COD4 Multiplayer Guide

سلام دوستان عزيز :love:
ميدونم که از کانتر بازي کردن خسته شدين و آرزو مي کنيد که اي کاش سرورهاي Call of Duty 4 هم مثل کانتر هک بشه و پس از پايان قسمت Single Player اين بازي که بسيار کوتاه بود قسمت Multiplayer را هم تجربه کنيد.
حالا تا حدودي آرزوهاي شما برآورده شده چون قسمت مالتي پلير اين بازي هک شده و فقط مانده که يکي از ISP ها براي Call of Duty 4 هم سرور راه اندازي کند تا بتونيم بدون lag اين بازي فوق العاده را با دوستانمون انجام بديم. :gunner:

براي شما دوستان که از سرويس هاي پر سرعت اينترنت استفاده مي کنيد آموزش ورود به سرورهاي کرک شده ي Call of Duty 4: Modern Warfare را آماده کردم :
ابتدا فايل زير را دانلود کنيد :
http://www.aryangig.com/GamersLand.ir/Call_of_Duty_4_Multiplayer_Hack.rar
حجم : 1.32 مگابايت

سپس مراحل زير را دنبال کنيد :
بازي را به طور کامل نصب کنيد.
سپس فايل iw3mp را کپي کرده و در محل نصب بازي paste کنيد و با فايل قبلي جايگزين کنيد.
سپس اين فايل را دانلود کنيد :
http://websec.evenbalance.com/downloads/windows/pbsetup.exe
حجم : 1.25 مگابايت
بعد فايل pbsetup را باز کرده و مراحل نصب را ادامه دهيد(براي نصب و آپديت کردن برنامه بايد به اينترنت وصل باشيد)
بعد از اينکه اين برنامه نصب شد ، آن را باز کرده و بر روي دکمه ي Add a Game کليک کنيد و بعد از قسمت Game بازي Call of Duty 4 را انتخاب کنيد و بر روي Browse کليک کرده و محلي که بازي قبلا در آنجا نصب شده را مشخص کنيد. به قسمت قبلي برگرديد و بر روي Check For Updates کليک کنيد و دقايقي منتظر بمانيد.
فايل CD key را باز کرده و يکي از سريال ها رو يادداشت کنيد.
سپس به محل نصب بازي رفته و فايل iw3mp را باز کنيد و به قسمت Options رفته و بعد Multiplayer Options را انتخاب کنيد. دقت کنيد که گزينه PunkBuster بايد Yes باشد. سپس Enter Key Code را انتخاب کنيد و سريالي که يادداشت کرده بوديد را وارد کنيد و بر روي Verify کليک کنيد.
حالا به منوي اصلي بازي برگرديد و بر روي دکمه ي ~(پايين Esc) از صفحه کليد کليک کنيد و در کادري که باز مي شود بنويسيد connect و يک بار space بزنيد و بعد از آن يکي از IP هايي که در فايل Cracked servers وجود دارد را کپي کنيد.
اگر ping شما بالا باشد نمي توانيد وارد اين سرورها بشويد.
يکي از سرورهايي که تست شده است :
69.65.11.42:28961
موفق باشيد :thumbsup:
Darkman- سيد علي متقي نژاد (نويسنده ي مجله ي دنياي بازي)

اقایون توروخدا یکی بگه این ارور چیه؟
d86e8fdfe0.jpg
[/url][/IMG]

سلام.
یه چند تا ای پی باحال مخیواستم برای cod4 چون اینایی که دارم یه دفعه (الان دوروزه)پینگم باهاشون شد بالای 400 آیا دلیل خاصی داره؟
راستی ای پی میدید لطفا s&d نباشه هرچی باشه مهم نیست فقط s&D نباشه.:sick:
ممنون.

سلام
بنده یکم چیت میخوام نه از اوناش که بری رو آسمون مردمو بزنی...از اونا که مثلا یکم بیشتر ضد ضربه شی که تابلو نباشه چیت کردی مثلا به جا یه بار هد شاتم کنن بمیرم 3 بار هد شات شم بعد بمیرم...کلا رمزا رو بدین:دی
مرسی
لطفا با ترجمه...
اقایون توروخدا یکی بگه این ارور چیه؟
d86e8fdfe0.jpg
[/URL][/IMG]

به این mafia دقت نکن:دی...

آخرین ویرایش:
آقا من تو این سرورای خارجی اصلا نمیتونم بازی کنم ! همش میگه KeyCode in Use .
در حالی که تو سرور های ایران مشکلی نداشتم و راحت بازی میکردم.

چند بار هم KeyCode رو عوض کردم فایده نداشت.

مشکل از key code نیست و شما اجازه نداری تو این سرورا بازی کنی.البته یکی می گفت بخاطر اینه که کرک نشدن ولی به نظرم اینطور نباشه
اگه ی سرور می خوای خسته کننده و در واقع بیشتر مخفی کاری تا اکشن که همش حرف بزنن مث خودم بیا سرور ایران:
91.99.100.19:28960
یا
91.99.100.21:28960

اما اگه ی سرور می خوای که خیلی حرف نزنن و خر تو خر با تعداد 40 نفر بیا به سرور زیر
212.68.44.66:28960 البته پینگش بالاه ولی جالبه
شبا تعداد زیاد میشه

از زدن gl خودداری کنید که بن خواهید شد

خو قربون شکل ماهت!شما داری با Keycode کرک شده بازی ميکنی انتظار داری بتونی تو همه سرورا بازی کنی؟

سلام.
دوستان 1 ساله که من و همسایمون سیستم هامون رو به هم وصل کردیم(LAN) و در این مدت همسایمون با با بازیه Call Of Duty MW در قسمت Multyplayer مشکل داره به این شکل که هر وقت میخواد این بازی رو از طریق Multyplayer بازی کنه با این مشکل روبرو میشه:

Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: iw3mp.exe
Application Version: 0.0.0.0
Application Timestamp: 47043f08
Fault Module Name: iw3mp.exe
Fault Module Version: 0.0.0.0
Fault Module Timestamp: 47043f08
Exception Code: c0000005
Exception Offset: 00276555
OS Version: 6.0.6001.2.1.0.256.1
Locale ID: 1065
Additional Information 1: fd00
Additional Information 2: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160
Additional Information 3: fd00
Additional Information 4: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160

Read our privacy statement:

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=50163&clcid=0x0409

jtgbziapadrz3r4xvdem.jpg

در ضمن من هیچوقت با این مشکل روبرو نشدم.و همچنین ما همین الان هم بازی هایی مثل Evil 5 و Hawx رو داریم به صورت CO_OP بدون هیچ مشکلی بازی میکنیم.!یا همین COD WAW رو داریم بازی میکنیم
راستی Fire wall رو هم خاموش کردیم و تنظیمات و کارهای دیگه هم انجام دادیم اما مشکل ایشون هنوز حل نشده(مثلا Patch هارو هم نصب کردیم اما فایده ای نداشت)
به نظر شما مشکل از کجاست؟
با تشکر

سلام دوستان
اين مشكل فريز شدن ديگه چه كوفتيه؟
pb رو اپديت كردم...سريال و عوض كردم....درست نشد...
30 ثانيه خوبه بدش لگ ميزنه بد جور..فريز..
فقط لطفا نگين win عوض كن..پاكش كن دوباره بريز..
2 ماهه بازي ميكنم هيچ مرگش نبود.
مشكل ADSL هم ندارم.
ممنون.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or