Catherine | Xbox 360

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
یعنی بمیره این Atlus، اینقدر این بازی های شر و ورش روی DS بازی کردم، حالا که یه بازی درست حسابی برای کنسول های HD میده فقط برای ژاپن)x

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یعنی بمیره این Atlus، اینقدر این بازی های شر و ورش روی DS بازی کردم، حالا که یه بازی درست حسابی برای کنسول های HD میده فقط برای ژاپن)x
فقط برا ژاپن هم نیستا ممد ! یعنی تا الان خبری از UC نبوده ولی به احتمال زیاد میاد ! نشه یه موقع نیاد :| :D .

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ای بابا!قبل از اینکه بازی را بزاریم تو آرشیو باید کاورشو بکنیم!:d
می گم هنوز معلوم نشده خارج از ژاپن هم عرضه می شه یا نه؟خیر سرم رفته بود تو لیست انتظاراتم!

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
ای بابا!قبل از اینکه بازی را بزاریم تو آرشیو باید کاورشو بکنیم!:d
می گم هنوز معلوم نشده خارج از ژاپن هم عرضه می شه یا نه؟خیر سرم رفته بود تو لیست انتظاراتم!

ما که کپی میزنیم بر بدن فقط مشکل زبان ژاپنیه اشکال نداره میدیم فریدون برامون ترجمه کنه :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ما که کپی میزنیم بر بدن فقط مشکل زبان ژاپنیه اشکال نداره میدیم فریدون برامون ترجمه کنه :D
به کی هم میخوای بدی ترجمه کنه :D . این جور بازی ها هم معمولا روی ریجن J میاد ! باید صبر کرد و دید چه می شود :D .

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
به به به به
خوش به حال ما که جی داریم :d
ولی از شوخی گذشته خدا کنه این کاراش فقط برای فروش نباشه و بازی واقعا قشنگ باشه

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
ببین اروپایی ها چطوریند بازی با درجه سنی شون بازی می کنند تو ایران بچه 10 ساله gta و از این جور بازیا می کنه فکر کنم اگه آمار فروش این بازیا رو تو ایران بگیرند از کل دنیا بیشتره :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر