COD4 Multiplayer Guide

سلام دوستان عزيز :love:
ميدونم که از کانتر بازي کردن خسته شدين و آرزو مي کنيد که اي کاش سرورهاي Call of Duty 4 هم مثل کانتر هک بشه و پس از پايان قسمت Single Player اين بازي که بسيار کوتاه بود قسمت Multiplayer را هم تجربه کنيد.
حالا تا حدودي آرزوهاي شما برآورده شده چون قسمت مالتي پلير اين بازي هک شده و فقط مانده که يکي از ISP ها براي Call of Duty 4 هم سرور راه اندازي کند تا بتونيم بدون lag اين بازي فوق العاده را با دوستانمون انجام بديم. :gunner:

براي شما دوستان که از سرويس هاي پر سرعت اينترنت استفاده مي کنيد آموزش ورود به سرورهاي کرک شده ي Call of Duty 4: Modern Warfare را آماده کردم :
ابتدا فايل زير را دانلود کنيد :
http://www.aryangig.com/GamersLand.ir/Call_of_Duty_4_Multiplayer_Hack.rar
حجم : 1.32 مگابايت

سپس مراحل زير را دنبال کنيد :
بازي را به طور کامل نصب کنيد.
سپس فايل iw3mp را کپي کرده و در محل نصب بازي paste کنيد و با فايل قبلي جايگزين کنيد.
سپس اين فايل را دانلود کنيد :
http://websec.evenbalance.com/downloads/windows/pbsetup.exe
حجم : 1.25 مگابايت
بعد فايل pbsetup را باز کرده و مراحل نصب را ادامه دهيد(براي نصب و آپديت کردن برنامه بايد به اينترنت وصل باشيد)
بعد از اينکه اين برنامه نصب شد ، آن را باز کرده و بر روي دکمه ي Add a Game کليک کنيد و بعد از قسمت Game بازي Call of Duty 4 را انتخاب کنيد و بر روي Browse کليک کرده و محلي که بازي قبلا در آنجا نصب شده را مشخص کنيد. به قسمت قبلي برگرديد و بر روي Check For Updates کليک کنيد و دقايقي منتظر بمانيد.
فايل CD key را باز کرده و يکي از سريال ها رو يادداشت کنيد.
سپس به محل نصب بازي رفته و فايل iw3mp را باز کنيد و به قسمت Options رفته و بعد Multiplayer Options را انتخاب کنيد. دقت کنيد که گزينه PunkBuster بايد Yes باشد. سپس Enter Key Code را انتخاب کنيد و سريالي که يادداشت کرده بوديد را وارد کنيد و بر روي Verify کليک کنيد.
حالا به منوي اصلي بازي برگرديد و بر روي دکمه ي ~(پايين Esc) از صفحه کليد کليک کنيد و در کادري که باز مي شود بنويسيد connect و يک بار space بزنيد و بعد از آن يکي از IP هايي که در فايل Cracked servers وجود دارد را کپي کنيد.
اگر ping شما بالا باشد نمي توانيد وارد اين سرورها بشويد.
يکي از سرورهايي که تست شده است :
69.65.11.42:28961
موفق باشيد :thumbsup:
Darkman- سيد علي متقي نژاد (نويسنده ي مجله ي دنياي بازي)

darkman

کاربر سایت
Apr 19, 2006
347
نام
سيد علی متقی نژاد
آقا یه مشکل دیگه من وقتی که ~ رو می زنم و او منو میاد وقتی Connect به یک IP رو می زنم یه چند تا شماره می ده بعد یکی از این 2 تا Error رو میده :
Server is for ping players only
یا
Server connection timed out
لطفا بگید که کدوم یک از IP ها رو باید بزنم ؟
اين ارور ها رو زماني ميده که پينگ شما بالا باشه.
بهتره شب امتحان کني اينارو :
88.255.78.42:28960
88.255.172.73
موفق باشي

sata

کاربر سایت
Sep 17, 2007
293
نام
سینا
فکر کنم سرعت اینتر نتت پایینه
دوستانی که انلاین بازی می کنن این بگن که با هم قراره بازی بزاریم
:love::love::love:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
فکر کنم سرعت اینتر نتت پایینه
دوستانی که انلاین بازی می کنن این بگن که با هم قراره بازی بزاریم
:love::love::love:
نه بابا سرعت اینترنتم 256 .
اين ارور ها رو زماني ميده که پينگ شما بالا باشه.
بهتره شب امتحان کني اينارو :
88.255.78.42:28960
88.255.172.73
موفق باشي
چرا شب ها ؟ بابا الان پینگه من رو 300 .

darkman

کاربر سایت
Apr 19, 2006
347
نام
سيد علی متقی نژاد
نه بابا سرعت اینترنتم 256 .

چرا شب ها ؟ بابا الان پینگه من رو 300 .
تو روز خيلي سخت Connect ميشه.
الانم که اوضاع يک سري از ISP ها بهم ريخته...
به احتمال زياد اگر شب امتحان کني Connect ميشه.
موفق باشي

OMIDHP

کاربر سایت
Dec 17, 2007
11
وصله بازي نسخه 1.3

سلام
بعد از راهنمايي دوستان و دانلود فايلها به هر سروري كه وصل مي شدم مي گفت ورژن شما 1.3 نيست. براي همين فايل وصله رو دانلود كردم كه ادرس اينه
http://gamersland.ir/index.php?page=Files&action=showfile&id=&download=yes&id=74

و اما يك سوال چرا با پينگ 179 باز هم نميشه به سرورها وصل شد؟
سوال ديگه هم داشتم آيا ميشه بصورت تيمي با دشمنان بازي جنگيد مانند حالت تك نفره اما بصورت تيمي با آنها بجنگيم. من روي lan با همكارم بازي مي كنم اما فقط من بايد اونو بزنم و اونم من رو آيا ميشه دوتايي يك تيم باشيم و بريم با خود كامپيوتر مبارزه كنيم؟

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
و اما يك سوال چرا با پينگ 179 باز هم نميشه به سرورها وصل شد؟

key code in use
براي من اين پيام مياد هر وقت كه ميخوام وصل بشم به يك سرور
خو اولاً که خیلی از کسایی که اون ور سرور میزنن، ماکزیمم پینگ رو 100 میذارن، یعنی با پینگ بالاتر از 100 نمیشه بهشون کانکت شی. کلاً پینگ بالای 100 خیلی داغونه خو :\

ثانیاً اون پیغام Key code in use به خاطر اینه که CDkey هایی که ما داریم ازش استفاده میکنیم همه غیر قانونی هستن، و وقتی میخوای به یه سرور وصل شی، اول CDkey ـــت چک میشه و چون غیر قانونیه، نمیذاره بری تو. اکثر گیمها همینجوری هستن.

اما بعضی از سِرورها خودشون کرک شده هستن و میشه با CDKey های غیرقانونی هم بهشون وصل شد. تو فقط میتونی بری توی اون سرورها.

OMIDHP

کاربر سایت
Dec 17, 2007
11
جايگزين كليد ~ چيست؟

سلام من فقط به همون سرور اولي كه نوشته بودي وصل شدم و از كار و زندگي افتادم اما چرا روي بعضي از كامپيوتر ها كليد ~ عمل نميكنه روي اين سيستمها چگونه بايد اي پي رو داد؟
يا آيا يك فايل كانفيگ يا چيزي هست كه اون اي پي رو بشه تو قسمت فيوريتسش نوشت؟

در آخر از دوستان خواهش مي كنم اسمهاشونو اينجا بنويسن كه توي بازي همديگر رو بشناسيم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر