::: Clash of Clans :::

آخرین بروزرسانی : 20 مرداد 93

بازی Clash of Clans یکی از بازی های معروف و محبوب Android هست که به صورت آنلاین می باشد
اگر بخواییم بازی مشابه ای برای این بازی انتخاب کنیم، فکر کنم بازی Travian بهترین گزینه باشه

تو این بازی شما باید دهکده خودتون رو بسازید و رهبری کنید
چینش حرفه ای Defence ها و سرباز ها مهمترین کاریست که در هنگام دفاع و حمله باید انجام بدید
همچنین میتوانید در Clan دلخواهتان عضو شوید و با اعضای تیم همکاری کنید و در دفاع و حمله به آنها کمک کنید

دانلود آخرین ورژن بازی: Clash of Clans

-------------------------------------------------------------

نحوه اجرای بازی بر روی کامپیوتر:

شک نکنید که اجرای این بازی رو کامپیوتر لذتی چند برابر داره
برای اینکار ابتدا به نرم افزار BlueStacks احتیاج داریم
این نرم افزار یکی از بهترین شبیه سازهای Android هست و شما به راحتی میتونید اکثر برنامه های و بازی های Android رو بروی کامپیوترتان اجرا کنید

دانلود نرم افزار Bluestacks

بعد از دانلود و نصب نرم افزار، فقط کافیست بازی Clash of Clans رو دانلود کرده و روی آن دوبار کلیک کنید
حالا کمی صبر کنید تا بازی روی نرم افزار شبیه ساز نصب بشه
وارد برنامه BlueStacks بشید و بازی Clash of Clans را اجرا کنید و لذت ببرید ;)

-------------------------------------------------------------

نحوه پیسرفت به صورت حرفه ای :

همانطور که میدونید تو این سبک بازی ها یا باید کاملا دفاعی بازی کنید، یا هجومی
نحوه ی بازی دفاعی که کاملا مشخصه ! باید Defence ها و دیوار ها رو تقویت کنید و برای بدست آوردن منابع مورد نیازتون هم باید معادن رو ارتقا بدید
اما به نظر من این سبک صبر و حوصله ی زیادی می خواد و کمی کسل کنندست !

بهترین کار برای پیشرفت در این سبک بازی ها، حمله و غارت دهکده های دیگر است
برای این کار کافیست ابتدا 20 سرباز بسازید و از منو Attack گزینه Find a Match رو بزنید
همونطور که گفتم نحوه چیدمان Defence ها، یکی از مهمترین کارهاییست که برای دفاع باید انجام بدهید
توی Find Match به راحتی میتونید دهکده هایی با Arange دفاعی ضعیف پیدا کنید و منابع آنها را غارت کنید
با منابع بدست آمده سرباز بسازید ، سرباز خانه (Barracks) را Upgread کنید
کمپ سربازها (Army Camp) را برای بالا بردن تعداد سرباز ها آپگرید کنید
همینطور مخازن Gold و Exier هم باید آپگرید کنید
این کار رو تا جایی که میتونید تکرار کنید
کم کم منابعتون به اندازه ی میرسه که جایی واسه نگه داشتنشون پیدا نمی کنید !!!
حالا میتونید سیستم دفاعی دهکدتون رو تقویت کنید
Defence ها رو آپگرید کنید
دیوار بسازید و دیوارها رو ارتقا بدید

با این روش سرعت پیشرفتتون چند برابر خواهد شد
در ضمن، نگران حمله دشمنان نباشید
چون بر خلاف بازی تراوین ، ساختمان ها شما تخریب نمیشند ! در نتیجه جز منابع و کمی رنک، چیزی از دست نمی دید
اما به زودی قدرتی بدست میارید که بازیکنان هم سطحتون، جرات حمله به شما رو پیدا نمی کنن

البته این روش تا زمانی که Tawn Hall شما به لول 6 یا 7 برسه جواب میده !!!
بعد از اون به منابع بیشتری نیاز دارید.
وقتی Tawn Hall رو به لول 6 رسونیدن، سعی کنید معادنتون رو به آخرن سطح ممکن برسونید

و نکته آخر اینکه قبل از اینکه از بازی خارج بشید
سعی کنید مخزن ها رو تا جایی که میتونید خالی کنید و نهایت استفاده رو از منابعتون بکنید

-------------------------------------------------------------​
نکات مهم :

1. توجه داشته باشید که این بازی به دلیل آنلاین بودن باید همیشه آپدیت باشه. به عبارتی باید حتما آخرین ورژن بازی رو نصب کنید !!!

2. برنامه Google Play Servies هم باید همیشه اپدیت باشه.

اگر سوالی بود من در خدمتم
موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

mohsen8D

کاربر سایت
Jun 8, 2015
10
نام
محسن
اگه امتحان کنید میبینید
مثل این
خواستبد بازم عکس مبندازم
Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5_%DB%B0%DB%B6_%DB%B0%DB%B7_%DB%B1%DB%B2_%DB%B2%DB%B8_%DB%B2%DB%B6.png

http://s6.picofile.com/file/8193018150/Screenshot_۲۰۱۵_۰۶_۰۷_۱۲_۲۸_۲۶.png

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
یه بچه‌هاست بازیشو جیمیل نداده الان پریده. جایی هست که توی bluestacks فایلای بازی تو ویندوز سیو شده باشه ؟
درود

دوست عزیز شما باید بازی رو دوباره نصب کنی و بعد از بخش Help & Supprt بازی به بخش Lost Village بری و از سمت بالا راست گزینه Contact Us رو بزنی و براشون به انگلیسی یا فارسی " انگلیسی بهتره " توضیح بدی که اکانتت پریده . بعد چند تا سوال ازت میپرسن و بعد 3 روز کاری که جواب سوال میکننن و مطمین که شدن اکانت برا خودت بوده اکانت رو برات روی یه جیمیل برمیگردونن یا کدی بهت میدن که روی Link Device بزنی اکانتت برمیگردونه " من زیاد تاحالا برگردوندم . صد در صد اکیه این روش "
دوستان هیچ راهی نداره اکانت گوگلو رو بلک بری راه بندازی؟الان من بخوام گوشیمو عوض کنم باید از اول برم:|

- - -ویرایش - - -

بازسنتر کلن نداره؟
خیر دوست عزیز

دوست من بلک بری داشت و بعد چند وقت بازی گوشیش گم شد . بعد که یک گوشی اندروید یا iOS خرید . از روش بالا با سوپرسل صحبت کرد و اکانتش رو برگردوندن / فقط شما دلیل اک شدن اکانتت رو باید همین موضوع بلک بری بودن و غیره رو بزنی

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
ربطی به زبون نداره
عکس بالا هم مال تاون هفت احتمال زیاد هست که لوت خوب میده
هشتم بد نیست ولی نه و ده به راحتی لوت نمیده

mohsen8D

کاربر سایت
Jun 8, 2015
10
نام
محسن
ربطی به زبون نداره
عکس بالا هم مال تاون هفت احتمال زیاد هست که لوت خوب میده
هشتم بد نیست ولی نه و ده به راحتی لوت نمیده
تان شیشه
هفتم دارم همینه
اگه خواستین مقایسه ای هم میذارم عکس از زمانی که چینیه و زمانی که انگلیسه
من وقتی انگلیس میزنم هیچوقت انقد گیرم نمیاد شاید تکو توک بیاد اینجوری که اونم دو ساعت باید بگردم
ایمان نمیاورید :)))

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
تان شیشه
هفتم دارم همینه
من وقتی انگلیس میزنم هیچوقت انقد گیرم نمیاد شاید تکو توک بیاد اینجوری که اونم دو ساعت باید بگردم

من خودم برای تست یه هفته این کارو کردم ولی تاثیری نداره!! اصلا چرا باید تاثیر داشته باشه؟؟
تان هال 9 هستم بیشتر از این لوت میزنم!!!

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
تان شیشه
هفتم دارم همینه
من هم هفت دارم هم نه
تو هفت 2 تاسرچ کنم راحت لوت خوب میزنم شیش که عالی لوت میده

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
به نظر من اصلا به زبان بازی ربطی نداره...همیشه لوت خوب رو صبح تا ظهر و شب 12 به بعد میده.....ولی واسه من فرقی نداره داخل باشه یا بیرون من تانهال نه هستم با جیانت شش جارو میکنم....خخخخخخ

راستی دوستان کسی کلن لول 5 خواست بیاد...

اینم ایدی کلن : p8yjcoug#

اسم کلن : شاه شاهان کوروش

BigMafiaBoy

همه چیز آرومه :D
کاربر سایت
Mar 3, 2011
608
نام
رضا محمد میرزائی
سلام. من از امروز صبح نمی تونم وارد اکانت خودم بشم. وقتی وارد میشم یهو میپره بیرون. وقتی دیتا بازی رو پاک می کنم همه چیز درسته و وارد بازی میشم ولی همین که می خوام اکانت خودم رو بالا بیارم دوباره بازی کرش میکنه میاد بیرون. به نظرتون چیکار کنم؟

- - -ویرایش - - -

درست شد مث اینکه مشکل برای بعضیا پیش اومده بوده

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
وقتی با adsl خونه بازی میکنم همش قطع و وصل میشه!! چیکارش کنم درست بشه؟ چند روزه خیلی رو اعصابه!!
منم همین مشکل رو دارم، وایفای گوشی رو خاموش روشن میکنم، وارد بازی میشم درست
وقتی با adsl خونه بازی میکنم همش قطع و وصل میشه!! چیکارش کنم درست بشه؟ چند روزه خیلی رو اعصابه!!
منم همین مشکل رو دارم، وایفای گوشی رو خاموش روشن میکنم، وارد بازی میشم درست میشه

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
دوستاني كه مشكل دارن با لودينگ و علامت واي فاي . از چيز پي ان استفاده كنن من وقتي اينطوري ميشه اينكارو انجام ميدم درست ميشه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر