capitan tsubasa

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام بچه ها من این بازی یعنی فوتبالیسها که کارتونشو چند سال پیش نشون می داد رو واسه پی اس 2 دانلود کردم چون واقعا با این بازی نسخه پی اس 1 حال می کردم فقط می خواستم بدونم کسی بازی کرده چون من اصلا سر در نمی یارم هر چی شوت می زنم همشون می رن توی اوت و همش می گه بعد می خواستم بگم اگه کسی بازی کرده راهنمایی کنه :) حتما امتحان کنید خیلی حال می ده :biggrin1:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
واسه گل زدن راحت باید شوت ویژه شونو بزنی اونجور که یادمه باید تو زمین حریف یه R2 می زدی واسه چند لحظه اسم بازیکنت آبی می شد(البته اسمش ژاپنیش!)تو زمانی که آبیه باید L1 رو بزنی تا شوتو بزنه فک کنم اینجوری باشه:-"

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
اقا كسي عكسي چيزي از اين بازي نداره بزاره ما لا اقل محيطش و ببينيم تا بازيش و بخريم!!
راستي نسخه انگليسيش عينه ملله پي اس 1 نمي ياد نه؟

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نه من منظورم یه چیز دیگست عزیز ببین وقتی می خواهی شوت کنی چند تا کلید رو می گه بزن که اگه اشتباه بزنی می گه بد و اگه خوب بزنی می گه گود حالا بعضی اوقات این کلید ها درست از کار در می یان بعضی اوقات اشتباه یا اینجوری که من فهمیدم باید تحت زمان خاصی که واسه هر کلید تایین شده اون کلید رو بزنی از دوستان می خواستم اگه کسی توضیح کامل تر و اینکه آیا فرض من درسته یا غلطه بگه خیلی ممنون می شم چون زبانش ژاپنی هست هیچی نمی شه فهمید
حسین جان بیا مسنجر واست وب می دم بازیشو ببین گرافیک در حد لاکپشت نینجایی هست و نسبتا خوبه من که باحاش حال می کنم :) اما نسخه پی اس 1 چون مال کونامی بود خیلی روون تر بود این نسخه ماله namco هست و یه خوده سخت تر شده و گل زدنش سخت شده تقریبا مثل نسخه های قبلیش رویه نیتندو شده که صفحه وایمیستاد اینجوری شده تقربیا اما نسخه پی اس 1 مثله فوتبال های دیگه کونامی یعنی وینینگ الون بود

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
نه من منظورم یه چیز دیگست عزیز ببین وقتی می خواهی شوت کنی چند تا کلید رو می گه بزن که اگه اشتباه بزنی می گه بد و اگه خوب بزنی می گه گود حالا بعضی اوقات این کلید ها درست از کار در می یان بعضی اوقات اشتباه یا اینجوری که من فهمیدم باید تحت زمان خاصی که واسه هر کلید تایین شده اون کلید رو بزنی از دوستان می خواستم اگه کسی توضیح کامل تر و اینکه آیا فرض من درسته یا غلطه بگه خیلی ممنون می شم چون زبانش ژاپنی هست هیچی نمی شه فهمید
حسین جان بیا مسنجر واست وب می دم بازیشو ببین گرافیک در حد لاکپشت نینجایی هست و نسبتا خوبه من که باحاش حال می کنم :) اما نسخه پی اس 1 چون مال کونامی بود خیلی روون تر بود این نسخه ماله namco هست و یه خوده سخت تر شده و گل زدنش سخت شده تقریبا مثل نسخه های قبلیش رویه نیتندو شده که صفحه وایمیستاد اینجوری شده تقربیا اما نسخه پی اس 1 مثله فوتبال های دیگه کونامی یعنی وینینگ الون بود
مگه بازی ژاپنی نیست ؟
من خواستم بخرم ، فروشنده گفت ژاپنی هست ، اما منو ی اولش رو شرکت فلان فارسی کرده :-"

فوتبالیستها همه ورژن هاش حال میداد
همین الان دارم فوتبالیستهای سگا رو دوباره بازی میکنم :biggrin1:

feng wai

کاربر سایت
Sep 29, 2006
89
وقتی می خوای شوت یا پاس بدی سه بار تصویر چشمک می زنه تو اون سه بار باید دکمه بزنی مثلآ دایره مربع مثلث اگه به مو قع {وقتی چشمک می زنه}بزنی بهت امتیاز می ده مثلآ می زنه good یاsmash اونوقت شوتش رو می زنه

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
پس چرا بعضی اوقات می گه بد ؟ یعنی کلید ها رو اشتباه می زنم ؟ یا برای چشمک زن دوم کلید اول رو می زنم آره؟

feng wai

کاربر سایت
Sep 29, 2006
89
اگه دیر یا زود بزنی میگه بد
توجه داشته باش درست وقتی صفحه چشمک میزنه واز دو طرف نوشته ها با هم بر خورد می کنند یعنی لحضه بر خورد باید بزنی و فقط دکمه های ضربدر مثلث دایره ومربع را باید بزنی

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
سلام به سوباسا دوستان ! :biggrin1:
من بازی Captain Tsubasa Vol 2 - Super Striker که قبلا تو میکرو فیلمشو داشتم دیروز دانلود کردم .. حالا امروز کاکرو رو بردم و رفتم جلو ( قدیما سخت تر بودااا:biggrin1: ) حالا برگشتم دوباره به تیم سوباسا و دارم با همون تیمه باقالی با یه تیم خارجی بازی میکنم :eek: بابا دفاع آخرشون همرو دریبل میده ! حتی دروازبانو !!! اون یارو هم یه هده عادی میزنه دروازه بانو سوت میکنه !! :eek: من میخوام بدونم پس کی قراره من برم تیم ژاپن ؟!؟ (الآن هنوز لباسام سفیدن ! )

واسه همین نسخه ، نسخه انگلیسی یافت میشه ؟؟ من هرجا گشتم ملت میگن همه رو بازی کردن و لذت بردن ولی همه میگن I know no jap !!

ویرایش !! :
من یه چیزایی فهمیدم ! http://www.gamesover.com/walkthroughs/captain_tsubasa_2.txt

الآن من دارم با تیم خودم ( ساوپاولو ! ) ، بازیهای دوستانه انجام میدم .. 4 تا مسابقه دارم .. جالب اینه که آخریش با خوده ژاپنه !! واکاشیزوما هم دروازه بانه
300.gif
... بعدش میرم ژاپن و قرمز میپوشم :biggrin1: البته این Asian Cup ـه و باید کلی ببرم بعد تازه میرم جامه جهانی !!! توی جام جهانی 11 تا بازی باید انجام بدم !!! :eek: ..
جالب اینجاست که تو Asian Cup با ایران میفتم :
This team doesn't have any stars*, but they're still pretty good. They
like to play rough, and their skills for shooting, passing, tackling
and passcutting are good. They will surely score many times if you aren't
careful. After playing a couple of times against these guys I realized that
whenever they mark one of your players they ALWAYS tackle him, always. So if one
of your players gets marked, pass the ball to another player. Especially if the
guy being marked isn't Tsubasa.

پ.ن : پس علی دایی کوش ؟ :)

ویرایش 2 : ( به جونه بچم آخریشه دیگه :biggrin1: ) !!
الآن من پس از تلاش بسیار و تبدیل کدهای ژاپنی به انگلیسی تونستم با کد به تیم ژاپن راه پیدا کنم
299.gif
( خسته نباشم
13.gif
)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر