Capcom قصد ساختن شماره ديگر Devil May Cry رو دارد ؟؟!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

شواهد اين طور نشان ميده كه Capcom بد جوري قصد ساختن شماره بعدي Devil May Cry و در واقع ساخت Devil May Cry 5 داره . در زماني كه E3 2007 در حال برگذاري بود تهيه كننده اين بازي جناب Hiroyuki Kobayashi اعلام كرد كه قصد ساخت شماره 5 بازي رو داره و اگه Capcom اجازه بده اين كارو حتما انجام ميده . در سال مالي Capcom كه منتشر شد معلوم شد $806 million به سهام اين شركت افزوده شده . اين در حالي هست كه DMC 4 بر روي دو كنسول X360 و PS3 بيشتر از 2 ميليون نسخه به فروش رساند ان هم در حالي كه بازي در اويل فبريه ريليز شده بود و باعث سريع ترين فروش اين سري بازي رقم بزنه و همچين عاملي باعث ميشه كه Capcom قصد ساختن شماره بعدي بازي رو داشته باشه .و همچنين فروش كلي اين مجموعه رو به 9 ميليون رساند

Haruhiro Tsujimoto رييس Capcom اعلام كرد كه ما بسيار اميدواريم به ادامه اين هستيم كه انتظارات بازيكن كننده ها رو بالا ببريم با ساخت و توسعه بهترين بازي ها موجود . همچنين Hiroyuki Kobayashi در ادامه سخنان سال پيش خود اعلام كرد : شخصا علاقه دارم مه قسمت بعدي Devil May Cry رو بسازم و بازي هاي بيشتري براي اين franchise بسازم .. اين طور كه به نظر مياد شماره 4 اخرين شماره بازي بر روي اين نسل نيست !!!

منبع

dmc44.jpg

موفق باشيد !!

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
نسل قبل 3 شماره از DMC داشت چرا تو این نسل نباید شاهد شماره های جدید باشیم ؟
مطمئنن هر بازی که فروش خوب داشته باشه دنباله هایی هم خواهد داشت.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
با اون! پايان ضايع DMC4! و كپكام = EA معلوم! كه عنوان بعدي اين بازي در دست ساخت است.
ولي من احساس ميكنم اين بازي اگر خيلي پيش بره يك شكست حتمي براي كپكام داره مثل شماره 2 اش كه حتي اين شركت تا سر حد ورشكستگي برد. يادش بخير :arrowd:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
خیلی جالبه که دوستان Capcom رو با EA مقایسه میکنند ! اگه اینجوری باشه باید Konami رو هم با Ea مقایسه کرد دیگه ! چون بیشتر از 4 تا MGS داده بیرون !
کپکام هیچوقت شرکت انحصاری نبوده ، هیچوقت هم به هیچ نهاد ، ارگان ، برند و شرکت خاصی پایبند نبوده مگر بواسطه قراردادهای مالی ! ( مثل قرارداد Nintendo ) الان شرکت در وضعیت خوبی قرار داره و مشکلاتی که یکی از سهامداراش براش بوجود آورده بود حل شده.
تا وقتی بازی فروش میکنه ، خیلی راحت میتونن بسازن ... ! دلیلی هم نداره یک شرکت بخاطر عرضه مالتی پلتفورم بازیهاش بهش ننگ EA بودن رو بچسبونن ! تولید مالتی پلتفورم و حجم بالای بازی ، دلیل بر EA مسلک بودن و Ubi صفت بودن نیست !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خیلی جالبه که دوستان Capcom رو با EA مقایسه میکنند ! اگه اینجوری باشه باید Konami رو هم با Ea مقایسه کرد دیگه ! چون بیشتر از 4 تا MGS داده بیرون !
کپکام هیچوقت شرکت انحصاری نبوده ، هیچوقت هم به هیچ نهاد ، ارگان ، برند و شرکت خاصی پایبند نبوده مگر بواسطه قراردادهای مالی ! ( مثل قرارداد Nintendo ) الان شرکت در وضعیت خوبی قرار داره و مشکلاتی که یکی از سهامداراش براش بوجود آورده بود حل شده.
تا وقتی بازی فروش میکنه ، خیلی راحت میتونن بسازن ... ! دلیلی هم نداره یک شرکت بخاطر عرضه مالتی پلتفورم بازیهاش بهش ننگ EA بودن رو بچسبونن ! تولید مالتی پلتفورم و حجم بالای بازی ، دلیل بر EA مسلک بودن و Ubi صفت بودن نیست !
مگه كونامي داره كار درستي ميكنه! من اين دو شركت از لحاظ عرضه بر روي سيستم ها مقايسه كردم.
ولي اعتقاد قلبيم اين كه كپكام همان راهي پيش گرفته كه EA الان داره حسابي توش مانور ميده! اگر قرار باشه هر سال RE عرضه بشه! پس ما نبايد هيچ عنواني از كپكام در سبك! ترسناك در حد RE ببينيم! كه اين يعني تكرار كردن عناوين! همين ...

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
مگه كونامي داره كار درستي ميكنه! من اين دو شركت از لحاظ عرضه بر روي سيستم ها مقايسه كردم.
ولي اعتقاد قلبيم اين كه كپكام همان راهي پيش گرفته كه EA الان داره حسابي توش مانور ميده! اگر قرار باشه هر سال RE عرضه بشه! پس ما نبايد هيچ عنواني از كپكام در سبك! ترسناك در حد RE ببينيم! كه اين يعني تكرار كردن عناوين! همين ...
یعنی تعدد نسخه های یک بازی عدل بر بد بودن بازی و سازنده هاشه؟ پس سری GTA با 11 تا نسخه باید آشغالترین، و راکستار باید بدترین ناشر باشه. در ضمن بعلت بیعرضه بودن دولوپرهای تحت تصاحب EA هست که نمیتونن در عرض 6 ماه یک شوتبال خوب اماده کنند االبته فشار EA رو هم نباید نادیده گرفت. امکانش زیاده نسخه ی بعدی GTA تا سال بعد بیاد(با توجه به GTA VC) ببینیم بده یانه:confused:؟
جالبه RE رو مثال زدید همین بازی هم تقریبا با فاصله ی زیر 20 ماه دو نسخه ی اول رو منتشر کرده و از 2000 تا 2003 کرور کرور ساید استوری براش بیرون بود.
و کونامی هم اشتباه نمیکنه. یعنی MGS باید تو همون شماره ی اول تموم میشد؟ شما با دقت بازی کنید همشونو ببینید چقدر کار تجاری ایه تعدد نسخه های MGS:laughing:

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
فقط امیدوارم دیگه ما PC بازها رو که سر DMC 4 دارن جان به لب میکنن اون موقع این کارو نکنن
دقیقه به دقیقه دارن بازی را تاخیر میزنن

XxBraveHeartXx

کاربر سایت
Feb 14, 2008
103
جديدا ملت يه جمله رو ياذ گرفتن (مثل EA ....)نميدونن چطوري بايد ازش استفاده كنن
اگه قرار باشه هر بازي تو شماره ي اولش تموم بشه كه نميشه
مگه ما چند تا از اين جور بازياي توپ داريم اگه اين جور بازي ها نباشه همون بهتر كه گيم نباشه
اين جور بازيا هيچ وقت نبايد تموم بشه و هر 2-3سال يه بار بايد يه نسخه ي جديد داشته باشه

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
یعنی تعدد نسخه های یک بازی عدل بر بد بودن بازی و سازنده هاشه؟ پس سری GTA با 11 تا نسخه باید آشغالترین، و راکستار باید بدترین ناشر باشه. در ضمن بعلت بیعرضه بودن دولوپرهای تحت تصاحب EA هست که نمیتونن در عرض 6 ماه یک شوتبال خوب اماده کنند االبته فشار EA رو هم نباید نادیده گرفت. امکانش زیاده نسخه ی بعدی GTA تا سال بعد بیاد(با توجه به GTA VC) ببینیم بده یانه:confused:؟
جالبه RE رو مثال زدید همین بازی هم تقریبا با فاصله ی زیر 20 ماه دو نسخه ی اول رو منتشر کرده و از 2000 تا 2003 کرور کرور ساید استوری براش بیرون بود.
و کونامی هم اشتباه نمیکنه. یعنی MGS باید تو همون شماره ی اول تموم میشد؟ شما با دقت بازی کنید همشونو ببینید چقدر کار تجاری ایه تعدد نسخه های MGS:laughing:
ببين هرچيزي تا يك حدي خوبه همين GTA هر سال يك نسخه بيرون نميده اخرين بار سان آندرس بود و الان چهار سال از اون بازي ميگذره يعني يك نسل پشت سر گذاشتيم. تازه من دارم يك نسخه الحاقي رو در نظر ميگيرم وگرنه GTA III كه خيلي وقت پيش عرضه شده. اما حالا 4 سال گذشته يا همين MGS 4 از نسخه پيشينش! چهار سال ميگذره. اين درست من كاري به بازي هاي الحاقي ندارم اصل بازي 4 سال پيش اومده يعني MGS3 سال 2004 و البته از چهار سال هم يك هفته بيشتر :biggrin1: خب اينجوري درست اما وقتي كه قرار يك بازي هر سال عرضه بشه شما فكر ميكني موفق ميشه؟ بايد ايده سازندگان هم در نظر گرفت. مگه چقدر ميشه روي دانته مانور داد؟ يا RE ؟ خداييش اگر هرسال يك RE ميومد اينقدر مشتاقانه منتظرش بوديد ؟ كما اين كه الان مردم وقتي اسم RE5 مياد چشماشون سياهي ميره اما اگر هر سال چنين چيزي بود مثلا امسال 5 بعد سال بعد 6 بعدش 7 ديگه طرفداراش كم ميشدن ايده ها هم تموم ميشد. RE يا DMC فوتبال كه نيست هر سال عرضه بشه بايد تدبير انديشيد. من تا به امروز ديدم شركت هايي موفق بودن تو بازي ها كه همين طور هي نسخه عرضه نكردن. اين نظر من ها شايد شما اعتقاد داشته باشي يك بازي بايد هر سال عرضه بشه.
منظورم نسخه هاي اصلي است وگرنه سالي ده تا نسخه اضافه عرضه كنند نه باعث ميشه بگند RE برتر نه باعث ميشه بگند بدتر اما وقتي يك نسخه كامل بياد ازش ايراد ميگيرند.

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
البته gta بعد San دو تا برا psp اومد!!! که نمیشه گفت بد بودن!!!

بعدشم تا بازیو ندیدید الکی اظهار نظر نکنید!!! خوب بودن بازی هیچ ربطی به هر سال دادن یا ندادن نداره!!! مثلا همین hellgate یا stalker .... تا جایی که یادم میاد از 4-5 سال پیش قرار بود ساخته بشن که آخرش گند در اومدن!!! مثلا الان vegas2 فاصلش با vegas کم هست ولی خیلی بهتر شده!!!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
البته gta بعد San دو تا برا psp اومد!!! که نمیشه گفت بد بودن!!!

بعدشم تا بازیو ندیدید الکی اظهار نظر نکنید!!! خوب بودن بازی هیچ ربطی به هر سال دادن یا ندادن نداره!!! مثلا همین hellgate یا stalker .... تا جایی که یادم میاد از 4-5 سال پیش قرار بود ساخته بشن که آخرش گند در اومدن!!! مثلا الان vegas2 فاصلش با vegas کم هست ولی خیلی بهتر شده!!!
اگر نوشته من رو درست بخوني! من گفتم كاري به نسخه هاي الحاقي ندارم منظور نسخه هاي اصلي است.

درباره استالگر هم من هركي ديدم بازي كرد ازش راضي بود. Vegas 2 هم حداقل من رو به هيچ وجه راضي نكرد خيلي فاصله داشت با اون آرمان هاي نسخه اولش دقيقا يك پك اضافي براي چند مرحله بود و همين كه اصلا به نظرم گذاشتن اسم بازي روش اشتباه است. ديدي كه خيلي از سايت ها هم گفتن به عنوان يك پك اضافي ارزش بازي كردن داره.

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
فکر نمیکردم شما به اونا بگی نسخه الحاقی!!!
استالکر یه بازی بود که دموش رو روی بازی punisher گذاشته بودن!!! حالا حساب کن punisher ماله چند وقت پیش!!! بعد هم من منظورم اینه که ارزش اون همه سر صدارو نداشت!!! مثل kane&lynch !!!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
فکر نمیکردم شما به اونا بگی نسخه الحاقی!!!
استالکر یه بازی بود که دموش رو روی بازی punisher گذاشته بودن!!! حالا حساب کن punisher ماله چند وقت پیش!!! بعد هم من منظورم اینه که ارزش اون همه سر صدارو نداشت!!! مثل kane&lynch !!!
مگه نسخه الحاقي! حتما بايد يك پك باشه!؟ كه نصب كنيد رو بازي؟
ادامه بر يك بازي كه از لحاظ هاي ساختاري هيچ فرق با هم ندارند باز نگيد مثلا San با Vice City فرق نداشت منظورم از لحاظ موتور گرافيك و... است. نه داستان و...
در هر صورت بازي بدي در نيمد! حداقل هركي بازي كرد ازش خوشش اومد بجز باگ هاش!
ما آخر نفهميديم عاشق Kyne & Lynch هستي ! يا ازش متنفري!؟ بازي بدي نبود يك كم گرافيكش مزخرف و مشكلات اعصاب خورد كن داشت :cheesygri
باشه من تسليم DMC و دوستان :biggrin1: اينقدر ادامه پيدا كنه كه شخصيت دانته رو با موهاي! سياه تو بازي ببينيم (خب موهاش سفيد پس نميشه سفيد تر بشه در نتيجه در اثر پيري بعد از 500 سال سياه ميشه) كمرش هم خم شده باشه اسلحه دستش بگيره :p

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر