Castlevania: Lords of Shadow 2 | Xbox360

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خوب 1.5 ساعتی بازی کردم و یخورده رفتم جلو .

رو درجه سختی Lord of Shadow (سخت) شروع کردم و به همه توصیه میکنم رو این درجه شروع کنین :D

تا اینجا واقعا خوب بوده ادامه نسخه 1 هست و بعد از Intro یه توضیحی در مورد خوانواده بلمونت ، گابریل و پسرش و نوه اش میده (اسماشونو نمیگم چون شاید یه عده ندونن و اسپویل بشه) که فوق العادست و خیلی حال کردم و نوید یه داستان عالی رو میده .

Intro واقعا عالی بود و همینطوری مات و مبهوت رفتم این قسمت رو + آهنگش که فوق العاده زیبا و حماسی بود .

گیمپلی بازی تا اینجایی که بازی کردم روان بود و علاوه بر سلاح اصلی دو نوع سلاح هست مثل نسخه قبل که یکیش Fist هست که دمیج بالایی داره و یکیش شمشیر هست (اسمش یادم رفت) که اگه با اون بزنی به جونت اضافه میشه . همون HnS قبلی و خوش دست تا جایی که بازی کردم (با توجه به ایرادای سایتا هر لحظه منتظر خراب شدن گیمپلی هستم :D) قابلیت Dodge فکر کنم یه تغییری کرده و خیلی خوب و کاربردی شده . سیستم آپگرید هم به نظر جالب میومد حدود 10 نوع Skill هست که باید هر کودوم رو Upgrade کنی با Mastery Level .

بعد از مبارزه با اولین Boss به نظر دوربین خیلی اذیت خواهد کرد در طول بازی .

پلتفورمینگ به نظر یخورده پس رفت کرده . بازی رو خیلی ساده کردن ، R2 رو میزنی مسیر رو نشون میده بهت :|

بزرگترین نگرانیم کوتاه بودن بازی هست چون یه همچین حسی بهم داد شروعش :D

محیط شهری رو دیدم ولی زیاد نرفتم و نمیدونم چجوریه .

گرافیک بازی هم خوبه ولی احساس میکنم در مقایسه با نسخه قبلی زیاد پیشرفت نداشته البته از نور پردازیش خیلی خوشم اومد . ولی گرافیک هنری دیگه نیاز به تعریف نداره و تا اینجا فوق العاده بوده قصر دراکولا و ... ولی محیط شهری تو ذوق میزنه .

و در آخر نمیدونم ادامه بازی چجوری خواهد بود ولی نمره 4 به نظرم اصلا انصاف نیست . البته تا اینجا که تقریبا اوایل بازی هستم نظرم اینه شاید در آینده و محیطای شهری و بخش مخفی کاریش نظرم رو عوض کنه :D

به عنوان یه فن کسلوانیا هر چی میخاد باشه ، من که خیلی لذت بردم از همین 1.5 ساعتی که بازی کردم .

آخرین ویرایش:

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
خوب 1.5 ساعتی بازی کردم و یخورده رفتم جلو .

رو درجه سختی Lord of Shadow (سخت) شروع کردم و به همه توصیه میکنم رو این درجه شروع کنین :D

تا اینجا واقعا خوب بوده ادامه نسخه 1 هست و بعد از Intro یه توضیحی در مورد خوانواده بلمونت ، گابریل و پسرش و نوه اش میده (اسماشونو نمیگم چون شاید یه عده ندونن و اسپویل بشه) که فوق العادست و خیلی حال کردم و نوید یه داستان عالی رو میده .

Intro واقعا عالی بود و همینطوری مات و مبهوت رفتم این قسمت رو + آهنگش که فوق العاده زیبا و حماسی بود .

گیمپلی بازی تا اینجایی که بازی کردم روان بود و علاوه بر سلاح اصلی دو نوع سلاح هست مثل نسخه قبل که یکیش Fist هست که دمیج بالایی داره و یکیش شمشیر هست (اسمش یادم رفت) که اگه با اون بزنی به جونت اضافه میشه . همون HnS قبلی و خوش دست تا جایی که بازی کردم (با توجه به ایرادای سایتا هر لحظه منتظر خراب شدن گیمپلی هستم :D) قابلیت Dodge فکر کنم یه تغییری کرده و خیلی خوب و کاربردی شده . سیستم آپگرید هم به نظر جالب میومد حدود 10 نوع Skill هست که باید هر کودوم رو Upgrade کنی با Mastery Level .

بعد از مبارزه با اولین Boss به نظر دوربین خیلی اذیت خواهد کرد در طول بازی .

پلتفورمینگ به نظر یخورده پس رفت کرده . بازی رو خیلی ساده کردن ، R2 رو میزنی مسیر رو نشون میده بهت :|

بزرگترین نگرانیم کوتاه بودن بازی هست چون یه همچین حسی بهم داد شروعش :D

محیط شهری رو دیدم ولی زیاد نرفتم و نمیدونم چجوریه .

گرافیک بازی هم خوبه ولی احساس میکنم در مقایسه با نسخه قبلی زیاد پیشرفت نداشته البته از نور پردازیش خیلی خوشم اومد . ولی گرافیک هنری دیگه نیاز به تعریف نداره و تا اینجا فوق العاده بوده قصر دراکولا و ... ولی محیط شهری تو ذوق میزنه .

و در آخر نمیدونم ادامه بازی چجوری خواهد بود ولی نمره 4 به نظرم اصلا انصاف نیست . البته تا اینجا که تقریبا اوایل بازی هستم نظرم اینه شاید در آینده و محیطای شهری و بخش مخفی کاریش نظرم رو عوض کنه :D

به عنوان یه فن کسلوانیا هر چی میخاد باشه ، من که خیلی لذت بردم از همین 1.5 ساعتی که بازی کردم .
امیدوارمون کردی دمت گرم:dمنم تا بعد از ظهر بازی دستم میرسه و نظرم رو میگم امیدوارم 3 سال انتظار ارزششو داشته باشه نسخه ی قبلی که هرچی جلوتر میرفتی بازی شاهکار تر میشد و تو چند ساعت اخر روندش وحشتناک بود یعنی میشه اینم اونجوری باشه[-o< لعنت به اج با اون نمره ی 4 ش

آخرین ویرایش:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
2 ساعتی رفتم ولی وقت نوشتن زیاد رو ندارم و تیتر وار و کوتاه میگم ...اول از همه اینکه بازی اون حس قسمت اول رو نداره و کمی منحرف شده ...مثلا جایی پیش میاد که باید مخفی کاری بازی رو پیش ببرید هر چند کوتاه بود ولی توی این سبک جذاب نیست ..مکانیزم های جدید هم به گیم پلی کمک کرده ولی به نظرم خیلی جای کار داشت با توجه به اینکه پارسال بازی مشابه dmc بسیار عالی کار کرده بود انتظار بیشتری میرفت ...سکوبازی های هم بیشتر شده و بهتر بعضا ...داستان قطعا مهم ترین نقطه ی قوت بازی هست ...در کل به نظرم اگر این عنوان نسخه ی دوم نام نمی گرفت و تنها ادامه ای بود بر نسخه ی اول بهتر بود چون به نظرم نسخه ی دوم باید خیلی حماسی تر بزرگتر و بهتر میبود ...بازی قطعا جذاب و ارزش داره خصوصا برای طرفداران این سری ولی نباید زیاد توقع نو اوری و یک طعم جذاب دیگه داشته باشید ...نسخه اول بازی به مراتب بزرگ تر و غنی تر و بهتر بود این نکته رو حتی از حجم بازی هم میشه فهمید .

- - -ویرایش - - -

فریم در چه حده؟ اگه زیر 30 نمیاد منتظر لیک شدن pc نشم همین ورژن رو بگیرم
من حساسیت شما رو نمیدونم در چه حدی هست در فریم.... ولی هیچ خللی توی روند گیم پلی ایجاد نمیکنه ...

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
خوب منم از دیشب بکوب نشستم پای بازیو نظرمو میگم:
بازی یه شروع خارق العاده و طوفانی داره و از این نظر به راحتی میشه با GOWIII و شروع عالی اون بازی مقایسش کرد بعد از این شروع خوب میشه و مبارزه با باس عالی ابتدای بازی که خیلی خوب توش نشون میده که چقدر شخصیت گابریل عوض شده میشه رفت سراغ بررسی گیم پلی کلا گیم پلی بازیرو به دو بخش میشه تقسیم کرد بخش آینده بخش گذشته بخش گذشته ی بازی که تو قصر دراکولا(گابریل)دنبال میشه عالی از آب دراومده و همون حس ماجراجویی جذاب نسخه ی اول رو همراه با مبارزات عالی و نفسگیر ارائه میده محیطای پیچیده همراه با ساختار عالی قصر دراکولا که توش آیتمای مخفی مختلفی هستو و محیط بزرگی داره که برای گشت و گذار فوق العادست و بازیباز اصلا دلش نمیخواد این قسمت تموم شه اما بازی همونطور که همه میدونن آینده هم داره و متاسفانه این بخش ریتم بازیرو بهم زده و مثل یه وصله ی ناجوره واسه بازی درسته که این قسمت سرگرم کننده از آب دراومده و تنوع خوبی میده به بازی اما کاملا سرعت بازیرو میگیره و شما باید توش مخفی کاری کنید چیزی که اصلا تو ساختار گیم پلی بازی تو این سبک جایی نداره و فقط بازیرو از ریتم میندازه البته تو همین بخشم طراحی محیط خوبو چند لایست و مبارزات هیجان انگیزی طراحی شده و باسای فوق العاده خوبیم وجود داره اما کلا بخش اینده ی بازی نقطه ی ضعفشه و متاسفانه بیشتر بازی تو این قسمت دنبال میشه مبارزات بازی فوق العادست و پیشرفتش نسبت به نسخه ی قبلی کاملا مشخصه سرعت مبارزات بالاتر رفته و طراحی دشمنا و شیوه ی مبارزشون بهتر شده همون سیستم گیم پلی فوق العاده عالی نسخه ی اول که حالا کاملترم شده و واقعا نمیشه ایراد خاصی بهش گرفت سیستم جای خالی دادن بازیم خیلی بهتر و کارآمدتر شده سه تا سلاح تو بازی داریم یکی همون زنجیرای نسخه ی اول و سلاح عادی گابریل دومی شمشیر آبی رنگی که همون جادوی آبی رنگ گابریل به حساب میاد و باهاش خونتون رو پر میکنید سومین سلاح بازیم مشتای گابریل که جای جادوی قرمز رنگ نسخه ی قبلی رو گرفته و ضربات قدرتمندی داره یه سری وسیله و آیتمم تو بازی وجود داره که ایندفعه تعدادشون خیلی بیشتر شده مثل خنجرای نسخه ی قبلی یه تعداد خفاش که هواس دشمن رو پرت میکنه و یا وسیله ای که خون شما رو دوبرابر میکنه و یه ردیف اضافه میکنه به خون شما تو بازی وجود داره و کلا بازی از این نظر کمبودی نداره به طور کلی گیم پلی بازی تو بخش مبارزات عالیه و ضعف خاصی نداره بخشای پلتفرم بازی اسونتر و روون تر شده اما اصلا جذابیت نسخه ی قبلیرو نداره و خیلی دم دستی تر و ساده تره گیم پلی بازی برای طرفدارای سبک H&S عالیه و اگه بخشای مخفی کاری نبود میتونست به یکی از بهترینای این نسل تبدیل بشه تو سبک خودش بعد از گیم پلی باید رفت سراغ داستان که بعد از گرافیک بهترین بخش بازیه و المان خیلی مهمیه برای این سری داستان بازی تا اینجا عالی روایت شده و انگیزه های گابریل برای کارایی که داره انجام میدرو خیلی خوب نشون میده شخصیتای بازی خوبن و کلا داستان بازی کشش خوبی داره البته داستان بازی به اندازه ی نسخه ی قبلی حماسی و غافلگیر کننده نیست اما جزو نقاط قوت بازیه و روایت فوق العاده خوبی داشته تا اینجا کلا طرفدارای نسخه ی اول از داستان ناامید نمیشن گرافیک بازی واقعا خارق العادست و از نظر هنری تو صنعت گیم هیچ رقیبی نداره واقعا نمیشه در مورد گرافیک بازی چیزی گفت جز تعریف کردن طراحی هنری بازی یه غیر از یه بخشای خاصی تو آینده واقعا بینظیره و مخصوصا قصر دراکولا از این نظر فوق العادست نورپردازی بی نقص ابجکتای فوق العاده با کیفیت و محیطی که از لحاظ رنگ آمیزی واقعا عالیه و چشم نواز بخش هنری بازی رو تو بالاترین جایگاه بین بازیای این نسل قرار میده گرافیک تکنیکی بازیم عالیه و افت فریم رو به هیچ وجه نمیتونید ببینید برعکس نسخه ی قبلی که فریم بازی فوق العاده ازار دهنده بود طراحی خود گابریل و دشمنا از نظر جزئیات عالیه و جزئیات محیط تو بالاترین حد ممکنه محیطای بازی فوق العاده بزرگ ساخته شدن و اینم یه نکته ی مثبت واسه بخش تکنیکیه بازیه فقط انیمیشنای حرکت گابریل یه مقدار مشکل داره و جالب نیست که قابل چشم پوشیه صداگذرای بازی و افکتای صوتی و موسیقی بازیم بدون ایرادن و جزو نقاط قوتب بازی مخصوصا موزیکاش که هرچند به پای نسخه ی اول و موزیکای جادوییش نمیره اما خیلی خوبن و با جو بازی هماهنگ
در کل حق بازی به هیچ وجه اون نمره 4 یا 6 مسخره ای که دوتا از سایتای بزرگ بهش دادن نیست درسته به هیچ وجه نمیتونه تو حد شاهکار نسخه ی اول قرار بگیره و اصلا اون حس یونیک حماسی خارق العاده و جادویی نسخه ی اول رو نداره و سازنده های مسیر اشتباه و نادرستیرو برای بازی در نظر گرفتن که مخصوصا تو بخشای اینده به شدت بازیرو از اصل خودش دور کرده اما بازی به تنهایی اگه بررسی بشه بازی خیلی خوب و سرگرم کننده ایه ولی هیچکدوم از الماناش به غیر از گرافیک نمیتونن تو حد نسخه ی قبلی قرار بگیرن
LOS2 مثل نسخه ی اول نیست و شاید برای طرفدارای نسخه ی اول که اون شاهکارو تجربه کردن بعضا آزار دهنده باشه تو یه قسمتایی اما تیم سازنده از اولم هدفش همین بود و میخواست یه بازی کاملا متفاوت با نسخه ی اول درست کنه که این ریسک به بازی ضربه زده و دیگه بازی نمیتونه تو سطح نسخه ی قبلی باشه اما حق بازیم به هیچ وجه اون نمرات نیست و اگه بخوایم امتیازی به بازی بدیم میشه 75 تا 80 رو واسه بازی درنظر گرفت

آخرین ویرایش:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
یک قسمت هایی از بازی اینقدر محیط بازی بی ربط هست که یاد بازی شکست خورده ی remember me می افتم .تا اینجا که 4 ساعت رفتم کم نبوده از این محیط ها
برای یه طرفدار که به قلعه فقط عادت کرده ازار دهندس .نسخه ی اول رو یادتون میاد ؟ جنگل بارونی و کوهستان برفی و روستا و ...
امیدوارم در ادامه بهتر بشه

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
از اون هایپ اولیه اومدم بیرون و یخورده هم نکات منفی بگم :D

نمیدونم بازی چشه ولی اصلا اون حس LoS 1 رو نمیده بهم . شروعش خیلی خوب بودااا . احساس میکنم تا اینجایی که رفتم طراحی هنری بازی در حد نسخه 1 نیست . نمیدونم چجوری بگم ولی اون محیطای باز و جنگلی و ... تو نسخه 1 یه حس خاصی به آدم میداد که تو این نسخه تا اینجا نمیبینم من اون حس رو و این موضوع آزارم میده :D

واقعا بخش مدرن و مخفی کاریش به تنهایی نابود کرده بازی رو ، احساس میکنم دارم Remember Me بازی میکنم (روبات ها و دانشمندان و محیط کارخانه و ... :-&) . و یه کاری هم کردن که میتونی پورتال کنی بین زمان محیط شهر و قصر که به نظرم خیلی کار بیهوده ای هست شاید یه هدفی داشته باشه در آینده .

چرخش دوربین واقعا زجر آوره . تو مبارزات باید دشمن رو ول کنی و یه دستت روی Left Stick باشه تا مدام دوربین رو بچرخونی روی دشمن واقعا نمیدونم هدفشون از این کار چی بوده .

بی شعورا اون روایت های زوبک هنگام لودینگ رو حذف کردن :(( و گابریل رو گذاشتن که یدونه جمله میگه و بعد به شکل مسخره ای هر بار رو صورتش زوم میشه بعد از تموم شدن لودینگ :|

انیمیشن حرکات و راه رفتن گابریل هم خیلی بده . به طرزی ضایع راه میره که آدم خجالت میکشه پیش یکی دیگه بازی کنه :D

Boss هایی که تا الان کشتم خیلی خوب طراحی شدن و رو درجه Lord of Shadow خیلی تنش زا و سخت هست باسفایت ها .

گرافیک بازی اوایل معمولی بود ولی رفته رفته خیلی زیبا شده . نور پردازی غوغا میکنه . کیفیت بافتها هم خیلی خوبه .

در کل نمره 4 مسخره هست (شایدم EDGE اونقدر عصبانی شده از دست سازنده هاش بابت این کارای ضایعی که کردن که 2 نمره همینجوری کم کرده :D) ولی 6 میتونه نظر شخصی باشه و اگه بازی تا آخر تغییری نکنه و اینجوری بمونه شاید یکی بتونه 6 بده به بازی . ولی من حدودای 7 - 7.5 رو مناسب میدونم .

آخرین ویرایش:

AWSOME12

کاربر سایت
Jul 18, 2012
83
نام
فرزین
هرچقدرم بگید بازی بده باید خودم تجربه کنم
اونایی که میگن مخفی کاری بده،به نظرم تنوع هم میشه که هم مخفی کاری و هم معما تو بازی باشه که روند بازی تکراری و خسته کننده نشه،البته خودم باید ببینم چجوری مخفی کاری رو تو بازی پیاده کردنb-)بعدش راجب این نمره ها واقعا الان که همه بازیها میخوان کال آف باشن و بزن و بکش بدون داستان درست و حسابی،انصاف نیست این بازی 6 و 4 بگیره:(
خدایی هرسال چندتابازی با داستان غنی داریم؟؟؟آخریش بایوشاک بود همین!!!

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
خب منم قسمتایی از بازی رو رفتم اول بگم بازی بدی نیست ولی اصلا حال و هوای جذاب نسخه اولو نداره اصلی ترین دلیلش هم قسمتایی هست که تو زمان حال روایت میشه.
گرافیک بازی با توجه به برهه زمانی عرضش خیلی خوبه مخصوصا جزییات خود گابریل و شخصیت های داستانی که زیبا طراحی شدن.دشمنا و محیطم طراحی خوبی دارن ولی گاهی اوقات بافتای بی کیفیت خیلی تو چشم میاد.گیم پلی نسبت به قبل تغییر زیادی کرده و برای مثال سلاح های جدید گابریل با اینکه به پای صلیب اصلی نسخه قبل نمیرسه ولی مبارزه باهاشون جذابیت خاصی داره مخصوصا شمشیر یخی.دوربین بازی هم تغییر کرده و قابل کنترل شده که اگه یجا شلوغ بشه گیج میشین کیو بزنین و این از بدیهای این تغییر هست.باسهای بازیم تا اینجا که من رسیدم هنوزم جذابن هر کدوم استایل و نقطه ضعف خودشونو دارن و از طراحی تا مبارزه باهاشون عالی کار شده.
داستانم تا اینجا گنگه هدف خاصی رو دنبال نمیکنه.تکلیف گابریل با خودش نامشخصه:d
ادامه بدیم ببینیم تا اخر چجوری میشه ولی حداقل تا اینجایی که من رسیدم ارزشش خیلی بالاست و سایتی که بهش 4 داده نمیدونم چی مد نظرش بوده و چقدر سخت گیری کرده.
ولی ای کاش باز تو حال و هوای نسخه یک میموند واقعا محیط و جوش فوق العاده بود.واقعا نمیفهمم برای یک بازی H&S بخش مخفی کاری لازمه ایا؟!یه لرد دراکولای چندهزار ساله از یه ربات مخفی بشه مسخرس.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
امیدوارم بیشتر محیط هاش توی قلعه و جنگل های انبوه قرار داشته باشه ! من که هنوز نتونستم بازی را تهیه کنم :| کسی نیست بدونه جریان اون دو تا بازی های قدیمیش چیه؟ همون mirror of fate که قرار بود همراه این بیاد بیرون :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر