CES 2013 رونمایی ار تابلت 4K مبتنی بر Windows 8

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
md23wwwwsaps6n94huq.jpg

zn8s4ikielltfi4bu7h.jpg

ifi7akrz2xjfgpl93s.jpg

در مراسم افتتاحیه سالن پاناسونیک در نمایشگاه CES 2013 در خلال سخنرانی کازوهیرو سوگا پرزیدنت این کمپانی پاناسونیک از تابلت 20 اینچی مبتنی بر Windows 8 با رزولوشن 4K و صفحه تاچ اسکرین پرده برداری کرد.به نقل از سایت engadget:
Wow. Panasonic has just dropped a bomb in the form of a 20-inch Windows 8 tablet sporting a whopping 4k resolution. Our man on the scene liveblogging, Mat Smith, said it "looks like a photo" in person, with great viewing angles, and it sports a touchscreen display and stylus, to boot -- with super-detailed stylus manipulation of images also possible according to Panasonic. The company hasn't revealed any more details, but we saw a similar screen from the company last year, and the beast is already parked at Panasonic's booth here at CES 2013, so we're planning to get our mitts on it and give a full report. Stay tuned
منبع:

Panasonic reveals 20-inch, 4K resolution Windows 8 tablet

dream maker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
36
مخصوص عکاسا و گرافیستا ساختنش ولی خیلی باید خوب باشه میشه تو خونه جای یه pc ازش استفاده کرد مشخصات سخت افزاریش خیلی قویه.

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
4k رو 20 اینچ یعنی رکورد تراکم پیکسلو زده قیمتشم باید 4k باشه :d
تراکم پیکسلش 220 میشه
شاید به نسبت گوشیهای جدید fullHD , با صفحه 5 اینچی {440 ppi} کمتر به نظر میاد
ولی باید به این نکته توجه کرد فاصله ای که یک تبلت 20 اینچی با چشم داره, خیلی بیشتر از فاصله ای هست که یه گوشی 5 اینچی با چشم داره
در این صورت باز هم کیفیت تصویر فوق العاده ای باید داشته باشه

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
تراکم پیکسلش 220 میشه
شاید به نسبت گوشیهای جدید fullHD , با صفحه 5 اینچی {440 ppi} کمتر به نظر میاد
ولی باید به این نکته توجه کرد فاصله ای که یک تبلت 20 اینچی با چشم داره, خیلی بیشتر از فاصله ای هست که یه گوشی 5 اینچی با چشم داره
در این صورت باز هم کیفیت تصویر فوق العاده ای باید داشته باشه

سلام تو p30 یک مقدار در موردش صحبت شده دارم یه مقاله کامل جمع میکنم که با جزئیات باشه و مجموعه ای از اطلاعات دقیقتر رو شامل بشه چون هنوز خود سازنده اطلاعات رسمی در موردش منتشر نکرده کامل که شد خبرشو اینجا میزارم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر