Castlevania: Lords of Shadow l PC

70346916147817292071.jpg

درود

بدون شک بازار PC و فروش دیجیتالی عناوینش در ژانر های مختلف در چند سال اخیر رشد فوق العاده چشمگیری داشته است . موفقیتی که حتی ناشران ژاپنی را هم به وسوسه انداخت تا عناوینی که بنظرشون فقط مناسب کنسول و کنترلر هست بر روی این پلتفرم محبوب و خیلی عجیب !! عرضه کنن .

Lord of shadow رو میتوان یکی از 5 عنوان برتر H&S این نسل نامید که امتیازت و فروش نسبتا خوبش توانست طرفداران زیادی رو به خودش جلب کند که متاسفانه خیلی از PC Gamer ها در حسرت تجربه ش تا به امروز باقی موندن .

بنظر میاد PC عجیبترین پلتفرم صنعت گیم در این نسل بوده و هست چرا که فقط روی PC میتوان عناوینی رو یافت کرد که ابتدا شماره 2 یک عنوان براش تایید میشه و بعد از ماهها موقعی که هیچ کسی فکرش رو هم نمیکنه خبرهای مختلف مبنی بر عرضه شدن نسخه قدیمیترش به گوش میرسه :d:d . اگر چه هنوز هیچگونه تاییدی از طرف ناشر بازی کونامی (ناشر عناوینی چون metal gear rising که بتازگی خبر تاییدش بروی PC منتشر شده) بصورت رسمی منتشر نشده اما میتوان تصور کرد که آخرین عنوان باقی مونده (از 5 عنوانی که ماه ها پیش اطلاعاتش در دیتا بیس استیم منتشر شد که فقط این یکی باقی مونده و بقیه همه بصورت رسمی تایید شدن) هم سرانجام خوشی در انتظارش خواهد بود و بعد از مدتی برای PC عرضه میشود .

اولین تصاویر منتشر شده از نسخه ی PC :

آخرین ویرایش:

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
* آقا ما آخرش نتونستیم درست و حسابی گیم پد رو برای این بازی راه بندازیم . کسایی که از x360ce استفاده میکنن ممکنه تنظیماتشون رو که باهاش مشکلی ندارن آپ کنن ؟ :((

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
quote_icon.png
با xpadder آزمایش کن .

* متاسفانه رو 8 جواب نداد :l
اگه با نرم افزاری که صفحه ی قبل گذاشتم امتحان کردی و جواب نداده به این خاطره که تنظیمات نرم افزار روی دسته ی پلی استیشن قرار دادم و اگه شما میخوای استفاده کنی باید دوباره دسته را تنظیم کنی :
از منویی که عکس دسته داره گزینه ی New را بزن . بعد یه پنجره با چند تا تب باز میشه . یک عکس برای دسته از تب دوم گزینه ی Open انتخاب کن . در تب هایی که تیک Enable دارند ، این تیک را فعال کن و جهت هایی که ازت میخواد را بزن . با این کار یک آیکون ماتی بر روی عکس ظاهر میشه که باید در جای خودش قرارش بدی . در تب Bottons یکی یکی دکمه ها را بزن و آیکون هر کدوم را سر جای خودش بزار . بعد از اینکه این کارها را انجام دادی از همون منویی که عکس دسته داره Save as را بزن و یک اسم برای تنظیمات دسته انتخاب کن . بعد از منویی که عکس یک برگه را داره گزینه ی New را بزن و با کلیک کردن روی آیکون هایی که روی عکس دسته هست معادلشون که روی کیبورد هست را انتخاب کن و دوباره با استفاده از همون منو با یک نام دلخواه سیوش کن .

sycho

کاربر سایت
Oct 30, 2008
205
در مورد باس چپتر دوم
آقا همون اول وقتی سنگ رو طرفت پرتاب میکنه سنگ رو باید بگیریش بعد یه علامت میاد که مربوط به آنالوگ دسته xbox هست حالا چجوری با کیبورد بزنم اونو؟؟؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
در مورد باس چپتر دوم
آقا همون اول وقتی سنگ رو طرفت پرتاب میکنه سنگ رو باید بگیریش بعد یه علامت میاد که مربوط به آنالوگ دسته xbox هست حالا چجوری با کیبورد بزنم اونو؟؟؟
با WASD باید یه صورت دایره وار بزنی

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
من یدفعه تو ps3 بازی رو تموم کردم دیگه....:d این رو هم بخاطر اون دوتا dlc که نتونسته بودم بازیش کنم دانلود کردم حالا میگید باید از اول بازی کنم!!کسی سیو تمامی مراحل رو داره اینجا اپلود کنه؟

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
من یدفعه تو ps3 بازی رو تموم کردم دیگه....:d این رو هم بخاطر اون دوتا dlc که نتونسته بودم بازیش کنم دانلود کردم حالا میگید باید از اول بازی کنم!!کسی سیو تمامی مراحل رو داره اینجا اپلود کنه؟

اینم سیو تمامی مراحل
لینک

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
ممنونم دوست عزیز
ولی میشه بگین رو چه تنظیماتی متونم بازی کنم ؟

* اشتباه نقل قول کردی :d

اگه با نرم افزاری که صفحه ی قبل گذاشتم امتحان کردی و جواب نداده به این خاطره که تنظیمات نرم افزار روی دسته ی پلی استیشن قرار دادم و اگه شما میخوای استفاده کنی باید دوباره دسته را تنظیم کنی :
از منویی که عکس دسته داره گزینه ی New را بزن . بعد یه پنجره با چند تا تب باز میشه . یک عکس برای دسته از تب دوم گزینه ی Open انتخاب کن . در تب هایی که تیک Enable دارند ، این تیک را فعال کن و جهت هایی که ازت میخواد را بزن . با این کار یک آیکون ماتی بر روی عکس ظاهر میشه که باید در جای خودش قرارش بدی . در تب Bottons یکی یکی دکمه ها را بزن و آیکون هر کدوم را سر جای خودش بزار . بعد از اینکه این کارها را انجام دادی از همون منویی که عکس دسته داره Save as را بزن و یک اسم برای تنظیمات دسته انتخاب کن . بعد از منویی که عکس یک برگه را داره گزینه ی New را بزن و با کلیک کردن روی آیکون هایی که روی عکس دسته هست معادلشون که روی کیبورد هست را انتخاب کن و دوباره با استفاده از همون منو با یک نام دلخواه سیوش کن .

* نه اصلا مسئله این نیست . کلا برنامه بازی نمیشه . میگه : " این نسخه ی ویندوز پشتیبانی نمیشه "

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر