Command & Conquer: Red Alert 3-X360 Version

ArashFisher

کاربر سایت
Jul 22, 2007
151
نام
آرش
اقا قلق چپتر 7 با ارتش soviets چیه ؟ چی باید بسازی که زودتر این جاپنیارو بکشی ؟
هلیکوپتر به تعداد زیاد 20-30 عدد:cheesygriبه علاوه چهار عدد میگ(هواپیما);)
اگر هم می خواستی کارت تضمین بشه یک یا دوعدد زیپلین(بالن)همگی رو باهم بفرست...;)

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
632
نام
بهنام
هلیکوپتر به تعداد زیاد 20-30 عدد:cheesygriبه علاوه چهار عدد میگ(هواپیما);)
اگر هم می خواستی کارت تضمین بشه یک یا دوعدد زیپلین(بالن)همگی رو باهم بفرست...;)

ممنون قبل از اینکه شما بگید خودم با قلق خودم ردش کردم :)
زیاد تجهیزات نساختم با 9-10 تا بالن ردش کردم

حالا رفتم چپتر 8 خیلی وضم خوب بود هر چی معدن طلا بود گرفته بودم فقط اگه 30 ثانیه وقت اضافه میوردم تمومش کرده بودم با ارتش soviots ولی وقت کم اوردم و باختم :((

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
کنترل با 360 راحته؟ بازی زيادی تخيلی نشده؟ از نظر گرافيکی و رنگ آميزی چطوره؟ چقدر ارزش خريدن داره؟

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
632
نام
بهنام
کنترل با 360 راحته؟
کنترلش اون اولا که بازی میکنی سخته ولی بعد بهش عادت میکنی و قلقش میاد دستت (به قول یکی از بچه ها یه طوریه که اصلا نبود ماس رو احساس نمیکنی)
بازی زيادی تخيلی نشده؟ از نظر گرافيکی و رنگ آميزی چطوره؟
گرافیک و رنگ امیزیش هم خوبه یه ذره تخیلی هم شده ولی زیاد نه:)
چقدر ارزش خريدن داره؟
والله اگه عشق رد الرت باشی و حداقل نسخه ی دوم رو بازی کرده باشی قطعا ارزش خرید رو داره و باهاش حال میکنی.....

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
راستش من بيشتر عشق Tiberium wars هستم . از وقتی بازی کردم ديوونش شدم . اما اون موقع ها رو پلی 1 هم رد آلرت بازی ميکردم زياد کلی باهاش حال ميکردم ، اما الانو نميدونم

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
بخر پشیمون نمیشی البته من هنوز نسخه ی 360 رو نگرفتم . یکی از مشکل های بازی قسمت
آنلاین بازی من فکر می کنم این بازی رو نباید مقابل TW قرار بدید چون فرق داره البته نه خیلی اگه تو تایبریم قوی هستید تو این بازی هم با تمرین بازیتون خوب میشه... توی سایت www.commandandconquer.ir مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر. یکی از راه های پیشرفت تو بازی دیدن replay ها است.البته من خودم تو نقشه بعضی وقت ها نیرو ها رو گم میکنم!اینم یه مشکل دیگه به نطر من.

ArashFisher

کاربر سایت
Jul 22, 2007
151
نام
آرش
من که تا حالا سری قبلی رو بازی نکرده بودم عاشق این بازی شدم:love::love:
باحالترین ارتش:Soviots
گرافیک:عالی
فیزیک:محشر
کنترل روی 360 :بسیار عالی
کات سکانس ها:من اینجور کات سکانس ها رو خیلی دوست دارم به آدم روحیه میده:love:
این Soviots آخرش چه باحال تموم میشه ...:love:

Vata Montana

کاربر سایت
Dec 7, 2007
27
من زیاد از red alert 3 خوشم نیومد چون c&c kane'wrath خیلی خیلی از این نسخه بهتر بود ولی برای تنوع بد نیست . ولی اگر بازی برترو میخواین kane's wrath ه . اگه کسی خواست من تو لایو هر دو بازی رو بازی میکنم

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این بازی روبه تازه گی گرفتم ومشغول شدم اساسی فکرنمیکردم استراتژی روکنسول اینقدرفاز بده اینکه میگن سخته اصلا درست نیست بنظرمن راحت ترهم هست واقعا بازی قشنگیه 1این بازی رو رو پی اس1هرگزفراموش نمیکنم:((

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
این بازی روبه تازه گی گرفتم ومشغول شدم اساسی فکرنمیکردم استراتژی روکنسول اینقدرفاز بده اینکه میگن سخته اصلا درست نیست بنظرمن راحت ترهم هست واقعا بازی قشنگیه 1این بازی رو رو پی اس1هرگزفراموش نمیکنم:((

کنترلش که روی کنسول عالی کار شده ولی اگه گفته ی سازندگان halo wars درست باشه حتی از این هم بهتر خواهد امد:love:
در مورد کنترل ps1 هم که نگو چون وقتی یادم میوفته اون زمان که رو ps1 بازیش میکردم از زندگی ناامید میشم:((

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
امروز تمومش کردم واقعا لذت بخش وعالی بود فکرنمیکردم روکنسول اینقدراستراتژی خوب جواب بده من شدیدا به استراتژی بازها توصیه میکنم رو کنسول امتحانش کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر