Civilization Beyond Earth

بر طبق گزارشات سایت
IndieRetroNews
، استدیو Sid Meier هم اکنون در حال کار بر روی Civilization Beyond Earth است، که در واقع دنباله ای بر Alpha Centauri (یکی از برجسته ترین استراتژی های نوبتی سال 1999) است و بر طبق گفته های سازندگان، این عنوان تنها یک بازسازی ساده از Alpha Centauri نیست بلکه دنباله اتفاقات بعد از Civilization V نیز محسوب می شود.

Sid Meier’s Civilization Beyond Earth دارای 3 نوع سیاره خواهد بود. از سیاره ای سرسبز و پر از گل و گیاه گرفته تا سرزمین های خشک و بی آب و علف رو به زوال.

بازیکنان کار خود را با یک پایگاه کوچک شروع کرده و تنها هدفی که دارند جان سالم به در بردن است. آیا در این دنیا تنها هستید؟ شهرهای خود را بر روی نواحی سرسبز بنا می کنید یا رو به فساد؟ آیا تجربه بازی، همانند Alpha Centauri لذت بخش خواهد بود؟ چه کسی می داند! باید منتظر ماند و دید. تشکر
http://forum.bazicenter.com/members/50544/
60052526525911290500.png

تاریخ انتشار: پاییز 2014
سازنده: Firaxis
ناشر:2K
سبک: استراتژیک نوبتی
پلتفرم ها: PC ،Linux ،Mac

من مشکل نصب دارم وقتی کرکو میریزم رو بازی کلیک میکنم ارور MSVCR110 رو میده لطفا کمک کنید

این فایل DLL رو دانلود کنید و پیست کنید در محل نصب بازی ، فولدری که exe بازی هستش.

تو سایت DLL که رفتید ، روی دکمه ی Download zip-file (پایین سمت راست) کلیک کنید و با توجه به 32 یا 64 بیتی بودن ویندوزتون انتخاب و دانلود کنید.

این فایل DLL رو دانلود کنید و پیست کنید در محل نصب بازی ، فولدری که exe بازی هستش.

تو سایت DLL که رفتید ، روی دکمه ی Download zip-file (پایین سمت راست) کلیک کنید و با توجه به 32 یا 64 بیتی بودن ویندوزتون انتخاب و دانلود کنید.
عزیز من اینکارو کردم ولی ارور قبلی رفت یه ارور دیگه ای اومد ارور dx11 با اینکه من ریختمش دایرکت ایکس 11 رو

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or