Castlevania: Lords of Shadow 2 | Xbox360

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
in Europe, winging its way onto retail shelves over there on November 8. We've reached out to Konami to confirm what tradition suggests - tradition being very important to vampires of course (and publishers) - namely, a November 5 release date for North America, as listed by certain online retailers.
The Collection, coming to Xbox 360 and PS3, features the original Lords of Shadow along with its Reverie and Resurrection DLC packs, Mirror of Fate HD - which is coming to the Xbox Games Store and PlayStation Network on October 31 - and a demo for the upcomingLords of Shadow 2. The bundle's set UK price is £30, while Amazon and Best Buy have it at $30 currently, GameStop at $40.
[h=1]Castlevania: Lords of Shadow Collection stakes out next month[/h]

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,885
طبق چیزی که توی یوروگیمر زده در مورد این پک رسما از هیچی نمیشه استفاده کرد بدون کدهای فیزیکی که داخله پکه.

The compilation includes the original Lords of Shadow and a voucher code to download Mirror of Fate HD and the Lords of Shadow 2 demo and the DLC.

هم Dlcها هم MOF HD و هم دموی 2 کد رو میخوان.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,885
یعنی اینکه نمیتونی کد رو وارد کنی چه برسه به دانلود :|
کد توی اریجینالها هست نه کپی شده ها :(( مگر اینکه بری اصلشو بخری :|.

دقیقا. گفتم که توی پست بالاتر که کد ها فیزیکه باید از توی پک برداشت وارد کرد تا اجازه دانلود dlc و mof hd باز بشه واسه کسی که اورجینال میخره. البته توی اکثر سایت ها که من دیدم خصوصا همون یوروگیمر خوده اونا هم اعتراض کردن که وقتی دیسک نیست و فیزیکی چرا باید باز بخریم ؟ یا اینکه نسل داره تموم میشه میخوان روی دیسک داشته باشن بازی رو.

نهایتا اگه همین جور بیاد که هیچی به درد اصلا نمیخوره فقط بازیه اصلیه مثل قبل مگه اینکه کونامی سر عقل بیاد که بعید میدونم من یکی :D حداقل نکرد Dlcهارو توی خوده پک بزاره. جالب تر اینکه مشکل تعداد دیسک هم نیست بازی اصلی 2 تا بود الان یه دیسک که اضافه بشه جفت dlc که یکی یه چپتر هستن با mof جا میشن

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
خاک بر سره کونامی :| من عاشق این بازیم و وقتی شنیدم بازی mirror of fate فقط برای نینتندو میاد خیلی ناراحت شدم اما وقتی قرار شد برا xbox هم بیاد کلی ذوق کردم اما الان احساس میکنم با موشک خورده تو برجکم :(( خاک بر سرت کونامییییییییییی

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
سلام، نمیدونستم کجا باید این سوالو بپرسم! داستان mirror of fate بین نسخه ی اول و دوم هست دیگه؟ جایی هست داستانش رو کامل گفته باشه؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آخرین ویرایش:

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
من این بازی رو برادرم بازی می کرد دیدم خیلی خوشم اومد بازی زیبایی هست .
تهیه هم کردم ولی متاسفانه مشغله زندگی به ادم اجازه نمیده وقت پیدا کنه ! قدر دوران راهنمایی و دبیرستان ـو بدونین !:(

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
دموی قابل بازی Castlevania: Lords of Shadow 2

دانلود

تست شده توسط خودم. با horizon به هارد کنسول منتقل کنید.

لینک 1 هفته سالم هست.

اگه کسی بن شد پای خودش. قرار نیست این دمو عمومی باشه فعلا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر