(Casio ClassPad (Made in Malaysia

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Piji

کاربر سایت
Dec 5, 2009
13
Rating - 100%
4   0   0
سلام به همگی =)

یه دونه ماشین حساب ClassPad 300 در حد نو چند ساله دارم ولی در کل زیر یک ماه بیشتر ازش استفاده نکردم.
فقط به عنوان prestige نگهش داشتم. این مدل جزء سری سفارشی بود که فقط 10 تا وارد شد و ساخت مالزی هست.
با OS v3.06.1000 از سایت کاسیو هم آپدیت کردم و یه دونه قلم اضافه هم داره + کاتالوگ و پک کامل و دفترچه فارسی.

فروخته شد.
با تشکر.

آخرین ویرایش:

khoramabad01

کاربر سایت
Jul 23, 2012
40
نام
تیام
Rating - 100%
2   0   0
من با دلار جدید کاری ندارم چون اون موقع کمتر از این قیمتی که گفتم خریدی. قیمت کف رو بگو لطفا

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
Rating - 100%
1   0   0
داداش نوکرتم ! من فهمم نمیکشه که این ماشین حساب چیکار میکنه مثلاً غیر از جمع و تفریق که 250 تومنه یا همون لینک های دیگه که دادی از مدل های دیگه 300 تومن ، 400 تومن ! یه توضیح میدی که کاربرد های خاصش چیه ممنون !
آ|||||پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ
UPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
ویرایش :
کاربرد ها رو فهمیدم با اجازه صاحب تایپیک کاربرداش رو تو متن پنهان میزارم !
سیستم جبر کامپیوتری، محاسبات نامعین کسرها تبدیلات (ساده، مرکب، فاکتور)
محاسبات (... , √ , x)
باز آرائی و ترکیب
حل دستگاه معادلات
لگاریتم و توان
محاسبه پاسخ حقیقی و غیر حقیقی
لیست داده ها
ماتریس
محاسبات توابع مثلثاتی (...sin,cos)
محاسبه در واحد های مختلف زاویه ( درجه ، رادیان، گراد)
رسم نمودار توابع قطبی، پارامتری )
محاسبه عددی تابع به ازای مقادیر مختلف x و قرار دادن نتایج در جدول
حل مسئله با استفاده از گراف تابع ( ریشه، ماکزیم، محل برخورد، نقطه تغییر جهت ، فاصله )
گراف مقاطع مخروطی ( سهمی، دایره، بیضی، هذلولی، و سایر اشکال متداول)
حل عددی فرم صریح و بازگشتی یک رشته در جدول اعداد و رسم نمودار آن
محاسبات در مبناهای مختلف ( باینری، اکتان، دسیمال، هگزا دسیمال )
تبدیل لاپلاس، تبدیل فوریه، تبدیل سریع فوریه
محاسبات هایپربولیک (...، sin h) انتگرال، دیفرانسیل، معادلات دیفرانسیل، سیگما، پی، حد، دلتای مستقیم، هویساید، گاما
رسم نمودار آماری ( پراکندگی، خط xy، آمار، هیستوگرام، هندسه)
ابعاد: 189x84x21 میلی متر
رسم اشکال هندسی ( دایره، کمان، بیضی، هذلولی، سهمی، مثلث، مستطیل، چند وجهی، نقطه، پاره خط، شعاع، بردار)
نوع نمایشگر:کریستال مایع شامل‎240 x160 نقطه صفحه حساس به قلم (عملکرد با لمس صفحه توسط قلم)
حافظه: RAM500 کیلو بایت
انتقال اطلاعات به کامپیوتر: توسط کابل USB
حافظه فلاش جهت نگهداری نرم افزارهای جانبی: 5/3 مگابایت
انتقال اطلاعات به دستگاه مشابه و دستگاه EA-200 توسط کابل 3 پین
مدت گارانتی: 12 ماه گارانتی تعمیر

آخرین ویرایش:

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
Rating - 100%
2   0   0
درود دوستان
ماشین حساب را بنده خریدم از آقا پیمان که فوق العاده انسان شریف و بزرگواری هستند و خیلی به بند لطف داشتند.
من فهمم نمیکشه که این ماشین حساب چیکار میکنه مثلاً غیر از جمع و تفریق که 250 تومنه یا همون لینک های دیگه که دادی از مدل های دیگه 300 تومن ، 400 تومن ! یه توضیح میدی که کاربرد های خاصش چیه ممنون !
دوست عزیز من رشته تحصیلیم برق - قدرت هست و سر امتحان به ما اجازه میدند از این ماشین حساب ها استفاده کنیم و واقعا هم نیاز داریم ! مثلا یک مسئله پیچیده را حل میکنی اما تو قسمت ریاضیش گیر میکنی که این وسیله کمکت میکنه حلش کنی! اکثر رشته های مهندسی به همچین چیزی احتیاج دارند البته ارشد به بعد اما برق چون ریاضیات خیلی سنگینی داره توی کارشناسی هم نیاز هست. البته سوالات کنکور ارشد را جوری طرح میکنند که احتیاجی به وسایل مانند این نباشد و اجازه استفاده هم نمیدهند.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر