هم نمیکنه که به استیم اد باشه بازی یا نباشه.
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون.

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
سلام؛
من بازی رو نصب میکنم، بعدش کرک رو ریپلیس میکنم. اما وقتی که میخوام بازی رو اجرا کنم، با این ارور مواجه میشم:

فرقی هم نمیکنه که به استیم اد باشه بازی یا نباشه.
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون.

این حالت همون حالت کم اوردن سیستم در مقابل بازیه...همه هر از چندگاهیی میگیرن.فکر کنم وقتی رم پر میشه اتفاق میوفته.خوده من قبل اینکه گرافیک رو نیارم پایین اصلا نمیتونم بازی کنم.آپدیت هم کردم تازه.نمیدونم چرا اینقده سنگینش کردن.هر چند نسخه اولشم اون زمان باعث شد آپ کنم سیستم رو.

راه حل نصفه نیمه میشه همون کم کردن تنظیمات گرافیکی.

این عکسه هم که گذاشتی بدجور بزرگ و حجیمه اصلاحش کن لطفا

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
این حالت همون حالت کم اوردن سیستم در مقابل بازیه...همه هر از چندگاهیی میگیرن.فکر کنم وقتی رم پر میشه اتفاق میوفته.خوده من قبل اینکه گرافیک رو نیارم پایین اصلا نمیتونم بازی کنم.آپدیت هم کردم تازه.نمیدونم چرا اینقده سنگینش کردن.هر چند نسخه اولشم اون زمان باعث شد آپ کنم سیستم رو.

راه حل نصفه نیمه میشه همون کم کردن تنظیمات گرافیکی.

این عکسه هم که گذاشتی بدجور بزرگ و حجیمه اصلاحش کن لطفا

یعنی چی؟ خوب من چجوری باید گرافیک رو بیارم پایین؟ من حتی نمیتونم وارد بازی بشم! اگه کرک رو نزنم میتونم وارد بازی بشم، یعنی منظورت اینه که قبل از اینکه کرک رو کپی کنم، وارد بازی بشم و گرافیک رو بیارم پایین و بعدش کرک رو کپی کنم؟ ممنون میشم روشنم کنی، مرسی.
بابت عکس هم عذرخواهی میکنم، الان هم با گوشی هستم نمیتونم اصلاحش کنم، شرمنده.

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4 Beta

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر