Castlevania: Lords of Shadow 2 | Xbox360

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
وااااااااااااای خدا من امروز یه چیزی فهمیدیم. ببینم این lords of shadow مگه dlc هم داره؟ امروز دنبال تاریخ ریلیز شماره 2ش بودم که خوندم تو dlc بازی نشون میدن که
که اصلاً چی شد که گابریل دراکولا شد و از این چیزا
لطفاً یکی توضیح بده تو را خدا من بدجوری از این بازی خوشم میاد. این mirror of fate فقط برا اون 3ds خاک بر سره :d خدا کنه مثل رزیدنت اویل ریویلیشنز هم برا ایکس باکس بیاد :d

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
وااااااااااااای خدا من امروز یه چیزی فهمیدیم. ببینم این lords of shadow مگه dlc هم داره؟ امروز دنبال تاریخ ریلیز شماره 2ش بودم که خوندم تو dlc بازی نشون میدن که
که اصلاً چی شد که گابریل دراکولا شد و از این چیزا
لطفاً یکی توضیح بده تو را خدا من بدجوری از این بازی خوشم میاد. این mirror of fate فقط برا اون 3ds خاک بر سره :d خدا کنه مثل رزیدنت اویل ریویلیشنز هم برا ایکس باکس بیاد :d

صفحات قبل یکی از بچه ها لینک مربوط به dlc و داستانش رو گذاشته.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یه دونه عکس جدید از بازی اومده. به نظر میرسه فردا یه تریلر از بازی پخش میشه ولی هنوز هیچی معلوم نیست.

z295zkmophj2cv6v3il6.jpg

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
متاسفانه David Cox اعلام کرد:
دیگه روی عناوین Castlevania کار نمی‌کنند و علاقه به سری Contra دارند.Castlevania: Lords of Shadow 2 عرضه میشه ولی بعدش هیج Castlevania از این استدیو نمی‌بینیم

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,886
متاسفانه David Cox اعلام کرد:
دیگه روی عناوین Castlevania کار نمی‌کنند و علاقه به سری Contra دارند.Castlevania: Lords of Shadow 2 عرضه میشه ولی بعدش هیج Castlevania از این استدیو نمی‌بینیم

درسته البته اینو خیلی وقت پیش گفته بود که بعده این نمی سازند دیگه و واسه خودش مثال زده بود نمیخواد مثل کوجیما بشه و بهش بگن آقای Castlevania !

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
درسته البته اینو خیلی وقت پیش گفته بود که بعده این نمی سازند دیگه و واسه خودش مثال زده بود نمیخواد مثل کوجیما بشه و بهش بگن آقای Castlevania !
البته دلایل خودش رو هم گفت که من یادم میره هی ترجمش کنم

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
تیکه هایی از بازی که موقع حرف زدن Cox پخش میشد بشدت امیدوار کننده بود. بازی خیلی روون بود به احتمال زیاد مربوط میشد به نسخه PC.

تریلر هم Editingـش افتضاح و موزیکش شاهکار بود. خود بخش هایی که توی تریلر نشون میدادن خوب بود ولی نحوه کنار هم قرار گرفته شدنشون و Cut شدن ها و Slow Motion ها بشدت ضعیف کار شده بودن.

بین جملاتی هم که مینوشت Break The Immortality خیلی به دلم نشست.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,886
دو تا اتفاق اگه بیوفته قبل از اومدن 2 خیلی خوب میشه
یکی اومدن نسخه کامل رو دیسک با dlcها
دومی اومدن Mirror Of Fate hd حداقل رو xbla

یعنی اینا میان نسخه 1 رو میدن رو pc که اونی که 2 رو میخواد بره داستان رو بفهمه نمیان mof که 12-15 ساعت بازیه رو بخش مهم داستان بین 2 نسخس رو بدن:|

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
یه دونه عکس جدید از بازی اومده. به نظر میرسه فردا یه تریلر از بازی پخش میشه ولی هنوز هیچی معلوم نیست.

z295zkmophj2cv6v3il6.jpg

البته این عکس ممکن جدید منتشر شده باشه ولی چیز جدیدی توش نداره تو نسخه اول بازی اخر بازی یادتون باشه گبریل با زدن اون ماسک تبدیل به ارباب سیاهی شد یا همون lord of shadow ... و محیط هم ک دقیقا همون مخفی گاهی هست ک تمام این سالها گبریل توش مخفی شده بود ولی اخر بازی شماره قبل خیلی خوب تموم شد مخصوصا انمیشن اخر بازی ک اومد تو عصر حاضر و محیط شهرو نشون داد خیلی جالب بود خستگی ادم بعد 1 هفته بازی کردن تو دوران قدیم با دیدن همچین تصویری حسابی بر طرف می شه مهم تر از همه داستان اخر بازی بدون هیچ ابهامی تموم شد. بر عکس خیلی از بازی ها ک اخر بازی اصلا نمی فهمی چی شد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر