Castlevania: Mirror of Fate HD رسما تایید شد

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
آیا باید Castlevania: Mirror of Fate HD را تایید شده دانست؟

Castlevania-mirror-of-fate-art.jpg

به نظرتان Konami نسخه HD عنوان Castlevania: Mirror of Fate را برای کنسول ها منتشر خواهد کرد؟! "صد البته" این چیزی بود که بخش انگلیسی Konami در پاسخ به سوال مطرح شده گفت.
در مصاحبه با CVG، اعلام شد که Konami تمام بازی را به صورت HD نیز طراحی کرده است. Cox در این باره می‌گوید: "ما همه چیز را در حالت HD نیز طراحی کردیم؛ مراحل، بافت ها، مدل ها و همه چیز را و می‌خواهیم از برخی از این موارد در نسخه 3DS نیز استفاده کنیم. ما برای بازده بهتر بازی در نسخه 3DS مجبور به پایین آوردن وضوح تصویر در برخی صحنه ها شدیم اما نسخه HD و کامل را نیز در دست داریم."
وقتی از Cox در مورد انتشار این نسخه با وضوح کاملا HD سوال شد، وی پاسخ داد: "صد البته! ما این کار را انجام خواهیم داد؛ ما دوست داریم مردم تا جایی که امکان دارد به انجام این نسخه مشغول شوند. در حال حاضر قراردادی انحصاری با Nintendo داریم که آن ها می‌خواهند بازی با بالاترین حد خود و به بهترین شکل در دسترسشان باشد."
هنوز نسخه 3DS نیز منتشر نشده است و این عنوان برای پلتفرم مذکور، در تاریخ March 8 عرضه خواهد شد.
منبع

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
نمیدونم چرا احساس میکنم این بخش رو با من بودی :-? ( توهم توطئه :D )
ولی خب به شخصه بیشتر به داستان بازی علاقه دارم و میخوام بدونم بین LoS و LoS2 چه اتفاقاتی افتاده، البته گیم پلیش رو هم دیدم و از اون هم خوشم اومده :D
نه بابا خطاب به کسی نبود همینجوری گفتم که کسایی که نمیدونن بدونن :D

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
خیلی هم عالی میشه :D خیلی دوست داشتم بازیش کنم حالا قبل LOS2 بیاد ببینیم چه اتفاقاتی میفته :D
درکل استقبال میشه :D

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
در حال حاضر قراردادی انحصاری با Nintendo داریم که آن ها می‌خواهند بازی با بالاترین حد خود و به بهترین شکل در دسترسشان باشد."
امیدوارم نینتندو قرار دادش رو دائمی کنه تا از انحصار در نیاد یا حداقل برای wii u بیاد:d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
امیدوارم نینتندو قرار دادش رو دائمی کنه تا از انحصار در نیاد یا حداقل برای wii u بیاد:d
حتما نظرتون رو بهشون برسونید، هر چی نباشه یکی از نمایندگان و فعالین عرصه نینتندو در ایران هستین :D

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
حتما نظرتون رو بهشون برسونید، هر چی نباشه یکی از نمایندگان و فعالین عرصه نینتندو در ایران هستین :D
والا نمی رسه نظرم نظر لطفتون هست:dولی خب همینطوری پیش بره دیگه هیچ بازی اختصاصی برای 3ds نمی مونه که خود نینتندو نزه:d

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
نمیدونم چرا انحصاریهای 3DS یکی یکی داره از دستش خارج میشه..!!به نظر من اصلا برای یه کنسول دستی خوب نیست که براش همچین اتفاقی بیافته قبلا تو ضمینه ی انحصاری نگه داشتن نینتندو خیلی بهتر عمل میکرد و یکی از طولانی ترین انحصاری رو هنوز هم برای خودش نگه داشته..!!نمیدونم چرا ساپورت درست نکرد که اویل و کستل وانیا از دستش خارج نشه..!!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
نمیدونم چرا انحصاریهای 3DS یکی یکی داره از دستش خارج میشه..!!به نظر من اصلا برای یه کنسول دستی خوب نیست که براش همچین اتفاقی بیافته قبلا تو ضمینه ی انحصاری نگه داشتن نینتندو خیلی بهتر عمل میکرد و یکی از طولانی ترین انحصاری رو هنوز هم برای خودش نگه داشته..!!نمیدونم چرا ساپورت درست نکرد که اویل و کستل وانیا از دستش خارج نشه..!!
البته کسلونیا هنوز قراردادش تموم نشده ولی خب با این "صد البته بهش فکر می‌کنیم" ـی که اینا گفتن مطمئن باش خارج می‌شه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر