COD: MW3 HARDENED EDITION برای عرضه در بازار امریکا قیمت خورد

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
درود

mw3_hardened_edition.jpg

COD: MW3 HARDENED EDITION برای عرضه در بازار امریکا قیمت خورد . این پک شامل : یک فیلد مجله ، بسته بندی منحصر به فرد ، تم و اواتار برای کنسول های PS3 و XBOX 360 و یک اکانت یک ساله برای COD : ELITE میشود .

COD MW3 HARDENED EDITION برای گیمران امریکایی قیمتی حدود صد دلار خواهد داشت . به یاد داشته باشید که قیمت این پک برای بازیبازان اروپای 89.99 پوند براورد ، شده است

لازم به ذکر است که بازی شوترـــه MW3 در تاریخ هشتم نوامبر برای پلتفورم های PS3 ، PC و XBOX 360 منتشر خواهد شد .

TNX GAMEPUR

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Polaris

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
نه دیگه ماهی یه DLC هم نیست آشغال Ops نیست که ماهی یه DLC بدن بیرون حداکثر 3ماه 3ماه یا دوماه دوماه دیگه:D ولی حیف که امسال prestige edition ندارن
هر ماه یه DLC میاد به مدت 9 ماه. 9 تا DLC ده دلاری: 90 دلار + خود بازی که 60 دلاره میشه 150 دلار. قیمتش خیلی خوبه. البته بعضیا که زورشون میاد همون 2 تومن رو واسه یه بازی بدن ...
وضعیت مالی جامعه خرابه دیگه بعضیا بزور تونستن xbox بخرن دیگه نمیتونن بازی دوتومنی هم براش بخرند:D(kidding(

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
نه دیگه ماهی یه DLC هم نیست آشغال Ops نیست که ماهی یه DLC بدن بیرون حداکثر 3ماه 3ماه یا دوماه دوماه دیگه:D ولی حیف که امسال prestige edition ندارن
وضعیت مالی جامعه خرابه دیگه بعضیا بزور تونستن xbox بخرن دیگه نمیتونن بازی دوتومنی هم براش بخرند:D(kidding(
از خودم که حرف در نمیارم! بشین CoD XP رو ببین. ماهی 1 DLC میاد.

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
مثلا Prestige Edition چه گلی به سر ما زده؟
من که از خریدنش تقریبا پشیمون شدم،میتونستم با پول همون یه AC:BH Animus Edition بخرم!:D

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
شکر خدا بتلفیلد به اندازه کافی تاپیک داره تو تالا اخبار! تشریف ببرید این شیت و لولتون رو اونجا خرج کنید....دایس رسید دایس رفت دایس اسهال گرفت دایس امروز استودیو رو تزئین کرد دایس داره بازی میسازه دایس تو استودیو دایس همه پا دارن تو دایس کامپیوتر هست دایس سخت افزار پی سی هاش رو اپدیت کرد دایس گفت نگران نباشید دایس گفت شب اسوده بخوابید سازنده بازی با شریک زندگیش مشکل پیدا کرد امروز تو دایس جشن تولد بود دایس یه کمپانیه دایس یه هایپه دایس یه طبل تو خالیه بازی دایس با این همه هایپ اگر زیر 9.5 بگیره شکست خورده......دیگه گندشو دراوردید....:-&

دوست عزيز ميخواييد با اين حرفاتون چي رو ثابت كنيد؟!!!!!!
اينجا نه كسي حرف از bf زد و نه به ناموس شما توهين كرده.
از نظر دوستان اين قيمت خيلي بالاس حتي اگه قصد خريدش رو نداشته باشن.
فن بازي هم يه حدي داره.
اخه با اين دفاع كردنهاي الكي چي گيرتون مياد؟!!!!!!!!!!
منم قصد ندارم توي كار شما دخالت كنم و بگم كه چرا اين پست رو داديد؟
اما شما هم حق نداريد به ديگران توهين كنيد.
لطفا به نظرات ديگران احترام بزاريد.

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
جان خودم الان اگه پک بتلفید بود : وای چقدر این Dice خوبه 100 $ مفت داره پک بازی میده !

دادش شما از وسط دریاچه ارومیه بازی میخری که میگی قیمت تو ایران 200$ ؟؟؟

قیمتش کاملا مناسبه , 75 تومن خوده بازیشه , طبق گقته دوستان 50 $ هم اکانت CoD elite , اگرم 2 تا آواتار داشته باشه 0.98 دلار آواتارشه , 4 دلار هم تقریبا Theme + مجله و بسته بندی متنوع , حالا نمی ارزه ؟ یا نمی خواید بیارزه !

• Like
Reactions: DeanAmbrose

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
100 دلار بابت کارتون خالی .

و گیریم که توش بازی هم باشه ولی این بازی ارزش خریدن رو که نداره. بازی تکراری.

َACTIVISION میاد هر سال COD رو رنگ می کنه به جای بلبل به کاربرا می فروشه.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
دوباره تکرار میکنم :
شما میتونی نخری کسی نگفته بیا جونه من بخر جونه هرکی دوست داری بیا بخر. اقا برای ما قیمتش خوبه میخریم برا شما نیست نخر. ;)
پس اینجا اسپم نده هر کی بخواد میخره.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
از خودم که حرف در نمیارم! بشین CoD XP رو ببین. ماهی 1 DLC میاد.
البته چیزی که تو XP گفتن نگفتن ماهانه Map میدیم ! گفتن ماهانه Content اضافه میشه حالا این کانتنت ها میتونه Camo و Emblem یا چیزای دیگه باشه !
+++++

یه نکته دیگه هم بگم که باعث سوءتفاهم بعضی از دوستان نشه !... اگه شما Cod Elite باشید همه DLC ها ( منظور همون مپ پک هاست ) به صورت رایگان نمیگیرید بلکه روی هر کدوم کلی تخفیف میگیرید !
گفتم این رو بگم که فردا دوستان نیان بگن سر ما کلاه گذاشته این Acti فلان فلان شده !
+++++
ولی حیف که امسال prestige edition ندارن
کی این رو گفته ؟:d من منتظر PE بودم !

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott

حتما کارتون خالیه! بهش می گم!
خب شما میتونی از Activision پول پرست بازی نخری این Call of duty mw3 که آشغاله کسی بازی نمی کنه!
کارمون درسته :D

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
هر ماه یه DLC میاد به مدت 9 ماه. 9 تا DLC ده دلاری: 90 دلار + خود بازی که 60 دلاره میشه 150 دلار. قیمتش خیلی خوبه. البته بعضیا که زورشون میاد همون 2 تومن رو واسه یه بازی بدن ...

بله اون 20 دلار با توجه به درآمد منو شما تو ايران با صرفه هست....اون 60$ يا 100$ با درآمد اون اروپايي و امريكايي با صرفه هست.....دركش خيلي سخت نيست.

به نظر من ارزش 100 دلار رو داره چون 2 سال بازی می کنی ولی خسته نمیشی در ضمن mw3 بهتر از btf3 هست فقط صدا های btf بهتر از mw هست .

شما کورید یا خودتون رو زدید به نابینایی؟

ببینید یه نوجوون آمریکا
یی 50-60-40 دلار به صورت هفتگی و یا بیشترش رو در صورت ماهیانه می گیره که ربع پول ما می شه که باسه این می دیم پس دهن ایرانیا سرویسه نه اونا ! اونا دلار رو دارند که ارزشش 10 برابر پول ماست !

به اینگلیسی هم هفتگی 45 پند به صورت میانگین می گیره :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر