COD4 Multiplayer Guide

سلام دوستان عزيز :love:
ميدونم که از کانتر بازي کردن خسته شدين و آرزو مي کنيد که اي کاش سرورهاي Call of Duty 4 هم مثل کانتر هک بشه و پس از پايان قسمت Single Player اين بازي که بسيار کوتاه بود قسمت Multiplayer را هم تجربه کنيد.
حالا تا حدودي آرزوهاي شما برآورده شده چون قسمت مالتي پلير اين بازي هک شده و فقط مانده که يکي از ISP ها براي Call of Duty 4 هم سرور راه اندازي کند تا بتونيم بدون lag اين بازي فوق العاده را با دوستانمون انجام بديم. :gunner:

براي شما دوستان که از سرويس هاي پر سرعت اينترنت استفاده مي کنيد آموزش ورود به سرورهاي کرک شده ي Call of Duty 4: Modern Warfare را آماده کردم :
ابتدا فايل زير را دانلود کنيد :
http://www.aryangig.com/GamersLand.ir/Call_of_Duty_4_Multiplayer_Hack.rar
حجم : 1.32 مگابايت

سپس مراحل زير را دنبال کنيد :
بازي را به طور کامل نصب کنيد.
سپس فايل iw3mp را کپي کرده و در محل نصب بازي paste کنيد و با فايل قبلي جايگزين کنيد.
سپس اين فايل را دانلود کنيد :
http://websec.evenbalance.com/downloads/windows/pbsetup.exe
حجم : 1.25 مگابايت
بعد فايل pbsetup را باز کرده و مراحل نصب را ادامه دهيد(براي نصب و آپديت کردن برنامه بايد به اينترنت وصل باشيد)
بعد از اينکه اين برنامه نصب شد ، آن را باز کرده و بر روي دکمه ي Add a Game کليک کنيد و بعد از قسمت Game بازي Call of Duty 4 را انتخاب کنيد و بر روي Browse کليک کرده و محلي که بازي قبلا در آنجا نصب شده را مشخص کنيد. به قسمت قبلي برگرديد و بر روي Check For Updates کليک کنيد و دقايقي منتظر بمانيد.
فايل CD key را باز کرده و يکي از سريال ها رو يادداشت کنيد.
سپس به محل نصب بازي رفته و فايل iw3mp را باز کنيد و به قسمت Options رفته و بعد Multiplayer Options را انتخاب کنيد. دقت کنيد که گزينه PunkBuster بايد Yes باشد. سپس Enter Key Code را انتخاب کنيد و سريالي که يادداشت کرده بوديد را وارد کنيد و بر روي Verify کليک کنيد.
حالا به منوي اصلي بازي برگرديد و بر روي دکمه ي ~(پايين Esc) از صفحه کليد کليک کنيد و در کادري که باز مي شود بنويسيد connect و يک بار space بزنيد و بعد از آن يکي از IP هايي که در فايل Cracked servers وجود دارد را کپي کنيد.
اگر ping شما بالا باشد نمي توانيد وارد اين سرورها بشويد.
يکي از سرورهايي که تست شده است :
69.65.11.42:28961
موفق باشيد :thumbsup:
Darkman- سيد علي متقي نژاد (نويسنده ي مجله ي دنياي بازي)

ممنون...Xfire رو دانلود کردم یه اکانت هم ساختم... بعد چیکار کنم...؟
چند تا بازی روی سیستم رو میشناسه ولی Call Of Duty 4 رو پیدا نمیکنه...
میشه یکم بیشتر راهنمایی کنید ممنون میشم...
راستی سرور چطور باید خودمون میساختیم....؟

وارد شدم..
دوتا سرور ایرانی بود که یکیش خالی بود و یکی دیگش هم اکثرا پر بود ولی یه بار رفتم و بازی کردم..
حالا میگم چطور خودم باید یه سرور جدا بسازم.......؟؟؟؟
بعد غیر از این دوتا دیگه سرور ایرانی نیست...؟؟؟

Bebakhshid Nemitonam Farsi Type Konam...
Migam MAn Vista Nasb Kardam va Mikhstam Dobare COd4 Ro Online Rah bendazam.. Vali In Error Ro Mde
darsorati ke PUNKBUSTER ro Nasb Kardam Va Hameye Karhayi Ro Ke Ghablan Bayad anjam Midadim Dadam... Chikar Konam.....?
Baad Migam Bekhatere In nIst Ke Vista NAsb krdam...? Chon Yejayi Dide Bodam KeNeveshte Bod paunkBuster Ba Vista SazGar Nist..Albate SP1
5eqekkwb7i6055jkgxpi.jpg

آخرین ویرایش:
آقا من بازیرو وقتی نصب میکردم ازم پرسید punkbuster بریزم یا نه منم گفتم بریز!!! یعنی همون کافیه؟!؟! یا باید چیزی دانلود کنم!!؟؟؟!
بعدشم من اون فایلی رو که Darkman گداشته بود رو دانلود کردم و اون iw4mp رو کپی کردم!!! ولی قبلش که میرفتم تو مولتی Refresh که میکردم کلی سرور پیدا میکرد فقط key code ارور میداد!!1 الان دیگه refresh هم که میکنم هیچی پیدا نمیکنه!!1 بعدش هم من سریال رو با اونی که darkman گذاشته بود عوض کردم!!! حالا یکی بگه من چی کار باید بکنم که بتونم به یه سرور وصل شمم؟!؟!

آقا من بازیرو وقتی نصب میکردم ازم پرسید punkbuster بریزم یا نه منم گفتم بریز!!! یعنی همون کافیه؟!؟! یا باید چیزی دانلود کنم!!؟؟؟!
بعدشم من اون فایلی رو که Darkman گداشته بود رو دانلود کردم و اون iw4mp رو کپی کردم!!! ولی قبلش که میرفتم تو مولتی Refresh که میکردم کلی سرور پیدا میکرد فقط key code ارور میداد!!1 الان دیگه refresh هم که میکنم هیچی پیدا نمیکنه!!1 بعدش هم من سریال رو با اونی که darkman گذاشته بود عوض کردم!!! حالا یکی بگه من چی کار باید بکنم که بتونم به یه سرور وصل شمم؟!؟!
شما اصلاً همچيو پاک کن
بازی رو نصب کن
پچ 1.6 رو بگير
اون پچ 1.6 رو که گرفتی برای اينکه بتونی سيگل هم بری بايد اينو دانلود کنی
بريز
بازی کن
به پست اولم کاری نداشته باش!
وقتی بازی رو داره ميريزه ازت ميپرسه که آقا جون ميخوای پانک رو بريزم يا نه
شما بگو بله!
اونجوری نميخواد server پيدا کنی
برو تو منو ~ رو بزن تا صفحه کنسول بياد بلا
بنويس Connect 81.91.155.27:28960
اون که دادم مثلًه ها!ولی الان فعآله

دوستان اینجا کسی لول 52 نشوده سیوشو بزاره براما:biggrin1:

من خودم 4-5 بر لول 55 کردم!:cheesygri
ولی ببين اين بکارت مياد يا نه که سريع لول 55 ميکنت/:)

آخرین ویرایش:
سرور Call Of Duty 4

سلام بچه ها .
یه سرور ایرانی معرفی میکنم که همیشه online .
ip : persian.servegame.com
Port:28960
تعجب نکنید IP درسته تو قسمت new server وارد کنید بعد یه سرور به اسم :
Persian Srvr Cracked پیدا کنید . :cool:
با اجازه مدیریت ! اگه هر مشکلی با Call of Duty 4 داشتین آیدی یاهوی من : robot_1357

سرور Call Of Duty 4

سلام بچه ها !
یه سرور ایرانی Call Of Duty 4 هست که 24 ساعت هست .
برای پیدا کردن آیپیش میتونید این آدرسو تو Run پینگ کنید به این صورت :
ping persian.servegame.com -t
پُرتشم : 28960
اگه سوالی دارید میتونید با آیدی یاهوی من تماس بگیرید . robot_1357

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or