Castlevania: Lords of Shadow 2 | Xbox360

Arkham Knight

کاربر سایت
Nov 19, 2012
164
تموم شد. به شدت نسبت به قسمت اول ضعیف تر بود. فقط از لحاظ فنی بهتر شده بود. داستان بازی هم چند نقطه خوب داره ولی در کل ضعیف بود. پایان هم فاجعه ...

درجه سختی نرمال بازی بدون شک در حد Easy شماره یک بود و مدت زمان گیم پلی هم کوتاه تر
مطمئنی؟:d
قسمت Easy شماره اولش خیلی آسون بودها!!!!!
اتفاقا این قسمت از نظر سختی بهتر از قسمت قبلیه.

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
مرحله blood curse فوق الاده عالي بود بسي لذت بردم چنتا صحنه كوچيك داره چيز خاصي نيست ولي خوب ديگه
بدون شك بهترين مرحله بود
در كل بازي خوبه ولي در مقابل 1 واقعا بده نمرشم گمونم 7 بسه

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
من قسمت ١ اين بازيو بازي نكردم ولي اينو امروز خريدم واقعا لذت بردم پيشنهاد ميكنم حتما بخريد

Sent from iPad using Tapatalk

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
من قسمت ١ اين بازيو بازي نكردم ولي اينو امروز خريدم واقعا لذت بردم پيشنهاد ميكنم حتما بخريد

Sent from iPad using Tapatalk
منم به شما به شدت پیشنهاد می کنم که قسمت اول بازی رو حتما بازی کنی بعد اینو برو تا از نظر داستانی درک بهتری داشته باشی

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,869
نام
نریمان
قسمت های مخفی کاری بازی چقدر مسخرست...

من الان یه قسمتی از بازی هستم که 2 تا از این سربازا جلوی یه در وایسادن و زیر در در هم کانال برای رد شدن موش هست اما هر چقدر که می گردم جایی برای تبدیل شدن به موش پیدا نمی کنم.

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
138
نام
رامین
قسمت های مخفی کاری بازی چقدر مسخرست...

من الان یه قسمتی از بازی هستم که 2 تا از این سربازا جلوی یه در وایسادن و زیر در در هم کانال برای رد شدن موش هست اما هر چقدر که می گردم جایی برای تبدیل شدن به موش پیدا نمی کنم.
به شدت مسخرست
اول که وارد محیط میشی همون جایی که یک سرباز وایساده(که تو بعدن وارد بدنش میشی) رو بگردی جای موش ها رو پیدا میکنی...
من هم دقیقا همونجام
yahoo_4.gif

naeim.gamer

کاربر سایت
Apr 2, 2013
74
نام
نعیم
سلام من تو مرحله city of the damned تو اوایل بازی گیر کردم اونجایی که میگه wolf medallion رو بزنید وقتی اونو میزنیم برمیگرده به همون مراحل آزمایشگاه که هیچی اونجا نیست وقتی هم که برمیگردم به همون city of the damned بالای اونجا یه کلید میخواد که ندارم....همون مرحله آتشفشونه رو میگم..
لطفا راهنماییم کنین...

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
قسمت مخفی کاری بازی واقعا مضحک و مسخرست .....
بچه ها نمی دونم دقیقا مرحله ی اخر بازی هست یا نه ولی اون قسمتم که با خود درکولا می جنگی (همون قسمت که ترور رو میدزده) و بعد از کشتنش ترور رو نجات می دی و .... که ترور اخرش میگه به درکولا که acolyte رو نابود کنه.دقیقا بعد از همین قسمت یه مخفی کاری هست.دو نفر این ور اونور تالار ایستادن و یکی هم دقیقا رو به روی در.چطور میشه این قسمت رو ردش کرد؟!هر چی گشتم هیچ راهی پیدا نکردم:(

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
قسمت مخفی کاری بازی واقعا مضحک و مسخرست .....
بچه ها نمی دونم دقیقا مرحله ی اخر بازی هست یا نه ولی اون قسمتم که با خود درکولا می جنگی (همون قسمت که ترور رو میدزده) و بعد از کشتنش ترور رو نجات می دی و .... که ترور اخرش میگه به درکولا که acolyte رو نابود کنه.دقیقا بعد از همین قسمت یه مخفی کاری هست.دو نفر این ور اونور تالار ایستادن و یکی هم دقیقا رو به روی در.چطور میشه این قسمت رو ردش کرد؟!هر چی گشتم هیچ راهی پیدا نکردم:(

اول باید اونی که سمت راست ایستاده با خفاش ها سرگرمش کنی(همون قدررتی که عکس خفاش داره ) بعدش وقتی که سمت چپی میره پیش اون یکی باید غیب بشی و بعدش از پله بری بالا در حالی که غیب هستی بعدم از نرده ها رد بشی

siamaktehrani

کاربر سایت
Oct 23, 2013
57
اوایل بازی 3 تا زن میرن زیرزمین،به مار 3 سر تبدیل میشن،که باید باهاشون بجنگی،دستش رو میذاره زمین باید چیکار کرد؟

سلام من تو مرحله city of the damned تو اوایل بازی گیر کردم اونجایی که میگه wolf medallion رو بزنید وقتی اونو میزنیم برمیگرده به همون مراحل آزمایشگاه که هیچی اونجا نیست وقتی هم که برمیگردم به همون city of the damned بالای اونجا یه کلید میخواد که ندارم....همون مرحله آتشفشونه رو میگم..
لطفا راهنماییم کنین...
اونجا نباید بری،باید بری سمت راست که یه سری زنجیر هست،از طریق پریدن و گرفتن زنجیرها بری به سمت چپ

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
بچه ها اون قسمتی که می خوایم اخرین اکولایت رو پیداش کنیم و بکشیمش باید بریم کلیسایی که اول بازی گابریل ازش خارج شد درسته؟!خب چطور میشه رفت تو کلیسا ـه؟!اون قسمتی که زده باید ازش رد بشیم یه خرابه ای هست هر کاری می کنیم نمیشه از اون خرابه رد شد:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر