che joori voice konim ba shabake

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
Salam sharmande ke man farsi naminevisam chon aslan balad nistam farsi benevisam (CHON IEKI AZ MAN IRAD GEREFTE BOOD TOO IN SITE KE MIGOFT FARSI BENEVISAM)
Man ba khanevade 4 system darim ina ro man shabake kardam ama namidoonam che joori ba ham voice konim hata 1PC to 1PC namidoonam che joori baiad voice konim ekhlelafe ma 3 tabaghe mishe moondam che joori in karo konam?KOMAK MIKHAM

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین
IN SITE KE MIGOFT FARSI BENEVISAM)
Man ba khanevade 4 system darim ina ro man shabake kardam ama namidoonam che joori ba ham voice konim hata 1PC to 1PC namidoonam che joori baiad voice konim ekhlelafe ma 3 tabaghe mishe moondam che joori in karo konam?KOMAK MIKHAM

سلام شرمنده که من فارسی نمینویسم چون الان بلد نیستم فارسی بنویسم (چون یکی از من ایراد گرفته بود تو این سایت که میگفت فارسی بنویسم)
من باخانواده 4 سیستم داریم اینارو من شبکه کردم ولی نمیدونم چه طور با هم voice کنیم حتی 1 پی سی به یک 1 پی سی رو هم نمیدونم چه طوری باید با هم voice کنیم اختلاف ما 3 طبقه میشه مومندم چه طوری این کار رو بکنم؟ کمک میخوام.

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
نحوه ایجاد Voice بر روی شبکه

با سلام خدمت robofal جان
می خوام برات بگم چی کار کنی که کامپیوترهای داخل یک شبکه LAN با هم حرف بزنن ! :)
این کار خیلی ساده است. (خیالت راحت:razz: :cheesygri )
  1. ابتدا بر روی start رفته و گزینه run را کلیک کنید.
  2. حالا در داخل پنجره run عبارت conf را وارد کن و Enter را بزن. بعد از چند لحظه برنامه NetMeeting اجرا می شود.
  3. حالا یک سری پنجره باز می شود که باید یکی یکی محتویات آنها رو اگر لازم داشت پر کنی و NEXT رو بزنی. در مراحل آخر هم یک پنجره درمورد تنظیم صدای میکروفن باز می شه.
  4. بعد ار پایان مرحله 3 حالا خود برنامه باز می شه. تنها کاری که شما باید بکنی اینه که به منو Call بری و گزینهAutomaticaly Accept Calls رو تیک بزنی. بعد دوباره از داخل همین منو گزینه ...Host Meeting رو انتخاب کنی. (بعد روی دگمه OK رو کلیک کن)
  5. حالا اگر اسم خودت رو داخل صفحه اصلی برنامه دیدی کار با کامپیوتر خودت تمام است.
  6. حالا بر روی کامپیوتر های دیگر هم مراحل 1 تا 3 رو اجرا کن.
  7. حالا روی آن کامپیوتر ها به جای این که Host Meeting بکنی باید IP کامپیوتر خودت رو که مثلا در طبقه پایین است را در قسمتی که کنار ان تلفن دارد وارد کنی و بر روی تلفن کلیک کنی
تمام شد حالا دیگه می تونی با هر کی دوست داری حرف بزنی :) البته این برنامه خیلی امکانات بیشتری هم داره یه کم باهاش ور برو خودت می فهمی.
راستی نفهمیدم با دگمه های فارسی روی کیبورد آشنایی نداری یا نمی دونی چه طوری می شه فارسی تایپ کرد:confused:
باز هم اگر هر مشکلی بود بگو تا برات اگه تونستم حل کنم.

آخرین ویرایش:

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
mer30 az lotfet ama ...

salam mer30 lotf kardi ama man netmeeting ro balad boodam biaramo in chiza ama namitoonam bahash voice konam har konim mikonam namishe voice konim age mishe iek barname behem moardefi kon ba zekre site download ke beshe too bazi har azash estefade konim

?dar zemn bazi call of duty 2 khodesh voice chat dare ama che joori voice chat konim

soali ke posidi dar morde farsi neveshtane man
1-man sakhtame farsi benevisam akhe baraie iek khat 1 saat baiad vaght bezaram
2-man emllae farsim hamishe zaiyf boode az 10 kalame 9 tash eshtebast:cheesygri

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
سلام مجدد
ببین robofal جان اولا من netmeeting رو دارم و برای من خیلی خوب کار می کنه تو voice. اولا مطمئن شو که volume میکروفنت درسته و کار می کنه . بعدش اگه تو netmeeting بری و روی دگمه Adjust volume control (آیکونش شبیه بلندگو) بری اونجا اگه تو میروفن حرف بزنی معلوم میشه که voice کار میکنه یا نه.
بعدشم در مورد call of duty باید بگم که من اونو تو LAN تست نکردم هنوز اگه تست کردم حتما بهت میگم.
در مورد برنامه ای که بشه باهاش تو بازس چت کرد یا همدیگرو دید می تونم بگم که اگه کارت گرافیک asus داشته باشی یه برنامه به نام Game Face توی سی دیس داره که اصلا برای همین کاره یعنی تو بازی با بقیه ارتباط داشته باشی. البته فکر می کنم که با همه کامپیوترها سازگار باشه.
اگه توی google بگردی حتما پیداش می کنی .ASUS game face
اگه چیز دیگه ای هم پیدا کردم بهت می گم.
قربانت:razz:

hosseinrz

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1
یک جستجو توی گوگل بزن
کلمات کلیدی بدرد زیر شاید یه برنامه ساده خوب پیدا کردی
LAN voice
LAN Messenger
Lan Call
LAN CHAT
البته من خودم با وایرلس از طریق همین Netmeeting با یکی از دوستانم صحبت کردیم.
اینهم خوب جواب میده.

موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر