Command & Conquer 4 Tiberian Twilight تصاویر جدید

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد

شماره جدید بازی زیبای Command & Conquer 4 Tiberian Twilight هم اولین تصاویرش بیرون امد اگه بازی به تاخیر نیوفته این بازی هم در سال 2010 وارد بازار میشه
که تصور میشه با بازی Starcraft II در یک سال بیان که این خودش میتونه یک رقابت برای این سری از بازیها باشه و دو بازی بسیار زیبارو رو شاهد خواهیم بود
طبق خبر بازی c&c4 از این ویژگیها برخوردار هست
15 سال حماسه جهان Tiberian
اتفاقات از C&C3 ادامه خواهد داشت و بازی از سال 2062 اتفاق خواد افتاد
بیش از 5 مدل نقشه برای بازیکن وجود داره و نبردهایی بسیار شلوغ و سخت در این ورژن هست در حین بازی میتونید درخواست کمک بکنید
و در قسمت مادر بازی شما میتونید با دوستان خود به صورت تیمی بازیرو به اتمام برشونید

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
والا به نظر من دیگه داره خیلی فضایی می شه تخیلی شده خیلی !ولی باز ما هم منتظریم !هنوز معلوم نیست برای چه کنسول هایی می اد ؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
اصلا قابل رقابت با starcraft 2 نیست. له میشه.:biggrin1:
ای Westwood کجایی!:(

اونجور که میگن بازی بسیار متفاوت با سریهای قبل شده و میخوان رقابت سختی رو با STC داشته باشن و ویژگیهای تازهای رو به بازی اوردن البته من بیشتر STCII حال میکنم

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
البته طبق اخرین اخبار هم این بازی هم starcraft 2 برای اجرا شدن به اتصال دائم اینترنت احتیاج دارن پس فکر بازی کردن کپی رو از سرتون بیرون کنید .کم کم pc هم داره از دستمون میره !!!

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
البته طبق اخرین اخبار هم این بازی هم starcraft 2 برای اجرا شدن به اتصال دائم اینترنت احتیاج دارن پس فکر بازی کردن کپی رو از سرتون بیرون کنید .کم کم pc هم داره از دستمون میره !!!
برای بخش تک نفره؟! فکر نکنم این موضوع مانع بشه.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
به نظر من که از starcraft2 اگه بهتر نشه به هیچ وجه کمم نمیاره.دارم برای خریدش لحظه شماری میکنم اینقدر که red alert3 زدم تا این بیاد ترکیدم:biggrin1:.انصافا تنها بازی ایه که برای من ارزش اینو داره که اوریج بخرمش.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر