PlayStation Captain Tsubasa: Rise of New Champions | PS4

f023424_.png

q8275_.gif

d0432_.png

آخرین ویرایش:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
دوستان کسی هست که این بازی را انلاین بازی بکنه؟ من برای وصل شدن به سرورها شدیدا مشکل دارم و همش با این مورد رو به رو هستم :
174191

مگه اینکه از قند شکن و موارد مشابه استفاده بکنم که خب در اون حالت عملا نمیشه بازی کرد و نه تنها مچ ها کیفیت بدی دارن، در اکثر موارد هم بازی قفل می کنه وسط مسابقه تا یه نفر لفت بده:|

dima

کاربر سایت
Oct 25, 2010
56
نام
h.k
سلام به همه
من بازی را از psn آمریکا خریدم دیجیتالی ریجن ۱. ولی از همون اولش بخش آنلاین بازی رو لاگین نمیشه یعنی کلا از همون ورود که می خواد کانکت بشه همیشه ارور میده می خواستم ببینم بچه هایی که ریجن ۱ دارن همیشه مشکل را دارند.
و اونایی که ریجن ۲ خریدن چی.
ممنون میشم کمک کنید.

dima

کاربر سایت
Oct 25, 2010
56
نام
h.k
دوستان کسی هست که این بازی را انلاین بازی بکنه؟ من برای وصل شدن به سرورها شدیدا مشکل دارم و همش با این مورد رو به رو هستم :
View attachment 174191

مگه اینکه از قند شکن و موارد مشابه استفاده بکنم که خب در اون حالت عملا نمیشه بازی کرد و نه تنها مچ ها کیفیت بدی دارن، در اکثر موارد هم بازی قفل می کنه وسط مسابقه تا یه نفر لفت بده:|
منم مشکل شمارو دارم ریجن بازیتون چیه؟
اینترنت من مخابرات هست برای شما چی؟

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
منم مشکل شمارو دارم ریجن بازیتون چیه؟
اینترنت من مخابرات هست برای شما چی؟
درود.
من بازی را برا پی سی نسخه دیلاکس از سازنده ها دریافت کردم.
متاسفانه بازی بخش آنلاینش با قند شکن اجرا میشه.
جدا از اون کلا بخش آنلاین بازی تعطیله عملا.
لذت اصلی بازی به سینگل پلیر و بخش نیو هیرو هست. که route های مختلف داره.

dima

کاربر سایت
Oct 25, 2010
56
نام
h.k
درود.
من بازی را برا پی سی نسخه دیلاکس از سازنده ها دریافت کردم.
متاسفانه بازی بخش آنلاینش با قند شکن اجرا میشه.
جدا از اون کلا بخش آنلاین بازی تعطیله عملا.
لذت اصلی بازی به سینگل پلیر و بخش نیو هیرو هست. که route های مختلف داره.
ای بابا
بخش سینگل پلیرش تکراری میشه بعد یه مدت
پس اگر شما با قند شکن رو pc اجرا میکنی پس کنسول هم همینه مشکلش.
ممنون

• Like
Reactions: Oakenshield

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
چقدر چسبید این بازی :D یکی از بهترین خریدای این چند وقت اخیر بود برام. بازی به شدت فان که یاداور خاطرات خیلی خیلی خوب کودکی و انیمه‌ای هست که باهاش بزرگ شدیم. به نظرم بهتر ازین نمیشد ساخت این بازی رو. گیم‌پلی دقیقا همونیه که باید باشه. آرت و گرافیک به شدت زیبا و دوس داشتنی. ۲تا استوری خیلی خوب و سرگرم کننده مخصوصا بخش New Hero که ایده‌ی خیلی خوبی بود. اینکه میتونی یه پلیر بسازی و بری با هر تیم باشگاهی که میخوای شروع کنی و بعدش بری واسه ورلد کاپ و تمام این مدت بتونی حرکات بازیکنایی که کارتشون رو داری و فرندشیپ رو باهاشون بالا میبری، به دست بیاری. عملا این بخش المان‌های rpg داری که خیلی خوب جواب دادن و میتونی همه چیز رو تغییر بدی و حرکات متفاوت رو تجربه کنی. ازین جذابتر اینه که توی این بخش میتونی تیمای ملی مختلف مثل آلمان، ایتالیا، هلند، آرژانتین، سنگال و فرانسه رو باز کنی و لذتشو ببری. البته برزیل و و آمریکا هم هستن که اونارو جداگانه باید آنلاک کنی. این سیستم سوپر شوت خیلی خفنه لعنتی :D اولش برای کوجیرو و سوباسا و میزوگی و ماتسویاما رو میبینی اما وقتی دستت به تیمای ملی میرسه تازه میفهمی سوپر شوت یعنی چی. مثلا دیاز از آرژانتین ۳تا پشتک میزنه و بعد شوت میزنه یا اشنایدر المانی فایر شوت داره و شانس گل خیلی بالای داره شوتش و الی آخر. کلا طراحی بازیکنای معروف و انیمیشنایی که واسشون ساختن خیلی خیلی خووبه و همین مورد میتونه باعث شه بازی تکراری نشه. اون یکی بخش استوری خود سوباسا هم که بارها در قالب انیمه دیدیم ولی بازم جذابیت خودشو داره. کاپ و لیگ هم که برای وقت گذرونی عالی هستن مخصوصا لیگ. وقتی تیمای بیشتر رو آنلاک میکنی تا ۱۶ تیم میتونی لیگ بسازی و حالشو ببری. اصلا خسته کننده نشده برای من. سیستم کارت هم خیلی خوب و جالبه. فقط حیف سروراش برای ایران بستس و نمیشه دریم تیم رو تجربه کرد! برای من که حالم از فیفا و پس بهم میخوره و حاضر نیستم ۱قرون خرجشون کنم این فوتبال خیلی خیلی چسبید :D

موفق باشیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر