Castlevania بعدی توسط Mercury Steam ساخته نخواهد شد

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
Dave Cox تهیه‌کننده Castlevania: Lords of Shadow 2 درباره نسخه جدید سری Lords of Shadow صحبت هایی کرده و گفته Mercury Steam مسئول ساخت آن نیست.

در طی یک مصاحبه در Cox ،Comic-Con گفت : "ما واقعا باید طرح های متفاوت داشته باشیم و متفاوت عمل کنیم. و در [ساخت Lords of Shadow 2] هم اشتباهاتی داشتیم که امیدواریم در بازی بعد بهبود بدهیم. من فکر می‌کنم این یک فرایند یادگیری هست و سازنده‌ها همیشه در حال یادگیری این هستند که چطوری کارها رو بهتر انجام بدهند."

او در این مصاحبه تایید کرد که Mercury Steam سازنده‌ اسپانیایی دیگر با Lords of Shadow کاری نخواهد داشت چون در universe آن چیزی برای گفتن باقی نمانده است.

"من فکر می‌کنم وقتی چیزی برای گفتن دارید، باید بگویید و وقتی کارتان تمام شده فقط دهانتان را ببندید (خفه شید) و ما چیزهایی برای گفتن داشتیم و موقعی که این مسئله به پایان میرسد، وفت آن است که یک نفر دیگر، یک آدم جوانتر، یک تهیه کننده جوانتر بیاید و مسئولیت آن را به عهده بگیرد و کاری که برای Castlevania درست است را انجام دهد و ما هم به سمت یک عنوان دیگر برویم. Castlevania در این 26 سال خیلی تحول پیدا کرده تا به چیزی که امروز هست رسیده و فکر می‌کنم در وضعیت خوبی قرار دارد و مردم از آخرین عنوان این سری لذت خواهند برد. سورپرایز های زیادی در آن وجود دارد و ما داریم یک تجربه غیر منتظره را تهیه می‌کنیم."

ماه قبل Cox گفت که Mercury Steam نسل بعد رو برای پروژه بعدی خودش در ذهن دارد.
Castlevania: Lords of Shadow 2 زمستان امسال برای Xbox 360، PS3 و PC عرضه می‌شود. نسخه اول آن هم 27 اوت برای PC عرضه میشود.

Gamespot
VG247

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
وقتشه یک فروند از اینا بسازی:

1368666730_510703164_2-Pack-de-mas-de-700-juegos-de-NES-mas-emulador-Caracas.jpg

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ای وای نه :( از ته دل امیدوارم پرونده این بازی تو همین شماره بسته بشه تا اینکه بخواد بیفته دست یکی دیگه :(

alcatraz

کاربر سایت
Apr 2, 2010
154
نام
مجتبی
واقعا این بازی در کنار بایونتا بهترین H'n S این نسل بود:x شماره دومش یکی از مورد انتظار ترین بازی های منه:bighug:
لول دیزاین اربابان سایه هنوزم رقیب نداره!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ای وای نه :( از ته دل امیدوارم پرونده این بازی تو همین شماره بسته بشه تا اینکه بخواد بیفته دست یکی دیگه :(

فردین پرونده گبریل و دنیای LOS که مطمئنا توی همین نسخه بسته میشه (چندین بار این رو تایید کردن) ولی سری Castlevania ادامه پیدا میکنه و دست یه سازنده دیگه میوفته. الان 26 ساله که سری Catlevania به همین صورت داره به کارش ادامه میده.

فقط امیدوارم سازنده های جدید هرچیزی که میسازن سبکش رو همین HnS نگه دارن و یه دفعه نزنند تو کار Adventure، یا برگردن سروقت سبک قبلی بازی و 2D ـش کنند :(

Milking Begins.
It Began 26 Years Ago

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
فقط امیدوارم سازنده های جدید هرچیزی که میسازن سبکش رو همین HnS نگه دارن و یه دفعه نزنند تو کار Adventure، یا برگردن سروقت سبک قبلی بازی و 2D ـش کنند :(
نه اقا جان من کسلونیا 2D میخوام به همون استایل Metroidvania . کلا لذتی که در این استایل کسلونیاها بردم رو هیچ وقت در عناوین 3Dش ندیدم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر