Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
دوستان، برنامه ای هست که کامیک دانلودر باشه؟
مثلا لیست کلی رو داشته باشه و بزاریم برای دانلود به صورت مستقیم، یه برنامه برای دانلود مانگاها دارم که به این شکل هست، برای کامیک هم هست؟

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
سوالی که در شرایط کنونی، هر فرد عاقل و بالغی باید پایه و اساس و شاکله ی اصلی زندگیش قرار بده : " یعنی چه اتفاقی قراره تو شماره 17 بتمن بی افته ؟ "

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
دوستان SAGA رو پیشنهاد میدید یا I,Vampire ؟؟

پ.ن : یه سایت خیلی خوبی هست که کمیک های بروز عالی و جدید میزاره و حتی از یه ارک شماره های قبلی رو هم با هم جمع میکنه و میزاره برای دانلود و کلا بسیار عالی هست و بروز و همه چیز هم داره و تنها مشکلی که داره جاهایی هست که کمیک ها رو اپلود میکنه و پولی هستند سایت هاش ولی خب رایگان هم میشه دانلود کرد ولی دردسر های خودش رو داره . بهر حال من معرفیش میکنم به امید اینکه بدرد بخوره .

Comicsall.org

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
دوستان SAGA رو پیشنهاد میدید یا I,Vampire ؟؟
saga بدون شک.
به نظرم بهترین کامیک سال بود. البته i,vampire هم خوبه.

دو تا کامیک دیگه که به نظرم نباید از دست داد.
یکیش Witch Doctor هست که حاوی عجیب غریب ترین و وحشیانه ترین متدهای پزشکی هست که میتونه به ذهن یه ادم برسه.
فوق العاده خلاقانه و جالبه و نباید از دستش داد
اون یکی هم Bedlam که اونقدر طراحیش سیاه و عجیب غریبه که نمیشه ازش گذشت. و البته داستانش هم فوق العادس.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد

saga_poster-246x300.jpg

SAGA

خب ساگا رو تا الان دوتا Issue خوندم و میتونم بگم یچیز برای تصور و خیالات هست !! جو کمیک و داستان و شخصیت ها در کمتر کمیکی دیده میشه !! لازمه همون 2 الی 3 صفحه اول Issue یک رو بخونید تا عاشق این کمیک بشید . بشدت منتظر ادامه کمیک هستم و مطمئنا میره جز کمیک هایی که باید تا اخر دنبالشون کنم .

ivamp14cvr.jpg

I,Vampire

فوق العاده عالی همراه با یکی از جذاب ترین و خفن ترین طراحی هایی که تا حالا دیدم . جو ای خسته ، داغون ، خونی ، دهشتناک ، خاکی و صد البته خاکستری که در کمتر کمیکی در این روز ها میتونید مشاهده کنید !! داستان هم بسیار جذاب تشریف داره و عملا اگه خدا بخواد بعد از یه چند وقتی دارم یه داستان درست و حسابی که شخصیت محور خون آشام هست میخونم و واقعا راضیم کرده . کنسل شدنش رو هم میشد حدس زد چون بدرد اون ملت امریکایی که دنبال بکش بکش هستند و دچار مشکل تینیجر پرستی و لاو استوری های گرگ و میشی هستند ، نمیخورد . بهرحال منتظر شماره های بعدی هستم . در اخر بشدت به دوستان خشن مغز مثل خودم توصیه میکنم :d

bruce-timm-new-52-batwoman.jpg

Batwoman

یعنی یچیزی هست ها !!داستانی بشدت پیچ در پیج !! نوار و گوتیک مانند و خفه و کلا همه چیز تموم و بهمراه یه طراحی شخصیت اصلی فوق العاده و ویلین های خفن و جذاب . یکی از بهترین کمیک های DC که خب هنوز وارد Death In Family نشده ( اصلا بت ومن وارد این ارک میشه یا نه ؟؟ ) . در اخر بشدت به بتمن پرستان و مشتقات توصیه میشه .
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فعلا دارم همین 3 تا رو پیگیری میکنم :d اون Witch Doctor هم بشدت خفن میزنه ولی فکر نکنم بدرد روحیات من بخوره . حالا بین اینکه Wonderwoman یا Captain Marvel رو اول شروع کنم بدجور گیر کردم !! کدوم بهتره و با ارزش تر هست ؟؟ چون میخواد 300 الی 400 مگ رو خرجش کنم !!

پ.ن : راستی این Fashion Beast آلن مور چجوری هاست ؟؟ یه توضیحی در رابطه باهاش بدید . الن مور برگشته به دوران اوجش یا نه ؟؟

آخرین ویرایش:

پیشگو

کاربر سایت
Jan 19, 2013
6
نام
پوریا
حالا بین اینکه Wonderwoman یا Captain Marvel رو اول شروع کنم بدجور گیر کردم !! کدوم بهتره و با ارزش تر هست ؟؟
سلام به همه کاربران این فروم.
اگه من بودم واندرومن رو میخوندم. اگر یه اطلاعات حداقل از اساطیر یونان دارید، حتما واندرومن رو انتخاب کنید.

پ.ن. بتومن کلا عضو بت فامیلی نیست و وارد آرک مرگ خاندان نمیشه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,996
نام
آریا
این Batman & Robin New 52 هم چیز بسیار جالبیه ! اول نشستم 4،5 جلد از Detective Comics رو خوندم و اصلاً به اندازه کمیک Batman باهاش حال نکردم ، بعد رفتم سراغ این و خیلی جالب تر از Detective Comics بود. (هنوز The Dark Knight رو نخوندم. Batwoman , Batgirl , Nightwing هم که توی نوبت هستن !)
کاراکتر Damian خیلی عالی روش کار شده. چند سال پیش که شناختی ازش نداشتم و توی ویکی پدیا یه سری اطلاعات کلی ازش خوندم ، پیش خودم گفتم چه کار خز و درپیتی کردن که این رو هم Robin کردن ! :D ولی الآن از کاراکترش خیلی خوشم اومده و کلاً ماجراهای این کمیک هم پیچش های جالبی داره.

تصاویر جالبی هم توی کمیک و جلدهاش پیدا میشه :

Paleous

کاربر سایت
Apr 29, 2012
55

saga_poster-246x300.jpg

SAGA

خب ساگا رو تا الان دوتا Issue خوندم و میتونم بگم یچیز برای تصور و خیالات هست !! جو کمیک و داستان و شخصیت ها در کمتر کمیکی دیده میشه !! لازمه همون 2 الی 3 صفحه اول Issue یک رو بخونید تا عاشق این کمیک بشید . بشدت منتظر ادامه کمیک هستم و مطمئنا میره جز کمیک هایی که باید تا اخر دنبالشون کنم .

ivamp14cvr.jpg

I,Vampire

فوق العاده عالی همراه با یکی از جذاب ترین و خفن ترین طراحی هایی که تا حالا دیدم . جو ای خسته ، داغون ، خونی ، دهشتناک ، خاکی و صد البته خاکستری که در کمتر کمیکی در این روز ها میتونید مشاهده کنید !! داستان هم بسیار جذاب تشریف داره و عملا اگه خدا بخواد بعد از یه چند وقتی دارم یه داستان درست و حسابی که شخصیت محور خون آشام هست میخونم و واقعا راضیم کرده . کنسل شدنش رو هم میشد حدس زد چون بدرد اون ملت امریکایی که دنبال بکش بکش هستند و دچار مشکل تینیجر پرستی و لاو استوری های گرگ و میشی هستند ، نمیخورد . بهرحال منتظر شماره های بعدی هستم . در اخر بشدت به دوستان خشن مغز مثل خودم توصیه میکنم :d

bruce-timm-new-52-batwoman.jpg

Batwoman

یعنی یچیزی هست ها !!داستانی بشدت پیچ در پیج !! نوار و گوتیک مانند و خفه و کلا همه چیز تموم و بهمراه یه طراحی شخصیت اصلی فوق العاده و ویلین های خفن و جذاب . یکی از بهترین کمیک های DC که خب هنوز وارد Death In Family نشده ( اصلا بت ومن وارد این ارک میشه یا نه ؟؟ ) . در اخر بشدت به بتمن پرستان و مشتقات توصیه میشه .
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فعلا دارم همین 3 تا رو پیگیری میکنم :d اون Witch Doctor هم بشدت خفن میزنه ولی فکر نکنم بدرد روحیات من بخوره . حالا بین اینکه Wonderwoman یا Captain Marvel رو اول شروع کنم بدجور گیر کردم !! کدوم بهتره و با ارزش تر هست ؟؟ چون میخواد 300 الی 400 مگ رو خرجش کنم !!

پ.ن : راستی این Fashion Beast آلن مور چجوری هاست ؟؟ یه توضیحی در رابطه باهاش بدید . الن مور برگشته به دوران اوجش یا نه ؟؟
این بتوومن خیلی چیز توپیه درسته که از طراحیش زیاد خوشم نمیاد اما داستان فوق العاده عالی داره
اما بین captain marvelو wonder woman به نظر من صد در صد واندروومن . درسته captain marvel هم قشنگه اما در برابر واندروومن حرفی برای گفتن نداره حتی از بتوومن خیلی قشنگ تره طراحی عالی همراه با داستان اساطیری جذاب کلا جزو بهترین کمیک های واندر وومن تا به امروز بوده

پیشگو

کاربر سایت
Jan 19, 2013
6
نام
پوریا
اول نشستم 4،5 جلد از Detective Comics رو خوندم و اصلاً به اندازه کمیک Batman باهاش حال نکردم ، بعد رفتم سراغ این و خیلی جالب تر از Detective Comics بود. (هنوز The Dark Knight رو نخوندم. Batwoman , Batgirl , Nightwing هم که توی نوبت هستن !)
با سلام.
دتکتیو کمیکس رو از شماره 13 به بعد بخونید. نویسنده اش عوض میشه و از 13 به بعد از نظر کیفیت در رقابت تنگاتنگ با کمیکیه که اسنایدر داره مینویسه. منتها نگاهش از یه زاویه دیگه است.
دارک نایت هم زیاد ارزش خوندن نداره.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
همینجوری دور همی بخندیم :d

16gLT1.jpg

----------------------------------------------------------------------------------

خب واندرومن رو ذاشتم برای دانلود و دانلود هم کردیم و یه چندتا صفحه خوندم . طراحی هاش که خیلی خوب هستند و داستان هم که باید ادامه اش رو بخونم تا ببینم چجوری هاست ولی خب وقتی اکثریت میگن خوبه پس خوبه .

کسی نگفت ها !! این Fashion Beast چجوری هاست ؟؟ :d

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
کسی نگفت ها !! این Fashion Beast چجوری هاست ؟؟ :d
احتمالا آخرین کار آلن مور در دنیای کامیک. خیلی کاره تاریک و متفاوتیه. خوندنش توصیه میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر