Capsized | PC

Developer: Alientrap
Publisher: Alientrap
Genre: Arcade - 2D Platformer
Platforms: PC - X360
Release Date: 29 April 2011
ESRB: E​

62595Cap.jpg

capsized580.jpg

091014-capsized-3.jpg

Capsized-3.jpg

واژگون شده
==============
در این بازی شما در نقش یک مرد فضانورد کوچک را بازی میکنید که به علت برخورد یک شهابسنگ با سفینه اش , مجبور شده که از سفینه اش خارج شود. او پس از خارج شدن از سفینه , خود را بر روی یک سیاره ی ناشناخته می یابد که ساکنانش موجوداتی فضایی و عجیب غریب است.​

باید با شلیک به بیگانگان از دست آنها خلاص شده و راه فراری برای خود بیابید.​

بازی بصورت Side-Scrolling است و از گرافیک کارتونی زیبایی برخوردار است.​

تریلر بازی :
http://www.alientrap.org/capsized/

وبسایت رسمی :
http://www.alientrap.org/capsized/

آخرین ویرایش:

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
اون زمان که Braid اومد پیش بینی می کردم که PC Gaming به سمت این بازی ها کشیده بشه. در حال حاضر عناوینی در این شکل و شمایل بسیاز بیشتر از گذشته شده اند. از یه طرف باع خوشحالی و از یه طرف باعث ناراحتی.

PC Gaming نباید اینطور به کارش ادامه بده. امیدوارم مولینکس با توجه به صحبت ها و ادعاهای اخیرش بتونه کاری بکنه.

خیلی ممنون

farzadbazi

کاربر سایت
Nov 18, 2009
155
دستت درد نکنه مشتی raya :D بیشتر بهمون بازیهای این شکلی معرفی کن من عشق این جور بازیهام
به تاریخ شمسی کی میاد؟

اون زمان که Braid اومد پیش بینی می کردم که PC Gaming به سمت این بازی ها کشیده بشه. در حال حاضر عناوینی در این شکل و شمایل بسیاز بیشتر از گذشته شده اند. از یه طرف باع خوشحالی و از یه طرف باعث ناراحتی.

PC Gaming نباید اینطور به کارش ادامه بده. امیدوارم مولینکس با توجه به صحبت ها و ادعاهای اخیرش بتونه کاری بکنه.

خیلی ممنون
شما که میگی خیلی از این جور بازیها اومده میشه یه چند تایی هم به ما معرفی کنی؟

Last edited by a moderator:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دستت درد نکنه مشتی raya :D بیشتر بهمون بازیهای این شکلی معرفی کن من عشق این جور بازیهام
به تاریخ شمسی کی میاد؟

اگه باشه چرا که نه

پس فردا که دیگه تاریخ نمیخواد - هر وقت لینکهاش اومد من همنجا اعلام میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر