::: Clash of Clans :::

آخرین بروزرسانی : 20 مرداد 93

بازی Clash of Clans یکی از بازی های معروف و محبوب Android هست که به صورت آنلاین می باشد
اگر بخواییم بازی مشابه ای برای این بازی انتخاب کنیم، فکر کنم بازی Travian بهترین گزینه باشه

تو این بازی شما باید دهکده خودتون رو بسازید و رهبری کنید
چینش حرفه ای Defence ها و سرباز ها مهمترین کاریست که در هنگام دفاع و حمله باید انجام بدید
همچنین میتوانید در Clan دلخواهتان عضو شوید و با اعضای تیم همکاری کنید و در دفاع و حمله به آنها کمک کنید

دانلود آخرین ورژن بازی: Clash of Clans

-------------------------------------------------------------

نحوه اجرای بازی بر روی کامپیوتر:

شک نکنید که اجرای این بازی رو کامپیوتر لذتی چند برابر داره
برای اینکار ابتدا به نرم افزار BlueStacks احتیاج داریم
این نرم افزار یکی از بهترین شبیه سازهای Android هست و شما به راحتی میتونید اکثر برنامه های و بازی های Android رو بروی کامپیوترتان اجرا کنید

دانلود نرم افزار Bluestacks

بعد از دانلود و نصب نرم افزار، فقط کافیست بازی Clash of Clans رو دانلود کرده و روی آن دوبار کلیک کنید
حالا کمی صبر کنید تا بازی روی نرم افزار شبیه ساز نصب بشه
وارد برنامه BlueStacks بشید و بازی Clash of Clans را اجرا کنید و لذت ببرید ;)

-------------------------------------------------------------

نحوه پیسرفت به صورت حرفه ای :

همانطور که میدونید تو این سبک بازی ها یا باید کاملا دفاعی بازی کنید، یا هجومی
نحوه ی بازی دفاعی که کاملا مشخصه ! باید Defence ها و دیوار ها رو تقویت کنید و برای بدست آوردن منابع مورد نیازتون هم باید معادن رو ارتقا بدید
اما به نظر من این سبک صبر و حوصله ی زیادی می خواد و کمی کسل کنندست !

بهترین کار برای پیشرفت در این سبک بازی ها، حمله و غارت دهکده های دیگر است
برای این کار کافیست ابتدا 20 سرباز بسازید و از منو Attack گزینه Find a Match رو بزنید
همونطور که گفتم نحوه چیدمان Defence ها، یکی از مهمترین کارهاییست که برای دفاع باید انجام بدهید
توی Find Match به راحتی میتونید دهکده هایی با Arange دفاعی ضعیف پیدا کنید و منابع آنها را غارت کنید
با منابع بدست آمده سرباز بسازید ، سرباز خانه (Barracks) را Upgread کنید
کمپ سربازها (Army Camp) را برای بالا بردن تعداد سرباز ها آپگرید کنید
همینطور مخازن Gold و Exier هم باید آپگرید کنید
این کار رو تا جایی که میتونید تکرار کنید
کم کم منابعتون به اندازه ی میرسه که جایی واسه نگه داشتنشون پیدا نمی کنید !!!
حالا میتونید سیستم دفاعی دهکدتون رو تقویت کنید
Defence ها رو آپگرید کنید
دیوار بسازید و دیوارها رو ارتقا بدید

با این روش سرعت پیشرفتتون چند برابر خواهد شد
در ضمن، نگران حمله دشمنان نباشید
چون بر خلاف بازی تراوین ، ساختمان ها شما تخریب نمیشند ! در نتیجه جز منابع و کمی رنک، چیزی از دست نمی دید
اما به زودی قدرتی بدست میارید که بازیکنان هم سطحتون، جرات حمله به شما رو پیدا نمی کنن

البته این روش تا زمانی که Tawn Hall شما به لول 6 یا 7 برسه جواب میده !!!
بعد از اون به منابع بیشتری نیاز دارید.
وقتی Tawn Hall رو به لول 6 رسونیدن، سعی کنید معادنتون رو به آخرن سطح ممکن برسونید

و نکته آخر اینکه قبل از اینکه از بازی خارج بشید
سعی کنید مخزن ها رو تا جایی که میتونید خالی کنید و نهایت استفاده رو از منابعتون بکنید

-------------------------------------------------------------​
نکات مهم :

1. توجه داشته باشید که این بازی به دلیل آنلاین بودن باید همیشه آپدیت باشه. به عبارتی باید حتما آخرین ورژن بازی رو نصب کنید !!!

2. برنامه Google Play Servies هم باید همیشه اپدیت باشه.

اگر سوالی بود من در خدمتم
موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

shantia_73

کاربر سایت
Jul 27, 2012
154
نام
ElSHEN
نه واقعا کیا میان اکانت بازی رو بخرن؟
بگید شاید ما هم در آینده خواستیم بفروشیم به‌کارمون اومد :D
من خودم باشم اصلا کاری به پولش هم نباشه، دوست دارم بازی کنم
وقتی رسیدی به آخر بازی، دیگه چیزی نداره!
حالا این قیمت‌های نجومی هم بیاد روش که دیگه هیچ!

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
نه واقعا کیا میان اکانت بازی رو بخرن؟
بگید شاید ما هم در آینده خواستیم بفروشیم به‌کارمون اومد :D
من خودم باشم اصلا کاری به پولش هم نباشه، دوست دارم بازی کنم
وقتی رسیدی به آخر بازی، دیگه چیزی نداره!
حالا این قیمت‌های نجومی هم بیاد روش که دیگه هیچ!

اگر یک جستجو کوچک در گوگل بکنی " خرید و فروش اکونت کلش " و به مراجعه به سایت اولی خیلی چیزها دستگیرت میشه
الان پایین ترین قیمت 100 تومان هست برای کسی که هیچی نداره

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
دوستان من ورژن 0.9.6.4092 از نرم افزار بلواستکس رو نصب کردم.ولی گوگل پلی و نرم افزارهای گوگل سازگار باهاش رو هر چی می گردم نیست.میشه لطف کنید و نسخه ای از این نزم افزار ها مثل ( گوگل پلی استور و گوگل پلی سرویس و ... ) را لطف کنید.
الان من گوگل پلی استور رو نصب میکنم ولی داخلش نمیره و امکان ساخت و لاگین کردن اکانت گوگل هم نداره.نمیدونم اشکال از کجاست.
ممنون.

Rest in Peace

کاربر سایت
Dec 3, 2014
33
دوستان من ورژن 0.9.6.4092 از نرم افزار بلواستکس رو نصب کردم.ولی گوگل پلی و نرم افزارهای گوگل سازگار باهاش رو هر چی می گردم نیست.میشه لطف کنید و نسخه ای از این نزم افزار ها مثل ( گوگل پلی استور و گوگل پلی سرویس و ... ) را لطف کنید.
الان من گوگل پلی استور رو نصب میکنم ولی داخلش نمیره و امکان ساخت و لاگین کردن اکانت گوگل هم نداره.نمیدونم اشکال از کجاست.
ممنون.
برو از خود سایت بلو استک بگیر Ok هست

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
ممنون.

سلام بر شما

اگه میخواهی با اون برنامه بازی کنی حتما باید از خوده سایته برنامه دانلود کنی بلواستکو اگه از سایتهای ایرانی دانلود کنی برنامه های مجموعه گوگل نصب میشن رو برنامه اما کار نمیکنن حتما از خوده سایت دانلود کن بعد چهار تا برنامه گوگل پلی سرویس و گوگل استور و جمیل و گوگل پلاسو بریز برای دانلود اخرین ورژنم برنامه های انروید هم برو اینجا

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
نسخه اصلی رو گرفتم ولی بعد از استفاده میگه باید برای ادامه استفاده یا مبلغی رو پرداخت کنی یا برنامه های خاصی رو دانلود کنی !
چه کنم ؟!

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
نسخه اصلی رو گرفتم ولی بعد از استفاده میگه باید برای ادامه استفاده یا مبلغی رو پرداخت کنی یا برنامه های خاصی رو دانلود کنی !
چه کنم ؟!

سلامی دوباره اگه میشه یه عکس بده ببینم ....

ولی در کل برتامه رایگانه اگه هم گفته باشه گفته در صورت تمایل به ما کمک کنید یا شاید منظور شما تو گوگل بوده اینو گفته .....

در کل یه عکس بده تا بهت بگم.....

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
سلام رفقا
خواستم يه مطلبي رو بكم كه شبيهش قبلا برام توي بازي تراوين اتفاق افتاد
اخه از شما جه بنهون من از قديماي تراوين بودم و هستم اما يه موقعي بود تقريبا سه سال بيش
كه تراوين خيلي تو اوج بود و سروراي ايران حداقل سي هزار نفر كاربر داشت و كلا تراوين ايران توي سروراي بين الملل هم شاخ شده بود و زبون زد كه خيلي فعالن ت كم كم از ترك ها و روس ها كه خيلي شاخن تو اين بازي داشتيم جلو ميزديم كه الحق هم بجه هاي باهوش و كاردرست كم نداشتيم اخه تراوين كلا استراتزي بود نه مثل الان كه ميري حيوون ميخري ميري ميخوابي!!
اما همون موقع ها داستان خريدو فروش اكانت شرو شد بازار سياهي راه افتاد رقم هاي بالا هم ردو بدل ميشد تو اين اوضاع هم كلي جنجال و حتي دعوا و خوخ و خونريزي راه افتاد!!
فك كن برا يه بازي ساده مجازي
ولي خب ديكه اينجا ايرانه و همه جيز ممكن!!
كه ديكه حرف بازي به روزنامه ها و اخبار كشيد و قضيه خروج ارز از كشور رو بهش جسبودن و خلاصه هيجي ديكه يه تفريح دلجسب كه باعث سده بود ما بيست تا رفيق شيم از همه جاي ايران و اخر هر سرور ميتينك بذاريم رو از بين بردن با ***** كردن سايت
هرجند الان مدل ايرانيش اومده اما ديكه اون نميشه هيجوقت
حالا جرا اينارو دارم اينجا ميكم و ربطش جيه??
جون كه داره همون اتفاقا واسه اين بازي ميافته و بعيد نميبينم كه همون داستان تكرار شه
درسته قوانين اينجا مثل همه جا نيست اما خود ما كاربراي ايراني هم خوب بلديم يه تفريح خوب رو به جالش بكشيم و از ماهيت اصليش جداش كنيم
جوري تبديل به ضد ارزش شه توي جامعه
بياين يكم عاقلانه فك كنيم،از هر جيزي تو جهارجوب خودش استفاده كنيم تا هميشكي بمونه
(ببخشيد كيبورد كوشيم عربي بود)

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
بازار سياهي راه افتاد رقم هاي بالا هم ردو بدل ميشد تو اين اوضاع هم كلي جنجال و حتي دعوا و خوخ و خونريزي راه افتاد!!
جان ؟! شوخی میکنی ؟ :|
ولی این حرفات هم واقعیت باشه اگر قیمت ها معقول بشه بنظرم مشکلی نداره ... منظورم این هست الان بدترین نوع قلعه که شاید طرف یک ماه ناهیت 2 دو ماه وقت گذاشته باشه میفروشه 100 هزار تومان .. خوب این درست نیست اگر همین 20 هزار تومان بود دیگه کمتر کسی به فکر فروش می افتاد یا اگر قرار باشه قیمت نجومی باشه مثل 25 میلیون تومان که بعضی ها گذاشتند طرف جز 100 نفر برتر بازی باشه که واقعا ارزش داشته باشه کسی این مبلغ پرداخت کنه

camel_60

کاربر سایت
Jan 6, 2008
382
نام
امیر
سلام دوستان کسی کلان خوب سوراغ نداره بیایم توش؟
attachment.php

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام دوستان کسی کلان خوب سوراغ نداره بیایم توش؟
attachment.php

سلام بر شما
تو سرچ کلن بزن MEGA NOOBS بیا کلن الان 10 نفره بعد بگو تو زمانی که میخواهی جوین بزنی که از بازی سنتر هستم .....

اگه اوکی بود اکسبپت میکنن بچه ها .....

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
چه کنم ؟!

میدونم چیو میگی. رو برنامه های خاص بزن بعد خودش خودجوش بیخیال میشه :| :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر