Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
خب بعد از اینکه DC سری جدیدش رو داد اینا تصمیم گرفتن در حرکتی خودجوش این سری رو بدن بیرون خیلی هم سریع این کارو کردن در صورتی که DC از 3 سال پیش براش برنامه ریزی کرده بود ولی بعضی داستانا ریبوت حساب میشه بعضیا نه، برای مثال تو داستان All New X-Men یه قدرتی هست که باعث میشه سایکلاپسو و اعضای 5 فینیکس(که اینجاست که باید اونجرها علیع اکس-منو خونده باشی) کلاً قابلیتهاشونو از دست بدن.
ایول پس DC هم از این کارا کرده ! :D Batman هم جزو اینا هست دیگه ؟! :D

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
درود
یه سوال داشتم از دوستان
من چطور می تونم کامیک رایگان walking dead رو از اینترنت دانلود کنم ؟ تو هر سایتی رفتم فروشی بود !!!

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
Marvels Iron Man 3 Prelude 01 هم اومد بالاخره.

20342656025259934884.jpeg

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
آقا اینجا واقعا کسی ولورین ولوم 4 نخونده ؟ :| واقعا هنگ کردم :|

شدیدم پیشنهاد می کنم به آریا بخونتش :D روانیه .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
آقا اینجا واقعا کسی ولورین ولوم 4 نخونده ؟ :| واقعا هنگ کردم :|

شدیدم پیشنهاد می کنم به آریا بخونتش :D روانیه .
من فعلاً در حالت کف کردگی بعد از دیدن این کمیک های New 52 هستم ! :D بابا چه خبره رسماً 4 تا کمیک متفاوت از بتمن وجود داره :
Batman
The Dark Knight
Batman & Robin
Detective Comics

حالا بگذریم از 60 تای دیگه که در مورد Batgirl , Catwoman , Batwoman , Nightwing , Batwing و ... هستن !! فعلاً این 4 تا رو گرفتم که بشینم سر وقت بخونم ببینم کدوم با سلیقه ـم جور هست.
کلاً بیچاره شدم رفت ! من بدجوری از کمیک ها خوشم میاد و مهم ترین دلیلی که تا حالا زیاد دنبالشون نمیرفتم این بود که حوصله نداشتم بشینم 500 شماره قبلی رو بخونم ! :D (البته یه دلیل دیگه اینه که پشت مانیتور چشمام به فنا میره) ولی الآن که این طوری شدن و یه جورایی ریبوت شدن ، دیگه باید برم سراغشون ! دیگه فکر نکنم وقتی برای فیلم و بازی بمونه ! :D
این Wolverine هم که 200 تا کمیک برای خودش داره ! :D اینی که میگی منظورت اینه دیگه ؟!
بعد الآن Vol 5 ادامه همون هست یا کلاً یه حال و هوای دیگه داره ؟!
Wolverine: Max این وسط چیکاره هست ؟!! :|
خدایی آدم وقتی میخواد تازه وارد این کمیک ها بشه ، شبیه یه بیسوادی هست که میخواد یه شبه امتحان تافل بده ! :D خیلی پیچ در پیچ هستن این کمیک ها !

کسی پاسخگو نیست ؟
بچه ها شما کمیک ها رو دانلود میکنید؟
از کجا؟
تقریباً همه کمیک های معروف توی سایت هایی مثل warez-bb پیدا میشن. به جز اون هم میشه راحت از تورنت ها استفاده کرد ! :D کافیه به سایت هایی مثل kat.ph و piratebay سر بزنین و اسم کمیک رو سرچ کنین.

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
من خوندم این vol4 ولورین رو. یعنی فقط 1 و 2 و 4 شو خوندم اما خیلی یادم نمیاد ماجراهاش:d

اما سوالت رو میدونم

بعد از Evolution این ولورین طی یک مبارزه ای که باهاش داره با شمشیرش ابتدا دستشو قطع میکنه بعد سرشو میبره اما میره جهنم دوباره برمیگرده

توضیح کلی دادما

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
Dinosaur

Wolverine Max یه کمیک کاملا Explicit هست که خیلی خفنه :D تهه خشونت و هر چی بگی هست :D کمیک های معمولی ولورین هم پتانسیل اینو دارن که AO شن چه برسه به این :D تا حالا 2 قسمت ازش اومده :| منتظر قسمت سومم 2 ماه :|

ولی این ولوم 4 اصا روانیه ، از سپتامبر 2010 اومد و ماه پیش فک کنم تموم شدش . تو فقط اینو بدون :
ولورین میره جهنم خودت فکرشو بکن :D
بعدیه چیز روانی ـی هستا . یه چیز میگم یه چیزی میشنوی :D از گرافیستشون هم خیلی خوشم اومد ، اواسط ولوم 4 عوض میشه گرافیستش افت می کنه میره رو اعصاب :|

میگم آقا این قسمت 310 به بعدش چرا کلا داستان عوض شد ؟ :| اون خط سری یهو از دست رفت یهو کلا شد یه سری دیگه :| چه خبر شد نفهمیدم :| من تا 313 خوندم .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
این احمق مارول چه کرده با اسپایدی ؟ :(( خاک بر سرش کنن تازه فهمیدم :| لعنت به همشون . :| خب بابا می خواستی یه یونیورس جدید چرا انقد رقت بار آخه ؟ :|

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
re: ( خطر اسپویلر ) Comic Book Center

بسیار بسیار شرمنده.
کمیکا رو به زبان اصری یا فارسی از کجا میگیرید?بهترین سایتاشو بدید لطفا

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
بسیار بسیار شرمنده.
کمیکا رو به زبان اصری یا فارسی از کجا میگیرید?بهترین سایتاشو بدید لطفا

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

دوست عزیز آریا گفت که چکار کنید سایت های warez با یه سرچ میارن براتون اما بعضی از دوستان چندین صفحه قبل هم معرفی کرده بودن چند سایت

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
دوستان خبر دارید این I, Vampire کلا چند شماره هست؟ یعنی داستان تو چند شماره تموم میشه؟ حالا اینکه بعدا ادامه داره یا نه رو کاری ندارم، فقط میخوام بدونم داستان فعلی چند شماره داره. من چند شماره اولش رو خوندم خیلی خوشم اومد، امیدوارم قضیه خیلی طولانی نباشه که بتونم ادامش بدم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر