COD4 Multiplayer Guide

سلام دوستان عزيز :love:
ميدونم که از کانتر بازي کردن خسته شدين و آرزو مي کنيد که اي کاش سرورهاي Call of Duty 4 هم مثل کانتر هک بشه و پس از پايان قسمت Single Player اين بازي که بسيار کوتاه بود قسمت Multiplayer را هم تجربه کنيد.
حالا تا حدودي آرزوهاي شما برآورده شده چون قسمت مالتي پلير اين بازي هک شده و فقط مانده که يکي از ISP ها براي Call of Duty 4 هم سرور راه اندازي کند تا بتونيم بدون lag اين بازي فوق العاده را با دوستانمون انجام بديم. :gunner:

براي شما دوستان که از سرويس هاي پر سرعت اينترنت استفاده مي کنيد آموزش ورود به سرورهاي کرک شده ي Call of Duty 4: Modern Warfare را آماده کردم :
ابتدا فايل زير را دانلود کنيد :
http://www.aryangig.com/GamersLand.ir/Call_of_Duty_4_Multiplayer_Hack.rar
حجم : 1.32 مگابايت

سپس مراحل زير را دنبال کنيد :
بازي را به طور کامل نصب کنيد.
سپس فايل iw3mp را کپي کرده و در محل نصب بازي paste کنيد و با فايل قبلي جايگزين کنيد.
سپس اين فايل را دانلود کنيد :
http://websec.evenbalance.com/downloads/windows/pbsetup.exe
حجم : 1.25 مگابايت
بعد فايل pbsetup را باز کرده و مراحل نصب را ادامه دهيد(براي نصب و آپديت کردن برنامه بايد به اينترنت وصل باشيد)
بعد از اينکه اين برنامه نصب شد ، آن را باز کرده و بر روي دکمه ي Add a Game کليک کنيد و بعد از قسمت Game بازي Call of Duty 4 را انتخاب کنيد و بر روي Browse کليک کرده و محلي که بازي قبلا در آنجا نصب شده را مشخص کنيد. به قسمت قبلي برگرديد و بر روي Check For Updates کليک کنيد و دقايقي منتظر بمانيد.
فايل CD key را باز کرده و يکي از سريال ها رو يادداشت کنيد.
سپس به محل نصب بازي رفته و فايل iw3mp را باز کنيد و به قسمت Options رفته و بعد Multiplayer Options را انتخاب کنيد. دقت کنيد که گزينه PunkBuster بايد Yes باشد. سپس Enter Key Code را انتخاب کنيد و سريالي که يادداشت کرده بوديد را وارد کنيد و بر روي Verify کليک کنيد.
حالا به منوي اصلي بازي برگرديد و بر روي دکمه ي ~(پايين Esc) از صفحه کليد کليک کنيد و در کادري که باز مي شود بنويسيد connect و يک بار space بزنيد و بعد از آن يکي از IP هايي که در فايل Cracked servers وجود دارد را کپي کنيد.
اگر ping شما بالا باشد نمي توانيد وارد اين سرورها بشويد.
يکي از سرورهايي که تست شده است :
69.65.11.42:28961
موفق باشيد :thumbsup:
Darkman- سيد علي متقي نژاد (نويسنده ي مجله ي دنياي بازي)

soheil2020

کاربر سایت
Sep 9, 2009
3
سلام

سلام دوستان و مدیران
من می خواهم call of duty 4 رو انلاین بازی کنم اما در موقع connect شدن این ارور رو میده
Code_post_gfx_map.ff differs from server
حتی فایل Code_post_gfx_map.ff این را از اینترنت دانلود کردم .
اما دوباره با همان ارور بالا مواجح میشم خواهش می کنم مدیران کمکم کنند .
درست این موضوع در تاپیکی دیگه مطرح شده ولی راه حلش نیستش خواهش می کنم کمکم کنید .

shafie

کاربر سایت
Jul 24, 2007
232
نام
ID
سلام من به دلایلی بازی cod4 رو پاک کردم دوباره نصبیدم الان میخوام پچ 1.6 بنصبم میگه:

setup has detected that you already have Call of duty 4 Modern warfare(TM) 1.6 patch installed. it is recommended that you uninstall Call of duty 4 Modern warfare 1.6 patch before re-installing latest patches. would you like to uninstall call of duty modern warfare 1.6 patch?
بعد دو گزینه میاد yes و no بله میزنم میگه پاک شد دوباره دفعه بعد که میخوام پچ رو نصب کنم همین بالایی میاد اگه نه بزنم بسته میشه باره بعد دوباره همین بالایی میاد !!!
تو یه ویندوز دیگه امتحان کردم درست بود مشکل از ویندوزه vista sp1 64x ریجیستری هم جیک و پیکشو زیرو رو کردم 20 30 تا فولدر و کیی هم پاک کردم فایده نداشت
کــــــــــــــــــــــــ ــــــم»»»»ــــــــــــــ ــــــــــــکــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
سلام من به دلایلی بازی cod4 رو پاک کردم دوباره نصبیدم الان میخوام پچ 1.6 بنصبم میگه:

setup has detected that you already have Call of duty 4 Modern warfare(TM) 1.6 patch installed. it is recommended that you uninstall Call of duty 4 Modern warfare 1.6 patch before re-installing latest patches. would you like to uninstall call of duty modern warfare 1.6 patch?
بعد دو گزینه میاد yes و no بله میزنم میگه پاک شد دوباره دفعه بعد که میخوام پچ رو نصب کنم همین بالایی میاد اگه نه بزنم بسته میشه باره بعد دوباره همین بالایی میاد !!!
تو یه ویندوز دیگه امتحان کردم درست بود مشکل از ویندوزه vista sp1 64x ریجیستری هم جیک و پیکشو زیرو رو کردم 20 30 تا فولدر و کیی هم پاک کردم فایده نداشت
کــــــــــــــــــــــــ ــــــم»»»»ــــــــــــــ ــــــــــــکــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ
یه سر میری Add Remove Program ، هم 1.6 و هم 1.7 رو آنیستال میکنی بعد تلاش میکنی برای اینجور کارا :D

saiyron

کاربر سایت
Jul 11, 2006
38
نام
مرتضی
کمک

سلام،من به تازگی اومدم COD4رو انلاین بزنم.تمام پچها رو هم نصب کردم
اما وقتی میرم تو سرور بعد از یکی دو دقیقه با این ارور میندازم بیرون:
punkbuster kicked player iCEbERG
RESTRICTION:corrupted file/memory[81354]
لطفا منو راهنمایی کنید.
درضمن اگه چند تا سرور خلوت بهم معرفی کنید هم ممنون میشم.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,319
نام
سروش
سلام،من به تازگی اومدم COD4رو انلاین بزنم.تمام پچها رو هم نصب کردم
اما وقتی میرم تو سرور بعد از یکی دو دقیقه با این ارور میندازم بیرون:
punkbuster kicked player iCEbERG
RESTRICTION:corrupted file/memory[81354]
لطفا منو راهنمایی کنید.
درضمن اگه چند تا سرور خلوت بهم معرفی کنید هم ممنون میشم.

cod4 شما نسخه سک سک شده است :biggrin1: برا سرور هم می تونین از Xfire استفاده کنین
اگه نصب اصلی داری اونو نصب کن اگه نه بگو برات یه فایل بزارم کارت راه افتاد

saiyron

کاربر سایت
Jul 11, 2006
38
نام
مرتضی
cod4 شما نسخه سک سک شده است :biggrin1: برا سرور هم می تونین از Xfire استفاده کنین
اگه نصب اصلی داری اونو نصب کن اگه نه بگو برات یه فایل بزارم کارت راه افتاد
دستت درد نکنه،خودم فایل کلینش رو پیدا کردم.
راستی چرا من نمیتونم تو Xfireثبت نام کنم،همش ارور بی خود میده!

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
سلام
یک پیشنهاد و یک سوال داشتم:
پیشنهاد:اگه با X-fire بازی می کنید یک سرور هست که جزو آخرین سرور های ترکیه هست.اسمش هم به نظرم AY_HOC یا ی چیزی تو همین مایه ها بود ولی اولش AY بود حتما ی سری به اون بزنید.پینگش اطراف 200ه و تعداد نفراتش هم حدود 40 نفر و شبا یا عصرا هم خیلی شلوغه.طرز مسابقشم اینطوریه که بمیری سریع زنده میشی.مثل سرور ایران نیست که یک دفعه می کشنت باید ی قرن صبر کنی تا دوباره بیاد.

سوال:من توی همین سروری که گفتم داشتم امتیاز جمع می کردم و Rankم هم بالا بود اما نمی دونم چی شد هوس کردم رنکم رو با تقلب بکنم 55 و وقتی که کارهایی که باید می کردم تا با تقلب رنکم بشه 55 به اتمام رسید و key code رمز هم وارد کردم و خواستم برم تو بازی همش server dissconnect میشد.گفتم شاید از PB هست و وقتی آپدیتش کردم و رفتم تو بازی بنم کرد.برای احتیاط سیو هام و key kode هم ورداشته بودم اما وقتی بن شدم رفتم سیو هام رو دوباره ریختم و key code هم برگردوندم.اما هیچ اثری نداشت.حتی وقتی ویندوز عوض می کنم و دوباره سیوام رو بر می گردونم و key code قبلیم هم وارد میکنم رنکام بر نمی گرده.این همه حرف زدم که بگم ی راه درست نیست که بتونم وقتی ویندوز عوض می کنم یا مشکلی برام پیش میاد رنکام رو برگردونم؟:biggrin1:

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
این ارور ماله چیه در ضمن حتی پروفایل ها رو هم پاک کردم http://www.free-picture-host.com/images/g9jQAZ1252994015.jpg اما باز با این اررور مواجعه میشه تو بازی هم میره بعد از جند دقیقه این ارور میاد
سلام
سروری که داری باهاش بازی می کنی به دلیلی بنت کرده.سرورت رو عوض کن و برو روی یک سرور دیگه بازی کن.اگر باز error داد و در error از کلمه Ban استفاده شده بود key codeت رو عوض کن.اما این error بخاطر اینه که سرور بنت کرده.برای خود من هم همچین مشکلی پیش اومده بود.اگه نمی خوای غیر از این سرور جای دیگه ای بازی کنی key codeت رو عوض کن دیگه error نمیده ولی تمام رنکات میپره.

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
اقا من پچ 1.6 رو دانلود نکرم ولی می تونم بازی کنم در ضمن با ی ترفندی تونستم پچ 1.7 رو نصب کنم .
حالا سوال من اینجاست که این Xfire چه اروری میده http://www.free-picture-host.com/images/VIUEoW1253009522.jpg
دوباره سلام.
این error میگه به فایل avifil32 احتیاج داره.
این فایل رو می تونی با این لینک دانلود کنی:
http://www.dll-files.com/dllindex/avifil32.zip?0VHfX0dDfS
دانلودش کن بریزش جایی که X-fire نصب شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر