Cemu | Wii U Emulator

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
این هم فایل کامل cemu 1.7.5 همراه با شیدر کش مطمئن و گرافیک پک 2k و HighResShadow و AARemoval .

cemu175_066f500d8bce488
درود
نسخه فیت گریلو گرفته بودم
الان بازیرو چجوری به این بشناسونم
تو فایلاش چیزی پیدا نکردم

• Like
Reactions: ehsanservat

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
درود
نسخه فیت گریلو گرفته بودم
الان بازیرو چجوری به این بشناسونم
تو فایلاش چیزی پیدا نکردم
بنده هم همون نسخه فیت گرل رو دارم.

کل پوشه Cemu قدیمی رو بردارید و کل این جدیده رو جایگذاری کنید.

حتما حواستون باشه موقع اجرای cemuقبل از بارگزاری بازی, داخل option تنظیمات گرافیک پک رو(گزینه ۲k یا همون ۱۴۴۰p و HighResShadow و AARemoval ) تیک بزنید.

پ.ن : اگر مانیتورتون ۲k نیست پس گرافیک پک مناسب مانیتور خودتون مثل fullHd یا ۴k رو استفاده کنید.

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
بنده هم همون نسخه فیت گرل رو دارم.

کل پوشه Cemu قدیمی رو بردارید و کل این جدیده رو جایگذاری کنید.

حتما حواستون باشه موقع اجرای cemuقبل از بارگزاری بازی, داخل option تنظیمات گرافیک پک رو(گزینه ۲k یا همون ۱۴۴۰p و HighResShadow و AARemoval ) تیک بزنید.

پ.ن : اگر مانیتورتون ۲k نیست پس گرافیک پک مناسب مانیتور خودتون مثل fullHd یا ۴k رو استفاده کنید.
برای بایونتا 2 هم میشه استفاده کرد؟

• Like
Reactions: ehsanservat

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
هر بار که میخوایم بریم تو بازی این کامپایل باید انجام بشه یا نه؟
یه خورده تو مخه:)

نه. تنها کاری که هربار باید انجام بدید , تیک زدن گزینه Gx2SetGpufence یا همون HACK در بخش اپشن Cemu است.
برای بایونتا 2 هم میشه استفاده کرد؟

خود بایونتا تنظیمات گرافیکیش هست . تو همون option برید داخل graphic pack مشخصه.

در مورد تفاوت شیدر کش هم اطلاعی ندارم. احتمالا باید شیدر کش مخصوص خودش رو دانلود کنید و به پوشه transferable داخل cemu منتقل کنید.

• Like
Reactions: yaran

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
cemu175_066f500d8bce488
دوستان عزیز لطف کنن بگن کسایی که اجراش کردن روی کدوم ویندوز و چه بیتی اجرا کردن یکی که اجرا کرده توضیح کامل با جزئیات بده نه بگه این ورژن نصب کن اجرا کن

من که تا فعلا هرچی میکنم اجرا بشو نیست

من روی شبیه ساز دریم کست 5ساعت وقت گذاشتم اجرا نشد تا یه بنده خدایی آقای سایلنت که هردوی ما توی بخش دانلود بازی های ایکس باکس فعالیت داریم گفت ویندوز من 32 بیته
درجا رفتم ویندوز7 رو که 64 بیتی بود عوض کردم روی 32 بیت نصب کردم راحت اجرا شد اتینم همونه انشالا بگید که نصب کردم اوکی شد این بخش دانلود بازی های وی یو رو هم به عهده بگیرم و راش بندازم

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
من بازی تا دیروز با این فایلایی که دوستمون گذاشتن اجرا میشد.
الان میرم تو بازی بعد اینکه continue میزنم با یک لودینگ بسیار طولانی موجه شدم در حد 3-4 دقیقه یعدشم هم همینطوری صفحه سیاه میمونه علامت لود پایین سمت چپ هست ولی هیچ اتفاقی نمیوفته مشکل از کجاست؟

الان تست کردم این مشکل رو فقط با 1.7.5 دارم عجیبه
سیوها رو هم پاک کردم الان بعد اونجا که میگه link open your eyes کلا ثابت میمونه اتفاقی نمیوفته
(الان 10 ذقیقه گذاشتم همونطوری باشه اجرا شد منتهی با ماکسیمم 7 فریم نمیدونم چشه رو 1.7.5 فقط اینجوریه فقط دفعه اول خوب اجرا شد )
نسخه فیت گرل کمک کنید هرکی راه حلی داره

پیوست: رو 1.7.3 , 1.7.4 تست کردم فکر کنم 1.7.5 مشکل داره یا با 1.1.0 یا win 10 64 bit

آخرین ویرایش:

amymor

کاربر سایت
Mar 20, 2015
25
cemu175_066f500d8bce488
دوستان عزیز لطف کنن بگن کسایی که اجراش کردن روی کدوم ویندوز و چه بیتی اجرا کردن یکی که اجرا کرده توضیح کامل با جزئیات بده نه بگه این ورژن نصب کن اجرا کن

من که تا فعلا هرچی میکنم اجرا بشو نیست

من روی شبیه ساز دریم کست 5ساعت وقت گذاشتم اجرا نشد تا یه بنده خدایی آقای سایلنت که هردوی ما توی بخش دانلود بازی های ایکس باکس فعالیت داریم گفت ویندوز من 32 بیته
درجا رفتم ویندوز7 رو که 64 بیتی بود عوض کردم روی 32 بیت نصب کردم راحت اجرا شد اتینم همونه انشالا بگید که نصب کردم اوکی شد این بخش دانلود بازی های وی یو رو هم به عهده بگیرم و راش بندازم
من بازی تا دیروز با این فایلایی که دوستمون گذاشتن اجرا میشد.
الان میرم تو بازی بعد اینکه continue میزنم با یک لودینگ بسیار طولانی موجه شدم در حد 3-4 دقیقه یعدشم هم همینطوری صفحه سیاه میمونه علامت لود پایین سمت چپ هست ولی هیچ اتفاقی نمیوفته مشکل از کجاست؟

الان تست کردم این مشکل رو فقط با 1.7.5 دارم عجیبه
سیوها رو هم پاک کردم الان بعد اونجا که میگه link open your eyes کلا ثابت میمونه اتفاقی نمیوفته
(الان 10 ذقیقه گذاشتم همونطوری باشه اجرا شد منتهی با ماکسیمم 7 فریم نمیدونم چشه رو 1.7.5 فقط اینجوریه فقط دفعه اول خوب اجرا شد )
نسخه فیت گرل کمک کنید هرکی راه حلی داره

پیوست: رو 1.7.3 , 1.7.4 تست کردم فکر کنم 1.7.5 مشکل داره یا با 1.1.0 یا win 10 64 bit

من هم همین مشکل رو با 1.7.5 داشتم ولی فهمیدم چشه
راه حلش اینه که قبل از بازکردنش به اینترنت وصل باشی در این صورت بعد از بازکردن بازی میبنی بالای صفحه نوشته verified، بعد توی loading اگه خواستی نت رو قطع کن
اگه به اینترنت وصل نباشی بالا نوشته unverified/slow
اگه کسی نسخه ی آفلاین 1.7.5 رو داره بذاره اینجا.

• Like
Reactions: SAGAD

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,117
نام
محمد علی
من هم همین مشکل رو با 1.7.5 داشتم ولی فهمیدم چشه
راه حلش اینه که قبل از بازکردنش به اینترنت وصل باشی در این صورت بعد از بازکردن بازی میبنی بالای صفحه نوشته verified، بعد توی loading اگه خواستی نت رو قطع کن
اگه به اینترنت وصل نباشی بالا نوشته unverified/slow
اگه کسی نسخه ی آفلاین 1.7.5 رو داره بذاره اینجا.
مساله اینه که این نسخه مخصوص حامیان مالی برنامه است. نسخه رایگان آخر آوریل میاد.
برنامه هم در ابتدای اجرا وصل میشه به اینترنت که DRM خودش رو چک کنه. این نسخه ای که ما داریم، کرک شده یا هرچیز دیگه، وصل میشه به اینترنت و
OK میشه. ولی حتماً باید به اینترنت متصل بشه.

فکر می کنم 30 آوریل نسخه عمومی بیاد که این داستان ها رو نداره.

البته احتمالاً بعدش دوباره نسخه 1.7.6 (یا هر شماره دیگه ای) برای حامیان مالی منتشر میشه و باز همین داستان برقراره.

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
خب موضوع اینه من همین ورژن 1.7.5 رو دان کردم ولی اکسترک میکنم اجرا میکنم ارور میده ببینم کسی رو ویندوز 32 بیت سون امتحان کرده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر