Castlevania: Lords of Shadow l PC

70346916147817292071.jpg

درود

بدون شک بازار PC و فروش دیجیتالی عناوینش در ژانر های مختلف در چند سال اخیر رشد فوق العاده چشمگیری داشته است . موفقیتی که حتی ناشران ژاپنی را هم به وسوسه انداخت تا عناوینی که بنظرشون فقط مناسب کنسول و کنترلر هست بر روی این پلتفرم محبوب و خیلی عجیب !! عرضه کنن .

Lord of shadow رو میتوان یکی از 5 عنوان برتر H&S این نسل نامید که امتیازت و فروش نسبتا خوبش توانست طرفداران زیادی رو به خودش جلب کند که متاسفانه خیلی از PC Gamer ها در حسرت تجربه ش تا به امروز باقی موندن .

بنظر میاد PC عجیبترین پلتفرم صنعت گیم در این نسل بوده و هست چرا که فقط روی PC میتوان عناوینی رو یافت کرد که ابتدا شماره 2 یک عنوان براش تایید میشه و بعد از ماهها موقعی که هیچ کسی فکرش رو هم نمیکنه خبرهای مختلف مبنی بر عرضه شدن نسخه قدیمیترش به گوش میرسه :d:d . اگر چه هنوز هیچگونه تاییدی از طرف ناشر بازی کونامی (ناشر عناوینی چون metal gear rising که بتازگی خبر تاییدش بروی PC منتشر شده) بصورت رسمی منتشر نشده اما میتوان تصور کرد که آخرین عنوان باقی مونده (از 5 عنوانی که ماه ها پیش اطلاعاتش در دیتا بیس استیم منتشر شد که فقط این یکی باقی مونده و بقیه همه بصورت رسمی تایید شدن) هم سرانجام خوشی در انتظارش خواهد بود و بعد از مدتی برای PC عرضه میشود .

اولین تصاویر منتشر شده از نسخه ی PC :

آخرین ویرایش:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
چپتر 2 هم تموم شد!
2 تا باس آخر این چپتر هست که یکیش کپی پیست همون باس چپتر اولیه اما اون یکی خیلی باحال و سخته! در نبود دارک سولز همین باس های سخت هم غنیمتی هستن! :D یه اتفاق جالب داستانی هم میفته تو این چپتر!

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
دوستان من دارم اینو با کیبرد میک اصلا حال نمیده...
من یه دسته پلی استشن (با رابط) دارم میخواستم بدونم چجوری میشه با دسته بازی کرد اصلا تو بازی دسته کار نمیکنه
یکی یه توضیح کلی بده ممنون میشم
نبووود؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,442
نام
مسلم
دوستان من دارم اینو با کیبرد میک اصلا حال نمیده...
من یه دسته پلی استشن (با رابط) دارم میخواستم بدونم چجوری میشه با دسته بازی کرد اصلا تو بازی دسته کار نمیکنه
یکی یه توضیح کلی بده ممنون میشم
نرم افزار زیر را دانلود کن
Compatibility را روی ویندوز XP تنظیم کن
بعد اجراش کن و روی منوی که شکل برگه ی کاغذ هست کلیک کن و NEW را بزن
حالا روی دکمه های سفید روی عکس دسته کلیک کن و دکمه های معادلشون در بازی که روی کیبورد هست را انتخاب کن
دوباره بر روی منویی که شبیه برگه ی کاغذ هست کلیک کن Save As را انتخاب کن و براش یک اسم بزار
از این به بعد قبل از اجرای بازی باید این نرم افزار را اجرا کنی
XPadder v 5.3.zip

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
مشکل دسته حل شد ممنون از همه
یه چیز دیگه من تو مرحله دوم از چپتر دوم اونجایی که باید دوتا کلید پیدا میکردم که این سلاحمو آپگیرد کنم رو پیدا کردم آپگرید هم شد رفتم اون چیزه رو شکستم بعد رفتم تو تونل یه چیز رو از یه جنازه برداشت بعد الان نمیدونم کجا برم چیکار کنم
اینجا

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مشکل دسته حل شد ممنون از همه
یه چیز دیگه من تو مرحله دوم از چپتر دوم اونجایی که باید دوتا کلید پیدا میکردم که این سلاحمو آپگیرد کنم رو پیدا کردم آپگرید هم شد رفتم اون چیزه رو شکستم بعد رفتم تو تونل یه چیز رو از یه جنازه برداشت بعد الان نمیدونم کجا برم چیکار کنم
اینجا
همونجایی که صلیب رو آپگرید کردی، پشتش یه غار هست و باید بری اونجا

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
خب منم دو مرحله رفتم.پورت تر تمیزیه و فریم بازی روی 60 قفله.محیط های بازی واقعا زیباست خیلی حال کردم باهاش :d
تا اینجا که روند بازی خوب بوده و میدونم در ادامه بهتر هم میشه

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
بالاخره بازی رو تموم کردم ، خود بازی نسبت به دو تا DLC اش خیلی آسون تره :|

اون DLC آخر برای شکست دادن forgotten one کم مونده بود دسته رو پرت کنم تو دیوار .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر