Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
میگم نظرتون در مورد کمیک های وطنی چیه؟
من خودم با کمیک استریپ های علی درخشی و بزرگمهر حسین پور و جواد علیزاده خیلی حال میکنم.
این سری کمیکای من گوساله ام خیلی جالب بود.توی ایستگاه های مترو هم اگه از این غرفه های "کتاب مترو" دیدین کتابای علی درخشی رو حتما بخرید..خیلی جالبه.300 تومن هم بیشتر نیس.
چند تا سایت در همین راستا:
BoziCartoon
PersianCartoon
Mehdi Alibeygi
books

آخرین ویرایش:

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
o7pjgd1ehq3796kou1fk.jpg

داشتم تو top ten های سایت های مختلف دنبال بهتربن کمیک های به اصطلاح ترسناک میگشتم که یهو چشمم خورد به گارفیلد!!!.بله یه قسمتی از گارفیلد هست که طرفهای هالووین 1989 چاپ شد و اصلا هم خنده دار نیست.بلکه ترسناکه.البته ترسناک که نمیشه گفت شاید به نوعی در روان شما نفوذ کنه این کمیک در شش قسمت چاپ شده

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
WalkingDead1.jpg

The walking dead

مدتی است شروع به خوندن این کمیک کردم و تا الان 70 شماره از این کمیک رو خوندم ، گفتم یه توضیحی در موردش بدم ، شاید اینجا کسی خوشش بیاد ، سوپر هیرو تو این بازی وجود نداره، همه شخصیت‌ها انسان هستند که در موقعت خاصی قرار می‌گیرند و طبق عقاید ، احساسات و عقلشون تصمیماتی می‌گیرند ، تو داستان چیزی به اسم اغراق ، بزرگنمایی ، قهرمان بازی ، هات بازی ، جلف بازی ، خز بازی ، وجود نداره ، تمامی اتفاقات حول محوری حقیقی رخ می‌دهد .

قسمتی از داستان :

نام شخصیت اصلی ریک گراین اسم همسرش لوری و اسم تنها فرزندش کارل است ، ریک افسر پلیس است که تو یه درگیری مصلحانه تیر می خوره و به کما میره ، دو هفته‌ای (فکر کنم) تو کما بود وقتی از کما خارج میشه ، همه چیز فرق کرده بود ، به زور از تخت بیمارستان بلند میشه طبقه پایین یه در پیدا می کنه که محکم بسته شده ، در رو باز می کنه ناگهان جمعیت زیادی رو میبینه که تو سالن پشت در به طرز وحشتناکی مردند ، وقتی از بیمارستان خارج میشه و به خونش که نطدیکی بیمارستان بود میره ، همسایش رو میبینه وقتی داستان رو می پرسه ، میگه کل شهر دچار زامبی شدند ،و از این حرفا ،بعد وارد اتاق محمات خودش میشه و اصلحه و مهمات بر میداره ، و دنبال خوانوادش می گرده ، البته موضوع به همینجا ختم نمیشه …

اتفاقات خیلی زیادی می افته ، مرگ ، از دست دادن افراد ، پیدا کردن افراد جدید ، اتفاقات غیر قابل پیش‌بینی گاهی ناگوار و گاهی خوب ولی بعدش وحشتناک …
امکان نداره حدس بزنید تو صفحه بعدی کمیک چی نوشته شده و یا چه اتفاقی ممکنه بیافته ، بعضی صحنه هم دارای خشونت بالایی هستند
نمونه : http://www.myupload.dk/download/468093c2cd3.rar
، هر چه بیشتر می خونید بیشتر شیفته میشید ، و کلاً هر چی بیشتر بگم هیجانش کمتر میشه ، … :D

از لینک زیر با سرعت خوب می تونید دانلود :
http://thepiratebay.org/torrent/5216705/The_Walking_Dead_1-68
از اینجا هم می تونید تا 51 شماره اولشو از mediafire بگیرید ...
http://bdcomics.bdgamers.net/2006/12/08/the-walking-dead/

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نامردا ... پست فطرتا
يك سال تموم گذاشتنمون سر كار آخرشم حالا كه Blackest Night‌تموم شد آخرش چك ليست Brightest Day گذاشتن
بهر حال DC Universe رو امسال بايد به شدت دنبال كرد
هم Brightest Day هم بلاهايي كه قرار سر Green Arrow بياد هم بازگشت بروس وين
ولي كاش Closure آخر Blackest Night به آدم ميدادن
نه تنها هيچي تمام نشد بلكه با شدت خيلي بيشتري همه چيز هنوز ادامه داره

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
من دنبال یه سری انگلیسی خوب می گردم که داستان تموم شده باشه . الان Naruto و Bleach رو می خونم . دنبال یه کامیک بوک خوش داستان که هم تعدادش از 500 تا بشتر نباشه هم تموم شده باشه؟

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
من خيلی کاميک خون نيستم ولی يه چيزی چند وقت پيش تموم کردم که خيلی خوب بود .پيشنهاد ميکنم يه نگاهی بندازيد.
Y: The Last Man
1736_180x270.jpg

از کار های Brian K. Vaughan هستش که يکی از نويسنده های اصلی LOST از سيزن 3 تا 5 بوده.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
من دنبال یه سری انگلیسی خوب می گردم که داستان تموم شده باشه . الان Naruto و Bleach رو می خونم . دنبال یه کامیک بوک خوش داستان که هم تعدادش از 500 تا بشتر نباشه هم تموم شده باشه؟
اينايي كه گفتي مانگا هستن و من تا حالا تو عمرم مانگا نخوندم اما كاميك بوك طولاني اينا رو پيشنهاد مي دم
Loveless يه كار وسترنه جز معدود كاراي وسترن خوبيه كه تو اين چند ساله منتشر شدن و 24 قسمته
100Bullets هم يه كار جنايي و بسيار خفنه كه دقيقا 100 قسمته و كلا حرف نداره
Sandman يه كار فانتزيه، خيليم فانتزيه يعني به هر سليقه اي نمياد و سري اصلي 75 قسمته
Preacher هم يه كار با مخلوط وسترن و فانتزي و مذهبي و اكشن ايناست كه 70 قسمته
Hellblazer هم 200 و خورده اي قسمته و هنوزم ادامه داره خيلي سري خوبيه
Fables هم باز يه كار تيريپ فانتزي خاص هست هنوزم ادامه داره
در ضمن اكثر خط هاي داستاني بزرگ رو هم مي توني با يه مقدار اطلاعات جزئي دنبال كني ، اگر اينجور كارا رو مي خواي پيشنهاد من Infinite Crisis و 52 و Countdown و Final Crisis و House of M و Civil War و Messiah Complex و Messiah War هست، داستان هاي قديمي تر بتمن مثل Long Halloween و Dark Victory و No man's Land هم خوبن
سوپرهيروهايي كه لاينشون ارزش دنبال كردن داره هم سري اخير Green Lantern و X-men و Batman و Captain America و Spider-man و تا حدودي Daredevil‌هستن به علاوه كتاب هاي مربوط به Avengers
در مورد كتاب هايي كه من معرفي كردم هم بهتره اول يكي دو شماره شون رو دانلود كني ببيني خوشت مياد بعد بقيه رو دانلود كني
==
دوستان کامیک خون سلام !

یه سایت جامع و به روز واسه دانلود Comic Book میشه معرفی کنید ؟
من معمولا از Demonoid.com و Mininova.com‌دانلود مي كنم (تورنت هستن)

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
هزاران اسکچ بتمن هست که تموم شده. گرافیک نوول هم زیاده. توی گوگل سرچ کنید Graphic Novel یکعالمه کامیک مورد نظر شما میاد. کارهای آلن مور و فرنک میلر رو پیشنهاد میکنم.

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
از کار های Brian K. Vaughan هستش که يکی از نويسنده های اصلی LOST از سيزن 3 تا 5 بوده.

Paul Z هم اتفاقا یه کمیک داره . (Zbyszewski )ض
http://idwpublishing.com/catalog/bo...eptember_Newsletter8_31_2009&utm_medium=email
LIfeUndead_cover400.jpg

David Mears is not your average zombie. He's not a mindless killing machine that craves flesh. He's a New Orleans narcotics cop, filled with the Voodoo spirits of vengeance. And now he's out for payback. Hunting down the Haitian drug lord who sentenced him to a life without feeling, without a soul... a Life Undead.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر