Castlevania: Lords of Shadow l PC

70346916147817292071.jpg

درود

بدون شک بازار PC و فروش دیجیتالی عناوینش در ژانر های مختلف در چند سال اخیر رشد فوق العاده چشمگیری داشته است . موفقیتی که حتی ناشران ژاپنی را هم به وسوسه انداخت تا عناوینی که بنظرشون فقط مناسب کنسول و کنترلر هست بر روی این پلتفرم محبوب و خیلی عجیب !! عرضه کنن .

Lord of shadow رو میتوان یکی از 5 عنوان برتر H&S این نسل نامید که امتیازت و فروش نسبتا خوبش توانست طرفداران زیادی رو به خودش جلب کند که متاسفانه خیلی از PC Gamer ها در حسرت تجربه ش تا به امروز باقی موندن .

بنظر میاد PC عجیبترین پلتفرم صنعت گیم در این نسل بوده و هست چرا که فقط روی PC میتوان عناوینی رو یافت کرد که ابتدا شماره 2 یک عنوان براش تایید میشه و بعد از ماهها موقعی که هیچ کسی فکرش رو هم نمیکنه خبرهای مختلف مبنی بر عرضه شدن نسخه قدیمیترش به گوش میرسه :d:d . اگر چه هنوز هیچگونه تاییدی از طرف ناشر بازی کونامی (ناشر عناوینی چون metal gear rising که بتازگی خبر تاییدش بروی PC منتشر شده) بصورت رسمی منتشر نشده اما میتوان تصور کرد که آخرین عنوان باقی مونده (از 5 عنوانی که ماه ها پیش اطلاعاتش در دیتا بیس استیم منتشر شد که فقط این یکی باقی مونده و بقیه همه بصورت رسمی تایید شدن) هم سرانجام خوشی در انتظارش خواهد بود و بعد از مدتی برای PC عرضه میشود .

اولین تصاویر منتشر شده از نسخه ی PC :

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
خب منم دو چپتر اول را بازی کردم گرافیک هنری بازی واقعا چشم نوازه موسیقی هم خیلی زیباست گیم پلی هم تا اینجا که خوب بوده و مشکلی نداشته کاشکی فقط کنترل دوربین بازی دست خودمون بود

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
خب منم دو چپتر اول را بازی کردم گرافیک هنری بازی واقعا چشم نوازه موسیقی هم خیلی زیباست گیم پلی هم تا اینجا که خوب بوده و مشکلی نداشته کاشکی فقط کنترل دوربین بازی دست خودمون بود

بدترین مشکل بازی متاسفانه عدم کنترل دستی دوربین هست که بعضی وقتها زاویه چندان مناسبی نشون نمیده

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
عاغا یکی بگه چپتر 4 اون در بزرگه رو باید چجوری بشکنیم!؟ هی میگهsmash the door...چه کنم؟!

فکر کنم باید از اون قدرت پات که از اون ارباب سایه ها گرفتی استفاده کنی.اون قدرترو فعال کن بعد به سمت در فلش بزن

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
* نه اصلا مسئله این نیست . کلا برنامه بازی نمیشه . میگه : " این نسخه ی ویندوز پشتیبانی نمیشه "
Windows 7: روی برنامه کلیک راست کن و Properties را انتخاب کن و بعد از تب Compatibility تیک Run this program in compatibility mode for را فعال کن .

Windows 8 : چون توضیحاتش زیاده و منم ویندوز 8 ندارم خودت از اینجا نگاه کن
http://www.eightforums.com/tutorials/6832-compatibility-mode-use-windows-8-a.html

ممنونم دوست عزیز
ولی میشه بگین رو چه تنظیماتی متونم بازی کنم ؟

دقیقا منظورتون از تنظیمات چیه ؟
ا

آخرین ویرایش:

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
اواخر چپتر 2 جایی که باید 4 تا تیکه کریستال پیدا کنم من 3تاشو پیدا کردم سر 4 امی موندم قشنگ کل مپو گشتم دوباره برگشتم پیش دختره ولی یه جا بود یه دایره فلزی تو زمین بود کنارش یه در بود اونو نتونستم باز کنم حالا تیکه چهارم پشت اونه یا نه نمی دونم یه کمکی بکنید ممنون میشم

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
با اینکه بازی رو 3 سال پیش رو کنسول تموم کرده بودم (اینقد افت فریم داشت اصن نفمیدم چجوری تموم شد :d) اما بخاطر اعتیاد و علاقه شدیدی که به گرفتن اچیومنتهای استیم و همچنین این سبک دارم بازی رو pre order کردمو تا چپتر 5 هم بازی رو پیش بردم . تنها سایتی که امتیازاتش برام مهم بوده و هست تو این 7/8 ساله فقط و فقط Gamespot بوده و بس . اما وقتی lord of shadow رو روی کنسول تموم کردم با خودم گفتم واقعا چرا 7.5 داد به این بازی ؟ همیشه تو ذهنم میگفتم غیر از 1/2 مورد بقیه نمراتی که به بازیا داده توش نهایت انصاف رو رعایت کرده و بعد از تجربه بازی مورد نظر متوجه میشدم نمره پایین یا بالای عنوان مورد نظرم بی جهت نبوده . بعد از این همه مدت دیدم اون 1/2 مورد هم اشتباه از من بوده و واقعا این بازی با اینکه فوق العاده ست اما کاملا برازنده نمره 7.5 هستش . یه جاهایی رسما اعصابم خورد میشد اینقد تو پریدن و دویدن و راه رفتن گبریل مشکل بوجود میومد . یه سری از قسمتهای بازی هم که باید با زنجیرش از این ور به اونور میپردم کاملا غیر عادی وسط راه هوالباقی میشدم . قسمت باس فایت و نبردهاش نقطه قوت بازی هستش که واقعا عالی کار شده و بنظرم چیزی کم و کسر از Gow نداره و الهام هایی که از بازیهای مختلف گرفته به بهترین نحو در کنار طراحی عالی مراحل تو بازی پیاده شده . با تمام این اوصاف بازی فوق العاده کار شده و نمیشه منکر این قضیه شد اما بر خلاف خیلی از عناوین بزرگ از ایراداتش نمیشه چشم پوشی کرد چون واقعا بعضی مواقع بد مدل رو اعصاب میره و با قرار دادن درجه بازی روی knight این ایرادات بیشتر خودشو نشون میده .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کاش مثه GOW میشد خود Vampire Killer رو ارتقا داد و قدرتشو زیاد کرد نه اینکه فنون جدید بهش اضافه بشن. Shadow Magic هم بعضا افاقه ای نمیکنه. خیلی ضعیفه و اصلا ضرباتش احساس نمیشه.

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
Windows 7: روی برنامه کلیک راست کن و Properties را انتخاب کن و بعد از تب Compatibility تیک Run this program in compatibility mode for را فعال کن .

Windows 8 : چون توضیحاتش زیاده و منم ویندوز 8 ندارم خودت از اینجا نگاه کن
Compatibility Mode - Use in Windows 8

دقیقا منظورتون از تنظیمات چیه ؟
ا

منظورم اینه که رو normal یا high یا ... رو کدومش میتونم بازی کنم ؟کلا می خوام بدونم می تونم از گرافیک خوب بازی بهره ببرم یا نه ؟

با اینکه بازی رو 3 سال پیش رو کنسول تموم کرده بودم (اینقد افت فریم داشت اصن نفمیدم چجوری تموم شد :d) اما بخاطر اعتیاد و علاقه شدیدی که به گرفتن اچیومنتهای استیم و همچنین این سبک دارم بازی رو pre order کردمو تا چپتر 5 هم بازی رو پیش بردم . تنها سایتی که امتیازاتش برام مهم بوده و هست تو این 7/8 ساله فقط و فقط Gamespot بوده و بس . اما وقتی lord of shadow رو روی کنسول تموم کردم با خودم گفتم واقعا چرا 7.5 داد به این بازی ؟ همیشه تو ذهنم میگفتم غیر از 1/2 مورد بقیه نمراتی که به بازیا داده توش نهایت انصاف رو رعایت کرده و بعد از تجربه بازی مورد نظر متوجه میشدم نمره پایین یا بالای عنوان مورد نظرم بی جهت نبوده . بعد از این همه مدت دیدم اون 1/2 مورد هم اشتباه از من بوده و واقعا این بازی با اینکه فوق العاده ست اما کاملا برازنده نمره 7.5 هستش . یه جاهایی رسما اعصابم خورد میشد اینقد تو پریدن و دویدن و راه رفتن گبریل مشکل بوجود میومد . یه سری از قسمتهای بازی هم که باید با زنجیرش از این ور به اونور میپردم کاملا غیر عادی وسط راه هوالباقی میشدم . قسمت باس فایت و نبردهاش نقطه قوت بازی هستش که واقعا عالی کار شده و بنظرم چیزی کم و کسر از Gow نداره و الهام هایی که از بازیهای مختلف گرفته به بهترین نحو در کنار طراحی عالی مراحل تو بازی پیاده شده . با تمام این اوصاف بازی فوق العاده کار شده و نمیشه منکر این قضیه شد اما بر خلاف خیلی از عناوین بزرگ از ایراداتش نمیشه چشم پوشی کرد چون واقعا بعضی مواقع بد مدل رو اعصاب میره و با قرار دادن درجه بازی روی knight این ایرادات بیشتر خودشو نشون میده .

سلام دوست عزیز
منم مثه شما 3بار رو کنسول بازیرو تموم کردم و دیوانه وار عاشقه بازی شدم
ولی من دقیقا نفهمیدم چرا به نمره ی 7.5 راضی شدید
تمام اشکالاتی که گفتید رو به شخصه کاملا قبول دارم مخصوصا دروبین که بعضی جاها دیوونه ام میکرد(تو یه قسمت بازی 3روز مونده بودم فکر میکردم مشکل از دیسکه نگو جاییکه باید میرفتمو دوربین اصن نشون نمیداده و با آزمون وخطا باید رد میکردی)ولی فک نمی کنم که این اشکالات در حد 2.5 نمره باشه.به نظر من که از داستان بازی و موسیقی بی نظیر و گرافیکه بازی ایراد چندانی نمیشه گرفت مخصوصا دو مورده اول میمونه فقط گیم پلی که اگه این 2.5 نمره رو مال این حساب کنیم یعنی با یه گیم پلی داغون طرفیم درحالیکه مشکل گیم پلی فقط موضوعات پلتفرمیگ و چند تا چیزه کوچیکه دیگست و اصلیت گیم پلی که که مبارزات و کمبو هاست بسیار عالی کار شده .به نظره من 2.5 نمره فقط برای دوربین و مشکلات پلتفرمینگ و فریم پایین اصلا منصفانه نیست
اصل حرفه من اینه که این نمره نمیتونه پتانسیله بازیرو نشون بده .این نمره یعنی با بازیه خوبی طرفیم ولی عناوین بسیار بهتری هم هستند
کسی که از بازی اطلاعی نداشته باشه و بخواد از رو امتیازات بازی رو قضاوت کنه فک می کنه حتما بازیه خوب تری هم هست درحالیکه این بازی با رقیبانش فاصله ای در این حد نداره
ببخشید که سرتون رو درد اوردم

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
موقع کشتن این عنکبوت بزرگا یه جدولی میاد که با ضربه زدن و جاخالی دادن مقابل زهرشون پرمیشه چیه ؟ اگه تا آخر پر بشه چی میشه ؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
منظورم اینه که رو normal یا high یا ... رو کدومش میتونم بازی کنم ؟کلا می خوام بدونم می تونم از گرافیک خوب بازی بهره ببرم یا نه ؟
آهان از اون لحاظ ، خب من که بازی را نگرفتم پس خبر ندارم :d

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
اواخر چپتر 2 جایی که باید 4 تا تیکه کریستال پیدا کنم من 3تاشو پیدا کردم سر 4 امی موندم قشنگ کل مپو گشتم دوباره برگشتم پیش دختره ولی یه جا بود یه دایره فلزی تو زمین بود کنارش یه در بود اونو نتونستم باز کنم حالا تیکه چهارم پشت اونه یا نه نمی دونم یه کمکی بکنید ممنون میشم
یکی یه هلپی بده!!!

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
اینقدر حرصم میگیره وقتی از این بازی تعریف میکنید:D
با هزار ذوق و شوق بخاطر حرفای شما رفتم خریدمش گفتم حالا چی باشه... نمیدونم شاید من از این سبک خوشم نمیاد ولی بازی برا من فوق العاده کسل کننده و خیلی خشکه.. تا چپتر 8 رفتم 5 ثانیه هیجان تو بازی ندیدم با عرض معذرت به نظرم شخصیت فوق العاده مزخرفی هم داره:D داستان فوق العاده کند و کسل کننده پیش میره و اتفاق خاصی توش نمی افته... دشمنا خیلی ضایع و الکی ساخته شدن و کلا هیچ رغبتی به ادامه بازی ندارم فقط دلم نمیاد برا اون 7 تومنی که دادم تا تهش نرمِ خلاصه به نظرم یه بازی بول شته:D البته میگم نظر شخصیه الان حمله ور نشین بهم:D
دوست عزیز بالایی اون تیکه اولی از کریستال اول راهته همون اول که از اون پله ها رفتی بالا عوض این که مستقیم بری بیا عقب اون کریستاله اونجاس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر