Castlevania: Mirror of Fate HD رسما تایید شد

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
آیا باید Castlevania: Mirror of Fate HD را تایید شده دانست؟

Castlevania-mirror-of-fate-art.jpg

به نظرتان Konami نسخه HD عنوان Castlevania: Mirror of Fate را برای کنسول ها منتشر خواهد کرد؟! "صد البته" این چیزی بود که بخش انگلیسی Konami در پاسخ به سوال مطرح شده گفت.
در مصاحبه با CVG، اعلام شد که Konami تمام بازی را به صورت HD نیز طراحی کرده است. Cox در این باره می‌گوید: "ما همه چیز را در حالت HD نیز طراحی کردیم؛ مراحل، بافت ها، مدل ها و همه چیز را و می‌خواهیم از برخی از این موارد در نسخه 3DS نیز استفاده کنیم. ما برای بازده بهتر بازی در نسخه 3DS مجبور به پایین آوردن وضوح تصویر در برخی صحنه ها شدیم اما نسخه HD و کامل را نیز در دست داریم."
وقتی از Cox در مورد انتشار این نسخه با وضوح کاملا HD سوال شد، وی پاسخ داد: "صد البته! ما این کار را انجام خواهیم داد؛ ما دوست داریم مردم تا جایی که امکان دارد به انجام این نسخه مشغول شوند. در حال حاضر قراردادی انحصاری با Nintendo داریم که آن ها می‌خواهند بازی با بالاترین حد خود و به بهترین شکل در دسترسشان باشد."
هنوز نسخه 3DS نیز منتشر نشده است و این عنوان برای پلتفرم مذکور، در تاریخ March 8 عرضه خواهد شد.
منبع

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
یعنی مسخره تر از این دیگه نداشتیم واقعا ادم اینقدر گاااااااو میشه؟ فروش بازی رو 3DS به فنا رفت(خودم قصد خریدش رو داشتم خیر سرم:d)
با این خبر فروش نسخه 3DS که مطمئنا خیلی کمتر میشه ولی به شخصه کاملا از این موضوع حمایت میکنم
yahoo_8.gif

خب برا منم بهتره 6-7تومن به جای150تومن میدم
ولی خب شرافت کاری و احترام به مشتری و بقیه این مزخرفات کجا رفته ایا؟:d

آخرین ویرایش:

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
جه دلیلی داره هنوز که بازی انحصاری یه کنسول دستی عرضه نشده، اون بازی رو واسه کنسول ها به طور HD تایید میکنن!! واقعا بعضی از این سیاست ها مسخرست!! درسته من خودم به شخصه 3DS ندارم و خوشحالم از اینکه میتوم رو کنسول بازی کنم ولی واقعا در حق 3DS دارن ظلم میکنن!!!

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
این نسخه ی 3ds تو تریلرا خیلی خوب به نظر میاد حیف hd منتشر نشه اما خوب از یه طرفم خیلی احمقانست که از الان نسخه ی hd تایید کردن
کاشکی این نسخه ی 3ds رو یه استدیوی دیگه میساخت تا تمام تمرکزشون میرفت رو ادامه ی cv : los2

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
برای 3DS هست یا برای کنسولها ؟ این کونامی هم شورش رو در آورده ! همش داره کالکشن HD میده !
قراره 8 مارچ به صورت انحصاری برای 3DS منتشر بشه اما هنوز عرضه نشده، اعلام شده که بازی رویبقیه کنسول ها به صورت HD میاد!
خبری از HD Collection نیست در واقع:D

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
قدیم ها چیزی به اسم انحصار زمانی بود ولی حالا بازی نیومده براش نسخه ی hd ساختن واقعا کپکام حداقل یکم احترام گذاشت و اویل رو از انحصارش درنیاورد اون وقت این ها از الان به فکر سود بازی هستن

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
Absolutly Consider یعنی دارن بهش فکر می کنن...حتمی حتمی نیستش که...کلا متن خبر هم یک جوری ترجمه شده که Consider در حالی که به معنی در نظر داشتن و فکر کردن در مورد یک چیزیه، به عنوان یک چیز قطعی و تایید شده عنوان شده.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
آقا تایید نشده در حال بررسی هست که من فکر نکنم نینتندو بزاره HD بیاد اگرم بزاره شاید روی wii U بیاد

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
اینجوریکه شما نگران حق و ناحقید خود خارجی ها هم که $60 واسه هر بازی میدن نیستن!
خیلی وقته احترام متقابل بین مشتری و سازنده به شکل سابق و سنتی نیست.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826
هولی شت . از تایید RE : R ارزشش بیشتر بود برا من چون قطعا ارزش خرید 3DS داشت >:d< اینطور هم که گفتن 15-16 ساعت گیم پلی داره. در کنار LOS 2 چه شود

---------- نوشته در 02:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:07 AM ارسال شده بود ----------

Absolutly Consider یعنی دارن بهش فکر می کنن...حتمی حتمی نیستش که...کلا متن خبر هم یک جوری ترجمه شده که Consider در حالی که به معنی در نظر داشتن و فکر کردن در مورد یک چیزیه، به عنوان یک چیز قطعی و تایید شده عنوان شده.

اینجور که تو خبر گفته بازی از اول hd ساخته شده بعد از اون واسه ساخت نسخه 3ds استفاده شده اینجور باشه که حتمیه دیگه نمیان کار اضافه کنن.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
YEEEEEEEEEEEES

تنها عنوانی که برای بازی کردنش ناراحت بودم. به کسانی که علاقه نشون میدن و هم رده با LoS2 میدونن این بازی رو باید به عرض برسونم که این بازی سبکش هیچ ربطی به LoS نداره و به سبک قدیمی و اصلی این سری یعنی 2 بعدی ساخته شده. از آخرین باری که روی DS این سری رو بازی کردم حدود 2 سال میگذره :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
YEEEEEEEEEEEES

تنها عنوانی که برای بازی کردنش ناراحت بودم. به کسانی که علاقه نشون میدن و هم رده با LoS2 میدونن این بازی رو باید به عرض برسونم که این بازی سبکش هیچ ربطی به LoS نداره و به سبک قدیمی و اصلی این سری یعنی 2 بعدی ساخته شده. از آخرین باری که روی DS این سری رو بازی کردم حدود 2 سال میگذره :D
نمیدونم چرا احساس میکنم این بخش رو با من بودی :-? ( توهم توطئه :D )
ولی خب به شخصه بیشتر به داستان بازی علاقه دارم و میخوام بدونم بین LoS و LoS2 چه اتفاقاتی افتاده، البته گیم پلیش رو هم دیدم و از اون هم خوشم اومده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر