COD4 Multiplayer Guide

سلام دوستان عزيز :love:
ميدونم که از کانتر بازي کردن خسته شدين و آرزو مي کنيد که اي کاش سرورهاي Call of Duty 4 هم مثل کانتر هک بشه و پس از پايان قسمت Single Player اين بازي که بسيار کوتاه بود قسمت Multiplayer را هم تجربه کنيد.
حالا تا حدودي آرزوهاي شما برآورده شده چون قسمت مالتي پلير اين بازي هک شده و فقط مانده که يکي از ISP ها براي Call of Duty 4 هم سرور راه اندازي کند تا بتونيم بدون lag اين بازي فوق العاده را با دوستانمون انجام بديم. :gunner:

براي شما دوستان که از سرويس هاي پر سرعت اينترنت استفاده مي کنيد آموزش ورود به سرورهاي کرک شده ي Call of Duty 4: Modern Warfare را آماده کردم :
ابتدا فايل زير را دانلود کنيد :
http://www.aryangig.com/GamersLand.ir/Call_of_Duty_4_Multiplayer_Hack.rar
حجم : 1.32 مگابايت

سپس مراحل زير را دنبال کنيد :
بازي را به طور کامل نصب کنيد.
سپس فايل iw3mp را کپي کرده و در محل نصب بازي paste کنيد و با فايل قبلي جايگزين کنيد.
سپس اين فايل را دانلود کنيد :
http://websec.evenbalance.com/downloads/windows/pbsetup.exe
حجم : 1.25 مگابايت
بعد فايل pbsetup را باز کرده و مراحل نصب را ادامه دهيد(براي نصب و آپديت کردن برنامه بايد به اينترنت وصل باشيد)
بعد از اينکه اين برنامه نصب شد ، آن را باز کرده و بر روي دکمه ي Add a Game کليک کنيد و بعد از قسمت Game بازي Call of Duty 4 را انتخاب کنيد و بر روي Browse کليک کرده و محلي که بازي قبلا در آنجا نصب شده را مشخص کنيد. به قسمت قبلي برگرديد و بر روي Check For Updates کليک کنيد و دقايقي منتظر بمانيد.
فايل CD key را باز کرده و يکي از سريال ها رو يادداشت کنيد.
سپس به محل نصب بازي رفته و فايل iw3mp را باز کنيد و به قسمت Options رفته و بعد Multiplayer Options را انتخاب کنيد. دقت کنيد که گزينه PunkBuster بايد Yes باشد. سپس Enter Key Code را انتخاب کنيد و سريالي که يادداشت کرده بوديد را وارد کنيد و بر روي Verify کليک کنيد.
حالا به منوي اصلي بازي برگرديد و بر روي دکمه ي ~(پايين Esc) از صفحه کليد کليک کنيد و در کادري که باز مي شود بنويسيد connect و يک بار space بزنيد و بعد از آن يکي از IP هايي که در فايل Cracked servers وجود دارد را کپي کنيد.
اگر ping شما بالا باشد نمي توانيد وارد اين سرورها بشويد.
يکي از سرورهايي که تست شده است :
69.65.11.42:28961
موفق باشيد :thumbsup:
Darkman- سيد علي متقي نژاد (نويسنده ي مجله ي دنياي بازي)

atlas

کاربر سایت
Feb 27, 2009
361
نام
اطلس
سلام دوستان می تونین بگین این ارور چی می گه و من ارزو به دل باید چیکار کنم نسخه ی بازی رو هم عوض کردم

code_post_gfx_mp.ff is different from the server

همین سروری که ip: 91.99.100.21:28960 هست رو دارم امتحان می کنم

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
عزیز جون قبلا هم سوال مشابه رو پرسیده بودی . ( جواب هم همونه خب .. ) . اگر بازی رو نمی تونی نسخه سالمشو بگیری پی ام بده تا بهت بگم .

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
دوستان میشه هم Multi بازی کنی هم Single ؟
بازی رو کرک میکنی Multi از کار میوفته کرک نکنی Single از کار میوفته.
راه حلی هست؟

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
شما اگه مولتیت درسته فقط کرک سینگل رو بریز کار میکنه.
لازم نیست که برا کرک کردن هر دو تا کرک رو بریزی. :-"

آخرین ویرایش:

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
شما اگه مولتیت درسته فقط کرک سینگل رو بریز کار میکنه.
لازم نیست که برا کرک کردن هر دو تا کرک رو بریزی. :-"

فقط کرک Single ریختم ولی دیگه نمیتونم وارد سرور بشم.

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
دوستان کسی میدونه مشکل من از چیه؟
من کرک پچ 1.7 رو ریختم ولی دیگه نمیتونم وارد سرور بشم.
ممکنه کرک مشکل داشته باشه؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
دوستان کسی میدونه مشکل من از چیه؟
من کرک پچ 1.7 رو ریختم ولی دیگه نمیتونم وارد سرور بشم.
ممکنه کرک مشکل داشته باشه؟
اینم بحثی جدیده :D این چند روزه دیدم چند نفر اینکارو کردن:D بابا اون فایل برای RUn کردن سرور کرک شده هست و اگر از اون فایل برای بازی کردن استفاده کنید 100% به مشکل بر می خورید.

جواب ما چی شد؟
جواب شما داده شد باید نسخه سالم تهیه کنید، دیگه از کجاش رو خودت باید تصمیم بگیری.

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
سوال هایی که جدیدا پرسیده میشه واقعا .. بابا یکم فکر کنید هم بد نیست . کمی جستجو .. ! اولا همونطور که دوست خوب ما گفت اون کرک برای ساختن سرور کرک شدست نه بازی کردن . به غیر از پچ 1.4 تا الان هیچ پچی نیاز به کرک نداشته . دوما اون دوست عزیزی که داره اینجا رو اسپم باران میکنه با سوالاتی که کمی فکر کنه میتونه جوابشو خودش پیداکنه در جوابش باید بگم که : " ما باید از کجا بدونیم که توی گیم نت ها چه نسخه ای نصب شده ؟ اما نکته ای که قابل توجه هست اینه که یک گیم نت 3 تا بازی COD4 برای سیستم هاش نمیگیره که نصب کنه که ، یه بازیه میگیره روی همش نصب میکنه پس فایل هایی که سرور میشناسه با فایل های دیگر کامپیوتر ها یکیه حالا می خواد دستکاری شده باشه میخواد نشده باشه براش فرقی نمیکنه چون بانک باستر فایل هارو از روی سرور میخونه که اونم مثل بقیست . پس مشکلی ایجاد نمیشه به شما هم گفتم اگر نمی تونی بازی سالم رو گیر بیاری به من پی ام بزن تا بهت بگم .. "

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
اینم بحثی جدیده :biggrin1: این چند روزه دیدم چند نفر اینکارو کردن:biggrin1: بابا اون فایل برای RUn کردن سرور کرک شده هست و اگر از اون فایل برای بازی کردن استفاده کنید 100% به مشکل بر می خورید.
ای بابا چه زده حالیه:biggrin1: باز ممنون که جواب دادی.

سوال هایی که جدیدا پرسیده میشه واقعا .. بابا یکم فکر کنید هم بد نیست . کمی جستجو .. !
شما فکر کردی این تاپیک هدفش چیه؟
شاید کسی اطلاعات کافی نداشته باشه باید اینجا مطرح کنه
من خودم کمتر از یک ماه دارم Multi بازی میکنم زیاد اطلاعات ندارم برای همین سوال می پرسم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر