PlayStation Captain Tsubasa: Rise of New Champions | PS4

f023424_.png

q8275_.gif

d0432_.png

آخرین ویرایش:

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
به به چه بازی ای
آخرین کاپیتان سوباسا که بازی کردم برا ps2 بود.
عالی بودش :D
گویا این نسخه برا پی سی هم منتشر میشه.

Sent from my SM-A305F using Tapatalk

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,906
واقعا از بازی فوتبال کلاسیک مثل فیفا و pes خسته شده بودم ... این بازی خیلی خاطره توش هست و از اون بازی های واجبی هست که باید حتما خریداری بشه... امیدوارم گرافیکش و گیم پلی اش رو خوب در بیارن ... واقعا نمیدونم روی میکرو و سگا چند ساعت بازیش کردم !!!! از دست این بازی زبان ژاپنی هم یاد گرفته بودم :-Bالبته بازی برای آندرویید و IOS هم عرضه شده که خوبم در اومده ولی قطعا کنسول یک چیز دیگه هست

امیدوارم این بازی رو دیگه rpg نسازن ... مثلا از این ورزشگاه به اون ورزشگاه در به در دنبال تورنمنت بگردی یا اینکه دنبال یکی که باهات مسابقه بده :))

آخرین ویرایش:

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
580
دوستان سلام قسمت کرید بازیکن جای فرند شیپ هرچی انتخاب می کنم نمیشه و نمیره مرحله بعدش ممنون میشم بگید چکارکنم

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,906
من بازی رو روی pc دارم میرم
به نظرم که خیلی زیبا و دلچسبه : دی

فقط باید عاشق انیمش باشی
اگر نیستی پیشنهاد نمیشه
فقط من خوندم خیلی سرعت بازی زیاده و از اونور چون همه بازیکن های زمین رو نمیبینی و فقط چند بازیکن نزدیکت رو میبینی تیمی بازی کردن و پاس کاری توش سخته

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
من روی نینتندو سوئیچ دارم بازیش میکنم
اول از همه حتما باید عاشق انیمه اش باشین تا حال کنین وگرنه براتون یه فوتبال ارکید به نظر نیرسه
گیم پلی جالبی نسبت به بقیه بازیهای کاپیتان سوباسا که اومده بودن داره ، گیم پلی سختی نداره اما حریفاتون توی مراحل بالا میتونن اذیتتون کنن
دوربین بازی رو حتما روی واید قرار بدید تا زمین رو بهتر ببینید
دو تا مود داستانی داره یکیش با خود سوباسا و اون داستان کلاسیک جذابشه که از مدرسه شروع میکنه تا مسابقات جهانی، یکی از خوبیاش همینه که همیشه بازیای سوباسا تیمای جهانی رو داشت اما امسال میتونید تیمهای قدیمی و خاطره انگیز میوا و توهو و هاناوا و فورانو و خیلیای دیگه رو انتخاب کنید، به شخصه خودم چون ماتسویاما رو خیلی دوست داشتم با این مورد خیلی حال کردم
یه مود دیگه داستانی به اسم نیو هیرو داره که یه بازیکن جدید میسازید و باهاش داستان رو دنبال میکنید
قابلیت شخصی سازی جالبی برای ادیت تیم و بازیکن هم داره
گرافیکش هم خب برای من روی نینتندو فکر میکنم کمی پایینتر از پلی استیشنه ولی کاملا راضی بودم و انیمه ها خییلی خوب طراحی شده
در کل کسی که بچگیش با سوباسا و کاکرو گذشته از دستش نمیده

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر