Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate | 3DS

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

MirrorOfFate.jpg

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate
سازنده: Mercury Steam
ناشر: Konami
تاریخ عرضه: 5 مارس 2013
پلتفرم:3DS
سبک :Action-adventure

ساپورت کامل از حالت 3D

کارکترهای قابل بازی:
Trevor Belmont فرزند Gabriel's و Simon Belmont فرزند Trevor
Alucard و Gabriel Belmont پدر Trevor و پدربزرگ Simon
بقیه کارکترها:
Sypha Belmont و The Lost Soul

جوایز:
The game has won the 'Best 3DS Game' award from GameTrailers, during the 'Best of E3 2012 Awards'. As also the EGN "excellence E3 2012" award, the PureNintendo "Best Adventure Game", the Electric Playground "Best of E3", the IGN nomination for "Best 3ds Game" and XPLay nominations for "Best of E3" and "Best Handheld Game"

• Discover the history of your bloodline - Play as multiple characters throughout history, as you battle your ancestor Dracula, each time learning more about your history and why the Belmont clan must atone for the sins of their forebear. Dare you tempt fate?
  • Choose your character - Multiple characters to enjoy, each with unique abilities and skills across different eras. Take control of the legendary Trevor and Simon Belmont and more, as you battle Dracula and his evil minions.
  • Share new abilities through your lineage - Pass onto your descendants your newfound abilities in each era and discover the true destiny of the Belmont's. Featuring a huge array of combo's and a deep strategic combat system, this Castlevania is an exciting action game with tons of depth.
  • Battle massive bosses - Experience titan fights in full 3D, climb, traverse and overcome huge bosses. Use your secondary weapons and magical abilities to take down these awesome foes.
  • Features unrivaled Nintendo 3DS Visuals - Experience super high resolution and detailed 3D polygon graphics with side scrolling areas and full 3D sections combined.
  • Utilize Focus & Magic - Use magic to turn the tide of battle! Kill enemies to gain experience and buy new combos and abilities using your travel book. Play well and you will be rewarded.

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
یک از بد ترکیب ترین، دهاتی ترین و بی کلاس ترین اسم های تاریخ بازی های رایانه ای رو داره این بازی.
مثلا 10 سال دیگه بخوان همچین لیستی ردیف کنن من ریش گرو می ذارم این تو 3 تای اوله...
سوای اسم مزخرف، بازی بازی بدی به نظر نمی رسه... گرافیکش یکم زشت هست در مقایسه با LoS، اما قشنگ یه کسلوانیای کلاسیک رو ریمایند می کنه واسه آدم. منتهی به نظرم مشکل اینه الان دیگه فن های Castlevania یکم سخت تر ارضا می شن من باب فضا سازی با چیزی که توی LoS دیدن. اما مکانیزم های گیم پلیش مثلا اون آینه هه و دوربین 3 دی اس خیلی جالبه.
ما که 3 دی اس نداریم نمی تونیم بازی کنیم، شما بکنید برای ما هم تعریف کنید:D!

• Like
Reactions: playstation1

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
یک از بد ترکیب ترین، دهاتی ترین و بی کلاس ترین اسم های تاریخ بازی های رایانه ای رو داره این بازی.
مثلا 10 سال دیگه بخوان همچین لیستی ردیف کنن من ریش گرو می ذارم این تو 3 تای اوله...
سوای اسم مزخرف، بازی بازی بدی به نظر نمی رسه... گرافیکش یکم زشت هست در مقایسه با LoS، اما قشنگ یه کسلوانیای کلاسیک رو ریمایند می کنه واسه آدم. منتهی به نظرم مشکل اینه الان دیگه فن های Castlevania یکم سخت تر ارضا می شن من باب فضا سازی با چیزی که توی LoS دیدن. اما مکانیزم های گیم پلیش مثلا اون آینه هه و دوربین 3 دی اس خیلی جالبه.
ما که 3 دی اس نداریم نمی تونیم بازی کنیم، شما بکنید برای ما هم تعریف کنید:D!
نکنه انتظار گرافیک los رو داشتید:|گرافیکش هم عالی هستش شما باید بازی رو توی 3ds ببینید و درباره ی گرافیکش نظر بدید
بازی 4 تا شخصیت داره و خیلی طولانی هستش گرافیک و گیم پلی هم که عالی هست ارزش خریدش بالاست

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
نکنه انتظار گرافیک los رو داشتید:|گرافیکش هم عالی هستش شما باید بازی رو توی 3ds ببینید و درباره ی گرافیکش نظر بدید
بازی 4 تا شخصیت داره و خیلی طولانی هستش گرافیک و گیم پلی هم که عالی هست ارزش خریدش بالاست
شما تو 3ds دیدی داری نظر میدی؟ بعد من در مورد خوب یا بد بودن گرافیک بازی حرفی نزدم البته، گفتم گرافیک بازی "زشته" .
حالا تا صب بگو...
کلا انگار هر کی میاد توی تاپیک کنسول های نینتندو یک چیزی می گه
بار الها؛ توهم توطئه را از ما دور بفرما [2] ...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: playstation1

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
شما تو 3ds دیدی داری نظر میدی؟ بعد من در مورد خوب یا بد بودن گرافیک بازی حرفی نزدم البته، گفتم گرافیک بازی "زشته" .
حالا تا صب بگو...
من موندم کجای این زشته کلا انگار هر کی میاد توی تاپیک کنسول های نینتندو یک چیزی می گه بابا گرافیکش عالی هست بله توی 3ds هم دیدم

---------- نوشته در 11:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:55 PM ارسال شده بود ----------

روی 3ds اینطوری می شه
تازه این دمو بود تا بازی نهایی بهتر هم می شه
large.jpg

---------- نوشته در 11:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:03 PM ارسال شده بود ----------

حالا تا صب بگو...

بار الها؛ توهم توطئه را از ما دور بفرما [2] ...

بله شما گفتی و ما باور کردیم توی تاپیک های خبر wii u که کاملا معلوم بود

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
بسيار استقبال ميشه!:d
دموش بياد بازي كنيم ببينيم چه جوريه
من به شخصه با اون دو تا كسلوانياي nintendo ds و اگه اشتباه نكنم اون دوتايي كه رو ps one بازي كردم خيلي حال كردم
حالت كلاسيك و دو بعديش واقعا جذاب و زيبا بود
متاسفانه Los رو بازي نكردم
اميدوارم از اين هم خوشمان بيايد:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
بین این و اسلای کوپر ویتا موندم کدوم رو بگیرم متاسفانه امکانش نیست هر دو تا رو بگیرم چون اونوقت باید از گاو بگذرم که مثه کفر میمونه:d
اگه اتمسفرش مثله LOS باشه میگیرمش اگه نه شاید اسلای رو بگیرم
واقعا گیج شدم:-/

مهدی جان تاریخ انتشار رو تو پست اول بذار

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
بازی 5 مارچ میاد>:d<
و طبق این خبر در انحصار خواهد ماند>:d<
Why MercurySteam made Mirror of Fate***8217;s assets in HD | Nintendo Everything
تو پروفایلم خواستم بهت بگم یادم رفت
مردک داره مغلطه میکنه وگرنه همه بازیسازا میان میگن ما HD کردیم و ... اومده سوتی داده و خبری که چندین ماه بعد باید میگفت تا ذهن ها رو اماده کنه واسه نسخه کنسولی رو الان گفتن حالا دارن جمعش میکنن

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
تو پروفایلم خواستم بهت بگم یادم رفت
مردک داره مغلطه میکنه وگرنه همه بازیسازا میان میگن ما HD کردیم و ... اومده سوتی داده و خبری که چندین ماه بعد باید میگفت تا ذهن ها رو اماده کنه واسه نسخه کنسولی رو الان گفتن حالا دارن جمعش میکنن
واقعا یا یارو کم داره یا نینتندو گفته:dبه هر حال این حرف هاش امید زیادی بهم داده راست هم می گه بره روی کنسول های hd یک جوری می شه زیاد بدرد کنسول های hd نمی خوره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر