Child of Light

درود

Developer
(s) Ubisoft Montreal
Publisher(s) Ubisoft

Platform(s)
Microsoft Windows
PlayStation 3
PlayStation 4
Wii U
Xbox 360
Xbox One

Release date April 30, 2014

Genre: Platforming, role-playing
Mode: Single-player, multiplayer

تریلر HD
تریلر SD

این بازی روایتگر داستان یک پری با نام Aura است که در جستجو برای خانه اش، خودش را در سرزمین Lemuria می یابد و بایستی ملکه تاریکی را نابود کند. طی این سفر، Aura با پازل های مختلف و شخصیت های جالبی روبرو می شود.
Aura در این سفر تنها نیست و دوست آتشین او با نام Igniculus همراهش خواهد بود و داستان بازی از طریق دیالوگ بین Aura با همراهانش روایت خواهد شد. منبع الهام این بازی فیلم های سینمایی آقای Hayao Miyazaki از جمله Spirited Away و Howl’s Moving Castle است.
Child of Light یک بازی پلتفرمر دو بعدی می باشد که در هنگام نبردها از عناصر بازی های سبک JRPG بهره می برد. مبارزات نوبتی خواهد بود و هنگامی که نوبت Aura می شود زمان متوقف می شود تا بازیکن فرامین لازم برای اجرای جادو ها و حملات را بدهد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، نوار پایینی به دو قسمت “wait” و “cast” تقسیم شده است. اگر شما در قسمت cast حمله خود را اجرا کنید، می توانید حملات دشمن را دفع کرده و او را به اول نوار بفرستید:

Child-of-Light_09-10.jpg

در بحث زمان نیز Igniculus می تواند آن را هنگامی که دشمنان در حال آماده سازی حمله هستند، کند کند. این بازی دارای حالت co-op نیز است و نفر دوم در نقش Igniculus قرار خواهد گرفت و می تواند نبرد و گشت و گذار به Aurora کمک کند.
Child of Light با موتور UbiArt که قبلا در Rayman Origins و Rayman Legends استفاده شده بود ساخته خواهد شد

اطلاعات از : /A.R.A.$.H

تریلری از مراحل ساخت بازی

تریلری در مورد موسیقی بازی

با تشکر از دو دوست عزیز : امیر حسین و کیان

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
تاپیک up میشود :d
من یکی متنفرم از این بازی فقط بخاطر فایتینگش :| ولی بخاطر دمو بود که اوایل بازیش کردم شوتش کردم اونور . گفتم حیف بازی به این قشنگی که این بلا رو سرش آوردن .
از ظهر شروع کردم تا همین الان ، اول بازی گفتم چه معنی میده با فایر فلای هی کور کنی چشمو تا کند بشه روند پر شدن بعد attack یا defend کنی باز !! که چی بشه ! چقدر خسته کننده !! . تا level 3 به زور خودمو کشیدم گفتم ببینم آیتمها چیه بخاطر گرافیک هنری شاهکارش شاید تحملش کردم .
الان رسیدم lvl 7 تازه فهمیدم چقدر چسبنده شده بازی به تنم :d . واقعا فوق العادست . توصیه ای که به دوستان دارم اینه که ابتداش عمرا با گیم پلی حال کنید . ولی به مرور بازی به سلیقه شما نزدیکتر میشه و همینطور جذابتر . از دستش ندید .
UBI اولین تجربه هاش همیشه شاهکار در اومده . اینم همینطوره .

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
این بازی هم پلات ... هوووممم :-/ 100% :d شد تروفیاش .

بر خلاف SWAPPER که همش 2 ساعت بهم حال داد با این بازی 2 روز نفس کشیدم .

داستان : 8 . با یک داستانی مواجه میشیم که توی بیشتر کارتونها و انیمیشنها کلیشه شده . ولی چون با بازی تجربه نشده و نقاط قوت داستان مثل عمیق بودن روابط کارکترها و گفتمانی که در گیم پلی و در طول این سفر زده میشه اون کلیشه ها و حدسهایی که میشه زدو بیرنگ و جاش رو احساسات زیبا نسبت به روند داستانی پر میکنه .
گیم پلی : 7 . با اینکه LVهای زیادی برای هر کدوم از شخصیتها گذاشته شده و قابلیت سوییچ شدن دارن متاسفانه پس از مدتی اون جذابیتی که اتفاقا بیشترش در همین بخش مبارزستو از دست میده . مخصوصا اگر به دنبال LVL UP کردن باشید . هر چقدر هم سعی کنید باید خیلی مبارزه داشته باشید تا تمام خونه ها رو بتونید پر کنید . ولی قابلیتهای هر کدوم منحصر به فردو مناسب همون شخصیته .
گرافیک هنری : 10 . بی نظیر

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
اقا من غول مرحله اخر این بازی رو موندم چجوری باید رد کرد ؟ همون سیاهه :(( من الان سه ساعته دارم میرم اصلا رد نمیشه لعنتی لول کاراکترام رو 33 تا 35 هست یه چیزی تو سایت خود بازی بود که باید یه سری اسکیل خاص باز میکردی که این مرحله اسون بشه ولی من اشتباهی چیزای دیگه رو باز کردم الان چه کار کنم روشی کسی بلده ؟ رفتم تو مراحل دیگه ادم کشتم که لول اب شم اسکیل بگیرم ولی اصلا تاثیری نداره و لول اب نمیشم دشمنا هم تو یه ضربه میمیرن xp خیلی کم میدن چه بدبختی بود اخه :((

ویرایش : خوب رد شد با هر مصیبتی بود :d ولی عجب بازیی بود :d

آخرین ویرایش:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
حیف نتونستم با این بازی ارتباطی بر قرار کنم برعکس همه حال نکردم
سیستم مبارزه ها رو مخم بود کلا بعد از چند ساعت خسته شدم از بازی
اینم نظر من بود

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
حیف نتونستم با این بازی ارتباطی بر قرار کنم برعکس همه حال نکردم
سیستم مبارزه ها رو مخم بود کلا بعد از چند ساعت خسته شدم از بازی
اینم نظر من بود

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

منم خوشم نیومد خوب شد نخریده بودمش قبلا :d

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
آخه Indie هم نیست :-" ناشر به این غولی بالا سرشه:-"
بهتره در کل بگیم بازی های گوگولی! :D :)) که شامل بازی های دانلودی ناشرین بزرگ هم بشه:))

ارزش همون 15 دلار هم داشت:-" گیم پلیش نسبت به بازی های دانلودی بلند بود و ارزش تکرار زیادی هم داره :D بقیه چیزاشم که گفتی:x

در کل بخرید :D فعلا یک نفر به راه راست هدایت شد:x :d
امیر خب ما هم به راه راست اومدیم ! البته به صورت فری !
خدایی بدجور چسبیده ! فقط یه چیزی همین الان رفت ذو اعصابم ! مثل بچه آدم داشتم همه تروفی هاش رو میگرفتم؛ الان رسیدم به رابرت ( همون تیرانداز ه ) ولی تروفی اضافه شدنش به پارتی رو نداد ! از بازی هم اومدم بیرون رفتم تو فرقی نکرد . با رابرت چندتا دشمن کشتم بازم نداد !
چی کار کنم ؟؟؟؟

Sent from my Nexus 5

ویرایش : حل شد

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
@Akiba

امير بيا يه كم بحث كنيم :d

خوب من هم فكر كنم حدود 80% بازي رو بازي كردم
الانه اون جام كه اون سربازه AURORA رو از زندان ازاد مي كنه چقدر ديگه مونده ؟

واقعا" اون اوايل برام ازار دهنده بود چون ارتباطي نتونستم باهاش برقرار كنم ولي بعدش كم كم كه دستم راه افتاد برام جالب شد
كلا" سيستم گيم پلي بازي چيز خاصي نداره و خيلي ساده است اما براي يه سري ميتونه جالب بشه بيشتر هم حالت پازلي و دست بجنبون داره تا بتوني نوبت حريف رو عقب بندازي يا چيزي بهش بزني كه زود بتركه

كاراكتر ها هم جالب اند ولي عملا" با FINN و ROBERT خيلي ساده ميشه همه رو له كرد :d الان اون GEN رو نگرفتم چه مدلي بايد گرفت ؟:|

از توي اون اينه و در كه داشتم رد ميشدم كاراكترها ايستاده بودن باهاشون صحبت كردم ديدم از تو پارتي رفتن بيرون :| الان تتريس رو از دست دادم كه مهم نبود برام ولي روبلا خيلي مهم بود براي هيل كردن :| الان يعني اين دوتا رفتن بيرون ؟ بعد هم فايرفلاي صحبت كردم رفت اون هم :| ديگه ترسيدم با بقيه صحبت كنم از تو در رد شدم :|
الان هيلر ندارم چه كنم =(( معجون ها هم كه به درد خودشون ميخوره :|

اين بالاتر رفيقمون گفت بايد اسكيل خاصي باشه تا راحت تر رد كنيم :| اسكيله چيه ؟:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر