Cliff Bleszinski در حال کار بر روی یک پروژه جدید

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بنا بر گفته های Cliff Bleszinski، خالق بازی هایی همچون Gears of War، وی در حال کار بر روی یک بازی جدید با اسم رمز "Silverstreak" است.

20110526bleszinski.jpg

وی در مصاحبه با StickSkills گفت: "در ابتدا قصد داشتم برای بازی جدیدی که به آهستگی در حال کار کردن بر روی آن هستم، اسم رمز را Bluestreak انتخاب کنم، که بعدا به Silverstreak تغییر کرد. من نمی خواهم اسلحه اره برقی (Lancer) تبدیل به میراث من در این صنعت شود. هر وقت لیستی از بهترین اسلحه های بازی ها ایجاد می شود، Lancer و Energy Sword ار Halo در آن وجود دارند. با وجود اینکه اسلحه های دیگری مانند BFG از سری Doom نیز واقعا اسلحه های خوبی هستند. افراد زیادی وجود دارد که برای مدت زمان زیادی بازی می کنند و فکر می کنند این اسلحه (و سری Gears of War) تنها چیزی هستند که من خلق کرده ام."

وی افزود:

"بسیاری از مردم Jazz Jackrabbit و Unreal Tournament که من خلق شان کردم را به یاد نمی آورند. من روی بازی های دیگری مثل Bulletstorm و کمی هم بر روی Shadow Complex نیز کار کرده ام. من می خواهم چیزی بسازم که تبدیل به میراث جدید من در صنعت بازی های رایانه ای شود."

منبع

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
CLIIF BLESZINSKI !!! اگر به دست چپم ماه و به دست راستم خورشید را بدهی بازهم تو را خالق Lancer و سری Gears of War
خواهم شناخت !! Cliff Bleszinski = Epic Games = Gears Of War !!!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
به چی میخندی؟:-/
بچه شدی مگه؟:D

به تغییر مواضع یک شبه برخی از دوستان میخندیم.

مثلا کلیف بی میشه سخیف ترین شخص این صنعت و اصلا ePIC خودش انداختش بیرون و همون بهتر که شرش کم شد و ....

البته اکه Jazz Jackrabbit 3 رو بسازه بیشتر کف میکنیم!:d ممن همیشه با ان نارنجیه بازی میکردم. JJ2 یکی از بهترین 2D های عمرم بود. انایی که بازی کردن میدونن چی میگم، مثلا یه مرحله رو کلی باهاش ور میرفتی همه الماس قرمز و آبیارو میگرفتی تازه میدید 30% کامل شده! پز از جاهای مخفی بود.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
اگه می گفت که داره با کی کار می کنه خیلی راحت تر می شد حدس زد که این بازی انحصاریه یا مالتی پلتفرم، ولی خب من فکر می کنم که انحصاری نباشه:D.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
نميدونم چي مي خواد بسازه و كجا داره كار ميكنه، بازيش دوباره اكشن هست يا نه و انحصاري هست يا نيست فقط به شدت دوست دارم تو اين كمبود گيم هاي ترسناك و فقر نسبي سبك survival horror نسبت به بقيه سبك ها مثل اكشن يه بازي survival horror تاريك با گيم پلي روون بسازه.

هر چند از شخصيتش خيلي خوشم نمياد ولي اميدوارم كه بازي جديدش راهي باشه تا بهتر بتونم بشناسمش و به نبوغش پي ببرم.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
مثلا کلیف بی میشه سخیف ترین شخص این صنعت و اصلا ePIC خودش انداختش بیرون و همون بهتر که شرش کم شد و ....
تغییر ژنتیکی پیدا کردی؟! بزار آنونس کنه، بزار مالتی پلتفروم باشه، بزار چهارتا کامنت سخیف کننده بزاریم بعد شروع کن ترول کردن رو. دست پیش رو از اینجا گرفتید واسه پس نیافتادن!!. عجیباً غریبآ.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من این تاپیک رو چرا ندیدم..؟

واقعا خوشحال کننده ترین خبر ممکن برای من بود .. فکر نمیکردم به این زودی های به صنعت گیم برگرده..

فقط امیدوارم از این بازی های مسخره برای گوشی و تبلت نباشه و با یک بازی AAA طرف باشیم..

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
به تغییر مواضع یک شبه برخی از دوستان میخندیم.

آره دیگه همون جور که Ground Zeroes مولتی شد، پشت بندش متال گیر ِ Open World شد ثمره ی غربی پسند کردن IP و این دیگه متال گیر نیست و همون بهتر که مولتی شد و تقصیر 360ـه و گندی که به FF خورده تقصیر مایکروسافته و چه و چه... :D
چیزی که عوض داره، گله نداره:D

پ.ن: من خودم از GeOW چندان خوشم نمیاد:D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ب نطرم کلیف ی استودیو برا خودش درست کرده بازیش هم دوباره انحصاری ماکروهست!
هیچ معلوم نیست. این بابا توی Epic خدایی میکرد واسه خودش. اگر میخواست بلاکباستر AAA درست کنه همونجا وا میستاد. شاید مثل اعضای سابق Star Breeze و طراح ارشد RARE بزنه تو کار ساخت و ساز برای iOS و کلا Portable Device ها. از نظر مالی که عمراً مشکلی نداره و تا 7 نسل بعدش تو وانِ کره هستن. این فرست خوبی هست برای استراحت و ساختن بازی کم‌خرج و دل رو زدن به دریا (:D) واسه کارهای که قبلا نکرده یا ارزوش رو داشته بکنه (در زمینه گیم البته!).

پ.ن. Jump In کردنش در عاقوش اسلام (ماکروسافت :D) دور از دهن نیست. نه به عنوان سازنده، یه ناظر یا تهیه کننده پروژه ی چیزی. کاری که میاموتو داره برای استودیوهای داخلی نینتندو انجام میده.

shadow wplf

کاربر سایت
Feb 23, 2012
86
نام
Aryan
هیچ معلوم نیست. این بابا توی Epic خدایی میکرد واسه خودش. اگر میخواست بلاکباستر AAA درست کنه همونجا وا میستاد. شاید مثل اعضای سابق Star Breeze و طراح ارشد RARE بزنه تو کار ساخت و ساز برای iOS و کلا Portable Device ها. از نظر مالی که عمراً مشکلی نداره و تا 7 نسل بعدش تو وانِ کره هستن. این فرست خوبی هست برای استراحت و ساختن بازی کم‌خرج و دل رو زدن به دریا (:D) واسه کارهای که قبلا نکرده یا ارزوش رو داشته بکنه (در زمینه گیم البته!).

پ.ن. Jump In کردنش در عاقوش اسلام (ماکروسافت :D) دور از دهن نیست. نه به عنوان سازنده، یه ناظر یا تهیه کننده پروژه ی چیزی. کاری که میاموتو داره برای استودیوهای داخلی نینتندو انجام میده.

فک نکنم بازی برایه Portable Device ها باشه گفت با این بازی میخوام میراث جدیدی داشته باشم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر