CBOAT: از حقایق پشت پرده ماکروسافت می‌گوید. نداشتن پخش مستقیم، و کم شدن 13 کشور

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
Xbox-One-660x330.jpg

درود.

در این چند روز اخیر خبرهای تازه‌ای پیرامون ماکروسافت در سایت‌های خبری منتشر شد. از 21 کشوری که قرار بود X1 در زمان لانچش در آن‌ها متشر شود، طبق گفته مسئولین به 13 کشور کاهش یافت و دلیلش "منطقه‌ای" عنوان شد. یکی دیگر از خبرهای جالب توجه در مورد این شرکت این است پخش زنده‌ای در Gamescom نخواد داشت و طبق حرفی که دیروز آقای Phil Spencer زد، برنامه ضبط شده کنفراس را می‌توانید بعدا مشاهده کنید. حال دلایل این رفتارها چیست(؟) طبق خبری که CBOAT در سایت NeoGaf منتشر نمود حقایق پشت پرده این مسائل و دیگر چیزها را برای ما مشخص نمود (هر چند هنوز به طور دقیق مشخص نیست)

حقیقت اول:

• دلیل اینکه همایش ماکرو در گیمزکام به صورت Live Stream نیست به این خاطر است که معماری کنسول Xbox 1 هنوز به آن طور که باید و شاید کامل نشده. ماکرو در عملکرد SDK که چند هفته پیش منتشر کرد دچار افت 15 الی 20 درصدی شده است. CBOAT تصریح می‌کند این جور مسائل همیشه در ساخت کنسول‌ها پیدا می‌شود و قابل حل است، ولی اضافه می‌کند این مشکل احتمالشکم است که تا عرضه ماه October حل شود.

حقیقت دوم:

• قرار بود اول لانچ دستگاه در 21 کشور باشد ولی 13 کشور را کم کردن و گفتن مسائل منطقه‌ای، این حرف چرت است برید به زبان رسمی این کشورها نگاه کنید این ها همش بر می‌گردد به مسائل مربوط به عملکرد دو ماه پیش آن‌ها.

حقیقت سوم:

• SDK کنسول PS4 کاملا آماده است و در اواخر ماه اکتبر ریلیز می‌شود.

این منبع (گفته می‌شود یکی از کارکنان خود ماکروسافت می‌باشد) در ادامه سخنان خود نیز اضافه می‌کند بازی Big Park کنسل شده و کل studio تمرکزشان بر روی TV services است.

تمام استعدادهای بزرگ یا ماکرو را ترک کردند و یا به Big Tusk رفتند. Rare همچنان بر روی کینکت تمرکز کرده است.

اوایل ماه September سورپرایزس خواهد بود. با عرض پوزش بسیار در این 24 ماه گذشته چیزی که من شاهد آن بودم این است که در حال حاضر SKU‌ـیی بدون کینکت خبری نیست.

نکته: ترجمه به هیچ عنوان در منبع روان و خوب نیست.
ign

Last edited by a moderator:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دست های پشت پرده :))
احتمالا منتظرن ناسا برنامه جاسوسی ـش رو سریع برسونه به مایکرو تا بچپونن داخل کنسول !!

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
هرچند حرفی که میگم چرتو پرته ولی واقعا دلم میخاد ماکرو تو این نسل با کله بخوره زمین تا بفهمه که کنسول ینی جاپون/ینی نینتندو ینی سونی و دیگر هیچچچچچچ :))

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
از فروم IGN !
1) ترجمه ناقص هست. یه سری مواردش کلا ترجمه نشده. اگه خبر هست که باید کامل و بدون تغییر ترجمه بشه که اینجوری نیست. حالا کاری نداریم دلیلش چیه !

مورد اول:

• دلیل اینکه همایش ماکرو در گیمزکام به صورت Live Stream نیست به این خاطر است که معماری کنسول Xbox 1 هنوز به آن طور که باید و شاید کامل نشده. ماکرو در عملکرد SDK که چند هفته پیش منتشر کرد دچار افت 15 الی 20 درصدی شده است. CBOAT تصریح می‌کند این جور مسائل همیشه در ساخت کنسول‌ها پیدا می‌شود و قابل حل است، ولی اضافه می‌کند این مشکل احتمالشکم است که تا عرضه ماه October حل شود.

یادمه دوستان به یه ترجمه گیر میدادن که اون کلمه "بی نظیر" از کجا اومده ! دقیقا در مورد اینجا هم هست. الآن اون کلمه های بلد شده کلا تو متن وجود ندارن و جوره دیگه ای ترجمه شدن.

this is a normal setback for console development, and will be fixed

داره میگه مشکل کامل عادیه تو طول ساخت و حل میشه. Will یعنی قطعا نه احتمالا ! در مورد عرضه هم نگفته اکتبر. گفته امکانش نیست اکتبر عرضه بشه

مورد دوم هم میگه مشکل به زبون کنسول هست. که اینم عوض شده.

خوبه که حداقل فقط مورد سوم بدون هیچ تغییری ترجمه کردید

تمام استعدادهای بزرگ یا ماکرو را ترک کردند و یا به Big Tusk رفتند. Rare همچنان بر روی کینکت تمرکز کرده است.

lol این الآن ترجمه اونه ؟! کلا خبر Big Park رو هرجوری خواستید تغییر دادید نوشتید اینجا. کلا جالبه

اینم که کلا حذف شده. حالا چرا معلوم نیست:
MS has picked up a Platinum exclusive... And has no plans to release in NA/Europe. Talks with other JP devs are also ongoing, but CBoAT can only guarantee this one.

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
این منبع (گفته می‌شود یکی از کارکنان خود ماکروسافت می‌باشد) در ادامه سخنان خود نیز اضافه می‌کند بازی Big Park کنسل شده و کل studio تمرکزشان بر روی TV services است.

Oh!~~~~~~~~~~~

بنظر میرسه مایکرو داره حسابی زور میزنه تا کنسولش رو همزمان با PS4 عرضه کنه! خدا کنه حماقت نکنه تهش یه چیزی عنی 360 نشه که زرت و زورت سه چراغ میشد!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
از فروم IGN !
1) ترجمه ناقص هست. یه سری مواردش کلا ترجمه نشده. اگه خبر هست که باید کامل و بدون تغییر ترجمه بشه که اینجوری نیست. حالا کاری نداریم دلیلش چیه !

مورد اول:

یادمه دوستان به یه ترجمه گیر میدادن که اون کلمه "بی نظیر" از کجا اومده ! دقیقا در مورد اینجا هم هست. الآن اون کلمه های بلد شده کلا تو متن وجود ندارن و جوره دیگه ای ترجمه شدن.

داره میگه مشکل کامل عادیه تو طول ساخت و حل میشه. Will یعنی قطعا نه احتمالا ! در مورد عرضه هم نگفته اکتبر. گفته امکانش نیست اکتبر عرضه بشه

مورد دوم هم میگه مشکل به زبون کنسول هست. که اینم عوض شده.

خوبه که حداقل فقط مورد سوم بدون هیچ تغییری ترجمه کردید

lol این الآن ترجمه اونه ؟! کلا خبر Big Park رو هرجوری خواستید تغییر دادید نوشتید اینجا. کلا جالبه

اینم که کلا حذف شده. حالا چرا معلوم نیست:

مثلا الان زور زدی بالا پایین کردی که به قول خودت ایراد بگیری؟ LOL بابا جان. اخر صفحه هم توضیح دادم منبع خبر خوب ترجمه نکرده. اون احتمال و قابل حل هم باز هم LOL چون اصل خبر معنی رو رسونده من هم نوشتم این مسائل در ساخت کنسول عادی هست و قابل حل هست باز هم لول به شما که من کجا نوشتم احتمالا؟

ما بقی موارد هم هیچ مشکلی ندارند

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
مثلا الان زور زدی بالا پایین کردی که به قول خودت ایراد بگیری؟ LOL بابا جان. اخر صفحه هم توضیح دادم منبع خبر خوب ترجمه نکرده. اون احتمال و قابل حل هم باز هم LOL چون اصل خبر معنی رو رسونده من هم نوشتم این مسائل در ساخت کنسول عادی هست و قابل حل هست باز هم لول به شما که من کجا نوشتم احتمالا؟

ما بقی موارد هم هیچ مشکلی ندارند

بله خب. تغییر تمام قسمت ها و خذف بخش هاش مخصوصا مورد 4 به دلایل امنیتی (تو پست بالا کاملا مشخص کردم) مشکلی نداره. همینطور قابل حل ! lol ! انگلیسی جالبیه کلا
معنی مشکل نداشتن هم فهمیدیم. ادامه بدید با قدرت

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
این ماکروسافت هم خود درگیری داره ها . فقط به عشق 360 هنوز ازش حمایت می کنیم ! )x

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
بله خب. تغییر تمام قسمت ها و خذف بخش هاش مخصوصا مورد 4 به دلایل امنیتی (تو پست بالا کاملا مشخص کردم) مشکلی نداره. همینطور قابل حل ! lol ! انگلیسی جالبیه کلا
معنی مشکل نداشتن هم فهمیدیم. ادامه بدید با قدرت

خیر عزیزم مشکل شما اینه که هر جا خبری از مایکرو زده می‌شه فکر می‌کنید زننده خبر، به فکر ترول این شرکت یا فن‌ها هست. مورد 4 برای شخص من به هیچ وجه قابل درک نبود که منظورش دقیق چی هست لذا برای اینکه اشتباهی صورت نگیره از زدنش خودداری کردم.

کلا این گونه ایرادا گرفتن ماهیت مشخصی داره پس موفق باشید. من در آخر خبرمم این رو شاره کردم که متن ترجمه شده خوب نیست

نکته: ترجمه به هیچ عنوان در منبع روان و خوب نیست.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,751
نام
علی
در کل اوضاع برا مایکروسافت خوب پیش نمی ره و کسی نمی تونه انکار کنه که سونی با کنسولش در شرایط خیلی بهتری هست و مایکروسافت کمی آشفته هست!
امیدوارم مشکلات مابکروسافت به زودی حل بشه ولی چیزی که من متوجه شدم این هست که مایکروسافت فکرش رو نمی کرده که کنسولش رو مجبور باشه تو 2013 عرضه کنه و فک کنم این کنسول قرار بوده یک سال دیر تر از زمانی که الان برا انتشار اعلام شده به بازار بفرسته!
با تشکر از مترجم عزیز

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
خیر عزیزم مشکل شما اینه که هر جا خبری از مایکرو زده می‌شه فکر می‌کنید زننده خبر، به فکر ترول این شرکت یا فن‌ها هست. مورد 4 برای شخص من به هیچ وجه قابل درک نبود که منظورش دقیق چی هست لذا برای اینکه اشتباهی صورت نگیره از زدنش خودداری کردم.

کلا این گونه ایرادا گرفتن ماهیت مشخصی داره پس موفق باشید

بله خب ماهیت ایراد گرفتن مشکل داره ولی اشتباه نوشتن نه.
من تیکه به تیکه کاملا دقیق نوشتم مشکل داره ترجمه شما. نه یکی دوتا بلکه همش
پس اگه مورد 4 رو نفهمیدید لازم نیست خبر رو ترجمه کنید. بذارید کسی که فهمیده بنویسه. نه اینکه ناقص باشه. چون شما فقط ظاهرا مورد 4 نبوده. کلا خبر رو هیچ جاش رو متوجه نشدید. پس لازم نبوده خبر رو حذف کنید و تغییر بدید یا تیتر دلبخواه بزنید.

ما رو هم خدایی ناکرده چیزی تصور نکنید. داریم با چشم خودمون تغییرات و حذفیات رو میبینیم.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,536
نام
محمد
دلیل اینکه همایش ماکرو در گیمزکام به صورت Live Stream نیست به این خاطر است که معماری کنسول Xbox 1 هنوز به آن طور که باید و شاید کامل نشده
به نظرم دلیل بی ربطی هست :D مگه تو E3 که کنفرانس رو زنده نشون داده بودن معماری کنسول کامل شده بود؟ تازه E3 که واسه 2 ماه پیش هم بود :D البته اگه اشتباه نکنم این بابا چند وقت پیش گفته بود به دلیل مشکل تو عملکرد ESRAM مایکروسافت مجبور شده فرکانس GPU رو کاهش بده ولی چند روز پیش مایکروسافت گفته بود فرکانس GPU رو افزایش داده! حالا این وسط یا ایشون داره اشتباه میگه یا مایکروسافت داره خالی می بنده :D

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
کلا معنی و مفهموم "حقیقت" از بیخ عوض شد:d
البته کاهش فرکانس GPU به مراتب از انحصاری PG برای ژاپن(wut) واقعی تر به نظر میاد:d

- - -ویرایش - - -

یه Dev از مایکروسافت در جواب Cboat
Personally, I don't think this person works at Microsoft based on things he has said so far, I feel like most of the time he is over-simplifying things. I'm going to give my take on what he's "revealed" this time.
1) This entire point is vague. Not sure what he is referring to when he says our architecture isn't ready. If he is saying our architectural design isn't finalized, that is completely wrong. I'm going to assume he means certain features aren't fully ready to be shown, which is true. That being said, I don't see how this has anything to do with Microsoft not streaming Gamescom. Perhaps he meant because some of our features are not yet ready, the overall experience will be so terrible, streaming the conference would show how badly our console runs. Well, we will have 100+ playable consoles at Gamescom. Clearly not the case. The official word has always been Xbox One will launch in November.
To say that our latest July/August DurangoXDK (I assume this is what he meant by SDK) dropped performance by 15-20% across the board, this would mean I as well as a lot of people seriously screwed up somewhere, and I should be freaking out right now. Last time I checked the perf tests, they are on an upwards trend.
2) There are no yield issues I have heard of from my leads, their leads, or our executives. What was told company wide is we will sell 100% of our production inventory on launch based on pre-order numbers. Every console we make until launch will need to go out the door. There is the possibility of our executives simply not revealing the yield issues to us because they don't want to hurt morale. I doubt this is the case.
Points 3, 4, and 5 I have no idea.
6) This isn't news. Marc Whitten has publicly said that the every console will be a dev kit functionality will not be ready at launch and added at a later date. More info will be shown at Gamescom.
7) Not news again, the same day Marc Whitten revealed the Kinect does not have to be plugged in, we confirmed there will not be a Kinect-less Xbox One at launch.
On the possibility of this happening March/April 2014, I have no idea. But to say the Xbox One's launch numbers will be a fallout is unfounded
.
منبع

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر