Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
دوستان من hush رو خوندم،چقد خر تو خر بود،این همه کرکتر رو جا دادن واقعا ضعف خالقش رو می رسوند،با این همه دشمن کلی هرج و مرج به پا میشه ولی...در هر صورت،این آخرش چی شد من قاطی کردم.هارولد و هاروی دنت هم هاش بودن؟این وسط ریدلر همه رو اغفال کرد؟(این دو تا سوال خیلی مهمه بقیه رو نگفتین هم ملالی نیس)جدا این همه وابستگی بین شخصیتا بدک نبود ولی همین سلینا نمی بود هم میشه سر و تهش رو هم آورد حالا چه برسه به دشمنا که فقط مستر فریز اون وسط ندیدمش...این تامی الیوت اصلا تو هیچ شماره ی دیگه ای وجود داشت یا تو این شماره یهو ظاهر شد؟بعد آها،آخه نایت وینگ و رابین و اون دختره بت گرل بود کی بود،اضافی بود...آقا خیلی قاراش میریش بود.3/10
این 3 تا هم واسه طراحی مجذوب کنندش می ذارم...broken city چجوریاس؟می خوام برم تو نخ این...

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
خُ وقتی شما خودت می گی داستان رو خوب نفهمیدی چه طور نمره می دی آخه ؟!?!؟!

هارولد و هاروی دنت هم هاش بودن؟
خیر ...Hush همون Thomas Elliot بود. فقط و فقط !

ین وسط ریدلر همه رو اغفال کرد؟
بله MasterMind اصلی The Riddler بود.

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
اون هارولد یه کاری کرده بود یادم نیست.اون اصلا کیه؟مکانیکه؟:biggrin1:
بعد هدف ریدلر همون پوله بود دیگه؟
مگه تامی الیوت واسه زنده موندن مادرش نبود که می خواس بتمن رو بکشه....؟بعد این اصلا تو هیچ قسمتی بود؟
آخه کلا خیلی خر تو خر بود،چه وضعشه،به فرض روزی یه فیلمی بخواد ساخته بشه میشه عین ایکس-من :biggrin1:
در کل واسه همین شلوغی بود که هنگ کردم.آقا broken city رو ولش،No man's land چطور مطوره؟
یه سوال دیگه.اون تیکه که هاروی میشه وکیل جوکر،مگه hush نبود؟که تامی الیوت صورتش رو عمل کرد بعد هاروی هم کمکش کرد ولی به همه نارو زد؟!
آقا نابود کردی که... داری میشی ممد آئورلیتو ها
جدا؟حالا چرا؟:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
Spoiler Warning:

اون هارولد یه کاری کرده بود یادم نیست.اون اصلا کیه؟مکانیکه؟:d
آره مکانیک و الکتریکی ـه !! یه Circuit Relay به کامپیوتر های BatCave وصل کرده بود که باعث می شد هر بار که بتمن از کامپیوتر ها استفاده می کنه به صورت رندوم عکس توماس رو در کسر ی از ثانیه نشون بده که این موضوع باعث می شد وقتی بتمن به جراحی نیاز داشت فقط به توماس فکر کن ـه !!!

بعد هدف ریدلر همون پوله بود دیگه؟
درمان سرطان ـش با The Lazarus Pit

مگه تامی الیوت واسه زنده موندن مادرش نبود که می خواس بتمن رو بکشه....؟بعد این اصلا تو هیچ قسمتی بود؟
آره از بابای بروس شاکی بود که چرا مامانش رو نجات داده !! سوال دوم ـت رو نفهمیدم !

یه سوال دیگه.اون تیکه که هاروی میشه وکیل جوکر،مگه hush نبود؟
هر کی که باند بپیچه دور کله ـش که Hush نمی شه !!

No man's land چطور مطوره؟
من تازه یه ماهه شروع ـش کردم خیلی خوبه فعلا ... لامصب 110-120 جلد ـه :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر