Capcom دچار تغییرات مدیریتی شد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
custom_1241112426123_801171-david_reeves1_super.jpg

David Reeves رئیس سابق PlayStation اروپا از سمت مدیر اجرایی Capcom اروپا به طور کامل در ژانویه کنار می رود.

Reeves به مدت 14 سال در سمت های مدیر عامل رئیس و مدیر اجرایی در Sony فعالیت می کرد او در ما آپریل 2009 شرکت سرگرمی های Sony را ترک کرد و پیش بینی کرده بود PS3 به مدت 3 تا 5 سال دوام خواهد آورد.
او می خواهد به مقام سابق خود یعنی مشاوره این شرکت که قبل از مارس 2010 و منصوب شدن به عنوان مدیر اجرایی برسد.

Reeves بیان کرد:"بیش از سه سال، باعث سعادت من بود تا در سطح اروپا در شرکت کپکام انجام وظیفه کنم، اما حال می‌خواهم کمی از فضای رقابتی فاصله بگیرم و دیگر فرصت‌های شغلی پیش رو را امتحان کنم، من نمی‌خواهم و نمی‌توانم تمام وقت خود را صرف مدیریت در CapCom اروپا کنم. پس من قصد دارم سریع تر پست مدیریت سرگرمی های اروپایی CapCom را تا پایان ژانویه 2013 ترک کنم و به نقش مشاور را برای این کمپانی ایفا کنم."

Reeves وقتی در CapCom مشغول به کار شد این شرکت برنامه ریزی کرده بود که سهم خود را در بازار از 2% به 4% تا سال 2015 برساند. نقش مهم او و بعد از موفقیت 14 ساله اش در Sony و مدیریتش باعث شد نام PlayStation موفق و با قدرت عمل کند.

رئیس کل CapCom اروپا Ben Le Rougetel در این بار گفت:" ما بسیار خوش بخت هستیم که 3 سال هست David را در مقام مدیریت اجرائی اروپا داریم. تجربیات او باعث شده است که 2 دستاور برایمان بدست بی آید: توسعه سرگرمی های اروپایی CapCom در مناطق PAL و ماندگاری آنان در نهادهای اروپایی. David همکاری خود را با ما در نقش مشاور ادامه خواهد داد و ما در مرحله دوم جابه جایی های دوباره در اروپا پس پایان این مسائل در اواخر ژانویه چیزهایی را رسما تایید خواهیم کرد."

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
وقتی تیترو خوندم خوشخال شدم و فک کردم اون مدیر ژاپنیا که از قول طرفداران RE هر چی دلشون می خواست می گفتن برکنار شدن.

مشکل کپکام با برگشت میکامی بطور کامل حل میشه ولی این اتفاق هرگز نمیفته متاسفانه!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
مشکل کپکام با برگشت میکامی بطور کامل حل میشه ولی این اتفاق هرگز نمیفته متاسفانه!

ایشون که فعلا در استودیوی Platinum Games بس نشسته و داره کار خودش رو می کنه :D
===========================================

یادتونه یه زمانی تو یکی از خبرا گفتم:
با توجه به اینکه در این عنوان 600 نفر حضور دارند و مطمئنا سرمایه گذاری بسیار بزرگی از طرف کپکام صورت گرفته است در صورتی که شرکت نتواند از فروش این عنوان خرج های انجام شده را برگرداند، در شرف ورشکستگی قرار خواهد گرفت و از طرفی دیگر در صورت موفقیت این عنوان می تواند به سود بسیار زیادی برسد.
بازی‌سنتر | اخبار | Resident Evil 6 بزرگ تر از خود کپکام خواهد بود
یادتونه چقدر ترول کردین اون روز ؟ اینم جوابش. کپکام کاهش فروش داشته و اونطوری که پیش بینی می کرده نتونسته سود کنه و تغییر مدیریتی تازه اول کاره!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

یادتونه چقدر ترول کردین اون روز ؟ اینم جوابش. کپکام کاهش فروش داشته و اونطوری که پیش بینی می کرده نتونسته سود کنه و تغییر مدیریتی تازه اول کاره!

کپکام باید یه نگاهی به گذشته ش بندازه به زمانی که رزیدنت اویل ریمیک ریلیز شد حتی از چیزیم که پیش بینی کرده بود و انتظارشو داشت بیشتر فروش کرد! چرا ؟ اگر جواب این وسوال رو پیدا کنه میتونه دوباره به دوران اوجش برگرده! کپکام باید بفهمه که زامبی یا فرقی نمیکنه جاو که تفنگ دستش بگیره یا خلبات هلکوپتر باشه تو رزیدنت اویل بی معنیه! و یک چیز مضحک و خنده دار! 1 فن ها صدقه نمیخوان که مثلا بگن ما سناریو های رزیدنت اویل 6 رو به 3 قسمت تقسیم کردیم ترسناک اکشن مله! که همه نوع طرفدراارو راضی نگه داره! رزیدنت اویل همیشه ترسناک بوده و باید باشه! چشمشونو از این کال آو دوتی لعتنی بردارند! هیچ وقت نمیتونه با این بازی رقابت کنه از نظر فروش حتی اگه کاملا اکشن خالص بشه و FPS! کلا راه اونا از هم جداست! رزیدنت اویل همیشه یک بازی خاص بوده یک بازی که تو سبک Surviial Horror همیشه بهترین بوده الان چی؟ الان کجاست؟ الان قاطی چها ر تا بازی اکشن ادونچر دیگه شده! اگر تو Tomb Raider زامبی بود فرقش با رزیدنت اویل چی بود به غیز از داستانش؟!!! به نظر من کپکام باید بشینه تاریخچه ی رزیدنت اویل رو دوباره نگاه کنه ببینه آیا اون وقتایی که رزیدنت اویل ترسناک بود کم فروش میکرد واقعا! ریویئو های سایت ها و مطبوعات چطور بوده؟ رزیدنت اویل رولیشنز موفق تر بود یا 6 و دلیلش چی بود؟؟؟؟ آیا پورت کردن رزیدنت اویل 4 روی PS2 ارزش از دست دادن یکی از مهره ای کلیدی شرکت کپکام رو داشت؟ اینکه رزیدنت اویل ORC و 6 نتونستن اونجور که باید انتظارات کپکام رو برآورده کنند چی بود؟ فقط تغییر سبک و اکشن شدن بازی!!! حالا ببینید این بازی جدید شینجی میکامی که سبکش البته SH هست و(لی از نوع سایلنت هیلیش فکر میکنم) چیکار میکنه؟ و چه ریویو ها و امتیازاتبی رو دریافت میکنه! هر جند ترس مدرن (آلودگی ویروسی) سبکیه که من خوشم میاد!

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
کپکام باید یه نگاهی به گذشته ش بندازه به زمانی که رزیدنت اویل ریمیک ریلیز شد حتی از چیزیم که پیش بینی کرده بود و انتظارشو داشت بیشتر فروش کرد! چرا ؟ اگر جواب این وسوال رو پیدا کنه میتونه دوباره به دوران اوجش برگرده! کپکام باید بفهمه که زامبی یا فرقی نمیکنه جاو که تفنگ دستش بگیره یا خلبات هلکوپتر باشه تو رزیدنت اویل بی معنیه! و یک چیز مضحک و خنده دار! 1 فن ها صدقه نمیخوان که مثلا بگن ما سناریو های رزیدنت اویل 6 رو به 3 قسمت تقسیم کردیم ترسناک اکشن مله! که همه نوع طرفدراارو راضی نگه داره! رزیدنت اویل همیشه ترسناک بوده و باید باشه! چشمشونو از این کال آو دوتی لعتنی بردارند! هیچ وقت نمیتونه با این بازی رقابت کنه از نظر فروش حتی اگه کاملا اکشن خالص بشه و FPS! کلا راه اونا از هم جداست! رزیدنت اویل همیشه یک بازی خاص بوده یک بازی که تو سبک Surviial Horror همیشه بهترین بوده الان چی؟ الان کجاست؟ الان قاطی چها ر تا بازی اکشن ادونچر دیگه شده! اگر تو Tomb Raider زامبی بود فرقش با رزیدنت اویل چی بود به غیز از داستانش؟!!! به نظر من کپکام باید بشینه تاریخچه ی رزیدنت اویل رو دوباره نگاه کنه ببینه آیا اون وقتایی که رزیدنت اویل ترسناک بود کم فروش میکرد واقعا! ریویئو های سایت ها و مطبوعات چطور بوده؟ رزیدنت اویل رولیشنز موفق تر بود یا 6 و دلیلش چی بود؟؟؟؟ آیا پورت کردن رزیدنت اویل 4 روی PS2 ارزش از دست دادن یکی از مهره ای کلیدی شرکت کپکام رو داشت؟ اینکه رزیدنت اویل ORC و 6 نتونستن اونجور که باید انتظارات کپکام رو برآورده کنند چی بود؟ فقط تغییر سبک و اکشن شدن بازی!!! حالا ببینید این بازی جدید شینجی میکامی که سبکش البته SH هست و(لی از نوع سایلنت هیلیش فکر میکنم) چیکار میکنه؟ و چه ریویو ها و امتیازاتبی رو دریافت میکنه! هر جند ترس مدرن (آلودگی ویروسی) سبکیه که من خوشم میاد!
عمو حمید حرفهات همه قبول مخصوصا برای آدمی مثل من که تمام RE ها رو تا به امروز کامل بازی کردم ولی یه چیزی هم هست که نسل بازی تغییر کرده داره به سمت سن 18 تا 23 سال از نوعه آمریکایی میره(عشق اسلحه که چند وقت پیش یکیشون هم 24 تا بچه ی 5 ساله رو تو مدرسه کشت)عشق COD , GTA و هر بازی که توش مسلسل باشه میره نتایج هم نشون داده این کار تو این نسل بسیار از حد تصور سود دهی داره تا یه اویل کلاسیک و یا حتی در حد و اندازه ی RE 4 که اونم جای بحث داره..!!!و دومین چیز اینه که ساخت بازی مثل زمان ps1وps2 نیست خیلی تغییر کرده مخصوصا هزینه های ساخت بازی که تو این نسل خیلی ها رو کله پا کرد...!!!من با این سنم دیگه آرزوی یه اویل مثل Remake یا zero یا Re 2 رو باید با خودم به اون دنیا ببرم..!!دیگه تمام شد همه چیز تمام شده برای سری این بازی تمام شده..!!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
عمو حمید حرفهات همه قبول مخصوصا برای آدمی مثل من که تمام RE ها رو تا به امروز کامل بازی کردم ولی یه چیزی هم هست که نسل بازی تغییر کرده داره به سمت سن 18 تا 23 سال از نوعه آمریکایی میره(عشق اسلحه که چند وقت پیش یکیشون هم 24 تا بچه ی 5 ساله رو تو مدرسه کشت)عشق COD , GTA و هر بازی که توش مسلسل باشه میره نتایج هم نشون داده این کار تو این نسل بسیار از حد تصور سود دهی داره تا یه اویل کلاسیک و یا حتی در حد و اندازه ی RE 4 که اونم جای بحث داره..!!!و دومین چیز اینه که ساخت بازی مثل زمان ps1وps2 نیست خیلی تغییر کرده مخصوصا هزینه های ساخت بازی که تو این نسل خیلی ها رو کله پا کرد...!!!من با این سنم دیگه آرزوی یه اویل مثل Remake یا zero یا Re 2 رو باید با خودم به اون دنیا ببرم..!!دیگه تمام شد همه چیز تمام شده برای سری این بازی تمام شده..!!

قبول دارم که تو این نسل بازی های اکشن بهتر جواب میدن اما کپکام میتونه بره سراغ یه ای پی جدید دلیلی نداره همه ی نقشه هاشو روی این رزیدنت اویل بد بخت پیاده کنه؟ تازه اتفاقا نسل بعد بازی های ترسناک بهتر جواب میدن الام اکثر فیلم ا وسریال ها و دارن میرن ب هسمت زامبی و اینها یک فیلم قرار 2013 بیاد که توش بر پیت هست به نام War Z اگه اشتباه نکرده باشم! تو VGA کدوم بازی بازی سال شد؟؟؟؟ و سبکش چی بود؟ بازی Human Element یک بازی ترسناک است که اتفاقا خود سازنده ی MW3 هم داره روش کار میکنه وبرای سال 2015 نه شما مصمعن باش نسل بعد بازیهای Survival Horror زیادی ساخته میشه و اونجا رقابت خیلی سخت میشه کپکام باید یه فکر جدی برداره اگه نه نمیتونه عقب میفته! شما کدوم بازی Survival Horror دیدی که اکشن شده باشه همین سایلینت هیل رو ببین مجسم کن اون دشمناش آرپی جی دستشون بگیرن یا چمیدونم متور سواری خلبانی ... چرا اونا سایلنت هیل رو اکشن نمیکنن چرا روح بایشونو هنوز ت وبازیشون حفظ کردن؟ چون نمیخوان فرانچایزشونو نابود کنن! حالا این نظر شخصی منه ولی من فکر میکنم کپکام باید درک کنه که فقط پول در اوردن ملاک موفقیت نیست!

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل

ايشون خيلي وقته اين استديو رو ترك كرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر